Şimdi Ara

Silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 13 Mayıs 2022; 15:34:38 >

• Eline saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkür ederim emeğinize sağlık. final fantasy 8-9 gibi eserleride çevirirebilirseniz çok memnun oluruz.

• Elinize sağlık hocam.

• Eline sağlık.

• ercani_38 kullanıcısına yanıt

Final fantasy 8 remastered baktım çevrilir tr karakterde ekledim ama editor ile satır satır çevrilmesi gerekli zamanım olmadığı için çevirmeyeceğim ama çevirmek isteyen olursada yardımcı olurum.

• Dediğin gibi attım ama İngilizce değişmedi başka sorunu olan var mı acaba

• Switch versiyonuna uyarlamayı bilen varsa yapabilir mi acaba.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • PanSaika kullanıcısına yanıt

Doğru attığına eminmisin dxgi.dll dosyası Game\Binaries\Win64\ içine L10N ve Fonts klasörünü Game\Content\ içine atılacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy_199718 -- 22 Şubat 2022; 22:11:34 >
  • crazy_199718 C kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim

Doğru attım ama olmadı neyse belki benim oyundandır. Teşekkürler yama için

• Game pass için denedim. Yama çalışıyor yalnız bir sıkıntı var bazı karakterler ile konuştuğumuz zaman konuşma tamamlanmıyor. Dialog bitti ama takılıyor dialog kapanmıyor ve kamera oynatma dışında başka bir işlem yaptırmıyor tek çare oyunu kapatmak oluyor. Yamadan kaynaklandığını doğruladım. Bu sorun çözlürse harika olur.

• Soner_o7 kullanıcısına yanıt

Doğrudur çok kod vardı bozulmuş olabilir hangi konuşmada oluyorsa bir örnek atarsanız bana düzeltirim.

• İlgilendiğiniz için teşekkürler. İlk 2 kişiyi youtube'dan buldum tanıtmak için. Bu kişilerle konuşmamayı seçip köye vardım.

Oyunun başında dağa çıkarken şu kişide oluyor,

Silinsin

dağdan inerken şu kişide oluyor,

Silinsin

Şu itemi giyince oluyor,

Silinsin

Bu bahsettiğim npc ve itemde çıkan konuşma veya bilgi kutusu kapanmıyor sorun bu. Hiçbir tepki alamıyorum sadece kamerayı çevirebiliyorum. dxgi.dll'i silersem oyun tekrar ingilizce oluyor ve bu sorunla karşılaşmıyorum.

Bunlarda game pass için dosya konumları;

Silinsin
    Silinsin
    Silinsin
    Silinsin

Güncelledim kontrol edersiniz.

• Usta ben Yamayı yaptım iyi çevirisi var lakin kilise gidip kaydet deyince tıklanmıyor dondu kaldı üşendim tekrar oynamaya sonra oynarım yeniden ama haberin olsun yamadan mı bilmiyorum.

Yamayı güncelledikten sonramı indirdin bu gün güncelledim çünkü

Denedim yeni yama ile,

Bu npc de sorun çözülmüş yani konuşma bittiğinde dialog penceresi kapanıyor oyuna devam ediyorum.

Silinsin

Bu ncp ve itemde ise sorun devam ediyor, dialog penceresi kapanmıyor sadece kamera oynatabiliyorum sağ analog ile.

Silinsin

Silinsin

Oyunun game pass sürüm numarası

Silinsin

Bu genel bir soruna benziyor. Başka hangi item veya npc ile bu sorunu yaşacağımı bilemiyorum. Türkçe karakter sorunu olsa veya o bölgeler ingilizce kalsa sorun değil de oyunu kilitliyor bu hata ve mecbur alt+f4 yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soner_o7 -- 25 Şubat 2022; 8:43:32 >

Bende de oldu aynısı.

Tamamdır kontol edeceğim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.