Şimdi Ara

DRAGONBALL(Z;GT) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
0
Favori
62.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • loganmgc flimler icin tessekkürler dostum ama sen yanlis anladin dragonball z budokai tenkaichi ps2 oyunu ve harika 1 oyun ben oyun hakkinda sormustum ve aldim harbiden güzel ama sunu demeliyim genede dragonball z budokai 3 ps2 oyunu biraz daha iyi buluyorum bende oda var ghercide
    bu arada flim önerin icin saol ama benim ihtiyacim yok cünkü boitcomentten almanca tüm serisini buldum dragonball z ve gt full almanca almancada benim ana dilim gibi onun icin gerek kalmadi ama genede saol
  • valla bu serilerden hiç birini türkiyede göstermediler sadece db nin bir kaç bölmünü gösterdiler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssj2vegeta

valla bu serilerden hiç birini türkiyede göstermediler sadece db nin bir kaç bölmünü gösterdiler

dragonball af sadece bir manga ama az önce alman sayfalarinda dragonball budokai 3 ve tenkaichi hakkinda hilelere bakiyordum ki birseyler duydum bu dragonball af polanyada yayinlaniyormus ve dragonball budokai 3 te ssj5 varmis gerci pek inanmiyorum ama genede bilmiyorum 1 bakmak lazim dragonball z budokai 3 i simdiye kadar 100den fazla oynamisimdir ama bilmiyorum passyortle felan vardir belki
  • quote:

Orjinalden alıntı: Son_Goku_und_S.Gohan

loganmgc flimler icin tessekkürler dostum ama sen yanlis anladin dragonball z budokai tenkaichi ps2 oyunu ve harika 1 oyun ben oyun hakkinda sormustum ve aldim harbiden güzel ama sunu demeliyim genede dragonball z budokai 3 ps2 oyunu biraz daha iyi buluyorum bende oda var ghercide
    bu arada flim önerin icin saol ama benim ihtiyacim yok cünkü boitcomentten almanca tüm serisini buldum dragonball z ve gt full almanca almancada benim ana dilim gibi onun icin gerek kalmadi ama genede saol

Yok yaw. Yanlış şeyi alıntı yapmışım :D Ben onun üstündeki mesajını alıntı yapacaktım -_-"

quote:

Orjinalden alıntı: ssj2vegeta

valla bu serilerden hiç birini türkiyede göstermediler sadece db nin bir kaç bölmünü gösterdiler

Dragonball'un yanlış hatırlamıyorsam 103 veya 106. bölümüne kadar gösterdiler.

• ama ben izleyemedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Son_Goku_und_S.Gohan

buu-saga ´sende anlasilan bu budokai tenkaichi oyunu var
    onun icin 1 sorum olcak su dragonball toplarini nasil bulcam ve su story modesta hepsini 100%100 bitirdim ama hala 1 tane daha "???" var ve oyun daha acilmiyor bir türlü anlamadim gitti galiba bu dragonball lari karninda kullananin storsi ama bir türlü acilmadi yardim edersen sevenirim
    umarim msn vardir
    kadirlaz@hotmail.com benimki eklersen sevinirim

dostum valla çok oldu unuttum yaw
  • yaf af,ff veya mp nin english story lerinin linki olan varmı
  • dostum valla çok oldu unuttum yaw

neyse gerek kalmadi zaten hepsini buldum
    birde sana 1 sorum var suan sende dragonball oyunlarindan hangisi var ?
  • valla af ff mp sini bulmak istiyorsan googleden ara bir yigin sayfa cikiyor yaz googleye dragonball af manga diye almanca polanca ingilizce cikiyorda cikiyor
  • valla af ff mp sini bulmak istiyorsan googleden ara bir yigin sayfa cikiyor yaz googleye dragonball af manga diye almanca polanca ingilizce cikiyorda cikiyor
  • ??? bu niye 3 sefer yazmis yaw
  • evet dragonballcilar gene sesiz oldu tek en cok yazan benim
  • arkadaslar google den bir sey buldumhttp://media.putfile.com/DBZ---Dragonball-AF---Goku-Jr-VS-Vegeta- gokujr ve vegatanin düvüsü bu düvüs gt denmi yoksa gt den degilse dragonball af nin cizgi flimmi dicem ve sevincem
  • Yok yaw. Yanlış şeyi alıntı yapmışım :D Ben onun üstündeki mesajını alıntı yapacaktım

sorun degil canin saolsun
  • dostum bu dövüş gt nin son bölümünden alıntı bu dovüşenler pan(gokunun torunu) ve trunks ın torunları

dragonball oyunlarından şuan elimde kalmadı yeni çıkan oyunu alacağım ama bursada satılmıyor kıbrısa gidince alıcam
  • yeni cikan sadece bi super dragonball z var baska yeni cikan varmiki ? birde yanilmiyorsam dragonball zjin budokai vardi galiba ama onlarda dragonball budokai 3 gibiler degisik pek sey yok
  • birde eger bileniniz varsa sunu diyim dragonball budokai 3 te super sayajin 5 varmis dün alman sitelerinde cheat ariyyordum hile yani dragonball budokai 3 icin ve bir polanyali yazmiski
    "ICH HAB DAT GAME SCHON 5MIO. MAL DURCHGEZOCKT UND HAB AUCH DEN SSJ5 SON GOKU
    UND IN POLEN LÄUFT DIE SERIE DBZ AF SCHON FAST 2 JAHRE.(HEGELS)"
    diyorki "ben bu oyunu 5 milyon kere story modes oynadim ve bitirdim (gerci salliyordur belki :P) ve bende super sayajin 5 son goku var ve de polanyada dragonball af serisi nerdeyse 2 yildir cizgi flimleri yayinlaniyor (bense sadece manga saniyordum ama bu kesin salliyor) ".. iste böle yazmis
    benim okudugum sayfada bu almancasi olan varsa burda oyun hileleri yada gizli karakterleri bulabilirler...http://playstation2.cheats.de/cheats_kommentare.php?id=231482&seite=11 ...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.