Şimdi Ara

Drift City [TurkishCrew] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.046
Cevap
0
Favori
46.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimki çoktan doldu oyun açılmasını bekliyorum dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KvM -- 1 Ağustos 2007; 23:34:33 >
  • beyler oyun downloadı açık oyun 1 de mi açılcak serverlar falan btakip edemedimde

bu arada 1.8ghz istio benimki 1.7 yandık

2 ay soraya süper olur o zaman daha zevkli olur

bence l2 gibi yani son model ekran kartı 2 gb ram falan istese çok daha güsel bi oyun olurdu bence adamlar para kazanmak için herkes oynasın diye kaliteyi düşürüolar

• quote:

Orjinalden alıntı: KvM

Benimki çoktan doldu oyun açılmasını bekliyorum dostum

Patch falandamı yüklüyor? Son 25 dakika yüklememe
  • BEYLER SİTEYE ÜYE OLDUM AMA ACTİVASYON MAİLİ GELMEDİ İLLA SİTEYE ÜYE OLMAK GEREKİO DİMİ YAW YAZIK.....
  • kota daha ilk günden 1.5 gb olcak

bu arada 1 saate iner zaten

he bide bişey sorucam geforce 4 64mb demiş geforce 2 64mb var bende sorun olurmu?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: heyrt

kota daha ilk günden 1.5 gb olcak

he bide bişey sorucam geforce 4 64mb demiş geforce 2 64mb var bende sorun olurmu?????

Olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: mcking

quote:

kota daha ilk günden 1.5 gb olcak

Olabilir

hadi yaaaaaaa............

bu arada sn de 150kb tan sn de 30kb a düştü 6 saate iner artık........
  • Benim yükleme bitti ama oyuna girmiyor. Daha açılmamış 3.00 pm diyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

NEdemek nasıl yani oyun CB de.O eventta hediyeler veriliyor.Sen girip indirebiliyorsan oynaman lazım.Mail gelmis olması lazım kabul edildigine dair...

8 agustosa kadar surecek bu CB ve sadece 7 gun, gunde 7 saat(gece 1 sabah 8) oynayabileceksiniz...

7 saat diyosunda türkliye saatine göre hangi saatler arasında??
  • quote:

Orjinalden alıntı: SHEFTALI

quote:

Orjinalden alıntı: hunterx

NEdemek nasıl yani oyun CB de.O eventta hediyeler veriliyor.Sen girip indirebiliyorsan oynaman lazım.Mail gelmis olması lazım kabul edildigine dair...

8 agustosa kadar surecek bu CB ve sadece 7 gun, gunde 7 saat(gece 1 sabah 8) oynayabileceksiniz...

7 saat diyosunda türkliye saatine göre hangi saatler arasında??

Parantez icleri gozukmuyormu?

GEce 1 sabah 8 demisimde.Hemde anlasılabilir olsun diye 1am-8am de diyebilirdim bize gore onlara gore ise 3pm-10pm arası...

Ek: 519 kisi online

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunterx -- 2 Ağustos 2007; 1:21:50 >
  • OYUNA GİRDİM, TEK KELİMEYLE OYUN HARİKA. LEVEL 5 OLDUM HERKESE TAVSİYE EDİYORUM
  • bende giriorum şimdi üyelik olarak nasıl yapcaz adın ne ona göre eklim
  • Benim nick : AnilK oyundaki. Crew kurdum, adı TurkishCrew. Tüm türkleri beklerim. Kanal 2 deyim
  • ben kanal 1 deydim ama oyunu bıraktım

oyun çok gusel benim bilgisayarda çok takıntılı sistemi düşük olanlar için berbat bi oyun ama sonra babamın bilgisayarına yükledim orada süper oyun olduğu ortaya çıktı hepinizde iyi oyunlar........

(mcking sen hiç terminatör13 adlı birini tanıyor musun? veya pokemoncrater oynadınmı? biyer lerden tanıdık geldinde)
  • quote:

ben kanal 1 deydim ama oyunu bıraktım

oyun çok gusel benim bilgisayarda çok takıntılı sistemi düşük olanlar için berbat bi oyun ama sonra babamın bilgisayarına yükledim orada süper oyun olduğu ortaya çıktı hepinizde iyi oyunlar........

(mcking sen hiç terminatör13 adlı birini tanıyor musun? veya pokemoncrater oynadınmı? biyer lerden tanıdık geldinde)

Bi ara oynadım PokemonCrater
  • Arkadaşlar bu arada crewimizin logosunuda hallettik. türk bayrağı seçtik. şuan 4 kişiyiz. katılımları bekliyoz
  • Evet arkadaşlar oyun harika bir kaç resim göstermek istiyorum
     Drift City [TurkishCrew]

Drift City [TurkishCrew]

Oyun gerçekten güzel level kasmak için şehirde görevler yapıyorsun görevlerde ex para item felan veriyor ayrıca tabikide yarışlardanda ex ve para veriyor

Benim oyuna verdiğim puan 100 üzerinden 95

Şu beta bitsede

BU Arada oyun tam saat 1 ve sabah 8 arası oynanabiliyor test şuan o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KvM -- 2 Ağustos 2007; 11:40:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: KvM

Evet arkadaşlar oyun harika bir kaç resim göstermek istiyorum
     Drift City [TurkishCrew]

Drift City [TurkishCrew]

Oyun gerçekten güzel level kasmak için şehirde görevler yapıyorsun görevlerde ex para item felan veriyor ayrıca tabikide yarışlardanda ex ve para veriyor

Benim oyuna verdiğim puan 100 üzerinden 95

Şu beta bitsede

BU Arada oyun tam saat 1 ve sabah 8 arası oynanabiliyor test şuan o yüzden

Hadi ya, gecemi oynanabiliyor. Bende tam hevesle kalktım oyuna girmek için

• quote:

Benim nick : AnilK oyundaki. Crew kurdum, adı TurkishCrew. Tüm türkleri beklerim. Kanal 2 deyim

Sheftali_Dh benim nick gece 1 olsada gelsemhiç türkleri düşünmüolar yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: SHEFTALI

quote:

Benim nick : AnilK oyundaki. Crew kurdum, adı TurkishCrew. Tüm türkleri beklerim. Kanal 2 deyim

Sheftali_Dh benim nick gece 1 olsada gelsemhiç türkleri düşünmüolar yaw

Valla ya çekilmezki öyle. Ne kadar sürcek acaba Cb.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.