Şimdi Ara

Dragon's Dogma'nın PC Sürümü Resmi Olarak Çıkmadan Grafik Modu Çıktı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
16
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Dragon's Dogma'nın PC Sürümü Resmi Olarak Çıkmadan Grafik Modu Çıktı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    24938 Mesaj

PC çıkışına az bir süre kalan Dragon's Dogma: Dark Arisen'ın basın sürümü internete ve haliyle korsan ortamlarına sızmıştı. Henüz resmi çıkışını yapmayan Dragon's Dogma: Dark Arisen için ENB Series'in yapımcısı Boris ilk grafik modunu yayınladı. Yayınlanan görüntülerdeki fark oldukça cezbedici duruyor.

Oyunun modlu ve modsuz halinden alınmış bir kıyaslama görüntüsüne aşağıdan bakabilirsiniz. Bunun sadece bir başlangıç olduğunu ve ileride birçok modla karşılaşacağımızı şimdiden söyleyebiliriz. Sizce Dragon's Dogma PC için ikinci bir Skyrim olur mu?

Mod sayfasına buradan bakabilirsiniz.

Modlu

Modsuz

|
    |

• Ben oyun yapımcısı olsam herhalde isyan eder bırakırdım işi.Adamlar daha oyunu piyasaya sürmeden korsana düşüyor millette emeğe aldırmadan çatır çatır oynuyor cidden üzücü bir durum.

• Binbaşı
    1732 Mesaj
    Ben oyun yapımcısı olsam herhalde isyan eder bırakırdım işi.Adamlar daha oyunu piyasaya sürmeden korsana düşüyor millette emeğe aldırmadan çatır çatır oynuyor cidden üzücü bir durum.
    |
    |

Orjinalden alıntı: Zarbo257

Ben oyun yapımcısı olsam herhalde isyan eder bırakırdım işi.Adamlar daha oyunu piyasaya sürmeden korsana düşüyor millette emeğe aldırmadan çatır çatır oynuyor cidden üzücü bir durum.

Aynen katılıyorum
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    İleride ps4 içinde çıkmasını umuyorum.
    |
    |
    |
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Misafir Üyelik
    160759 Mesaj
    Senin gibi sıh düşünüyorsa yapımcı zaten o oyunu hiç yapmasın diyelim ki konsola çıktı ve 1 2 sene sonra o konsol kırıldı ve korsan indirip oynayanlar illaki olacaktır senin deyiminle çıkarmaması mı gerekiyordu,olaya hep yanlış tarafından bakıyorsunuz iş pc ye geldi mi,bu oyunu orginal alıp oynayanlar için yapıyolardır elbetteki,her ne kadar istemesekte korsan kullanan illa ki olacaktır ama korsan kullanan var diye oyunu satın alıp oynayacak insanlar var ki sen bunu görmek istemiyorsun Pc'ye karşı antipatin olduğundan.
    6379 Mesaj
    İzlediğim videolara göre animasyonlar leş ve oyun çok hızlı ben pek beğenmedim .
    |
    |

Steam
  • Yarbay
    3371 Mesaj
    hafif bulanıklık gitmiş okadar
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: MALTHAEL

İzlediğim videolara göre animasyonlar leş ve oyun çok hızlı ben pek beğenmedim .

Ön yargılı olma. F4'ün animasyonları da leş ama neticesinde Fallout.

PS3'te bitirdim, bu haliyle tekrar oynarım zira gerçekten çok iyi oyun. Remastered olacaksa aha böyle olsun.

Ön yargılı değilimde gördüğümü söyledim sadece . Sonuçta denemedim oyunu steamden alır oynarız fiyatı da uygunmuş , Dark Souls serisine alıştığım için bana çok hızlı geldi oyun .
    |
    |
    Wayward Son kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Steam
  • Yarbay
    5537 Mesaj

Dark Souls'un yanında baya kolay kaçar. Ama oyun kendi kulvarında gayet iyi. Optimizasyon da doğal olarak çok iyiymiş herkes öyle diyor.
    |
    |
    MALTHAEL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yahu biraz empati yap sen ortaya bir iş koyuyorsun emek veriyorsun ''daha piyasaya sürmemişsin'' oyun korsan oynanıyor seninden elinden hiçbirşey gelmeden öyle bakıyorsun,konsollardan örnek vermen çok saçma PC'de korsan oyunların ne kadar çok oynandığından haberin yok sanırım yahu PC'ye orjinal oyun alan adam sayısı %10 falandır oda Steam indirim falan yapıyor diye yoksa onada para vermezler doğruya doğru.Bende birşeyler üreten satan bi insanım empati yaptım üzüldüm yapımcılar için,durum bu.
    |
    |
    BSC Misafiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    AMD Ryzen 7 3700X 3,6GHz @4.3Ghz / MSI MPG X570 Gaming Edge WiFi DDR4 4400Mhz (O.C) / GSkill Trident Z Neo Rgb 16GB 3600MHz DDR4 Ram CL16 Dual Kit / MSI GTX1070 GAMING X 8GB GDDR5 256Bit / WD 3.5" 2x1TB Caviar Blue ve Black SATA 3.0 7200Rpm 64MB / Samsung 250GB 850 EVO SATA 3.0 SSD / Aerocool Pulse L240 F ARGB 240 mm Sivi Sogutucu / Seasonic FOCUS GX-650, 650W 80+ Gold, Full-Modular / MSI Optix MAG272QP 27" 165Hz 1ms FreeSync QHD / A4TECH BLOODY A60 MULTI-CORE GAMING MOUSE / A4 TECH BLODDY B120 GAMING KLAVYE / LOGITECH G332 GAMİNG HEADSET / LOGITECH Z-323 2 1 360 DERECE SES SISTEMI /HTC U11
  • Teğmen
    240 Mesaj
    Oyunu tavsiye eder misiniz arkadaşlar ? Almayı düşünüyorum da
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.