Şimdi Ara

Dragon Oath[OB] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
1
Favori
21.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: painscream93

Beta keyi bana verirseniz gelebilirim.

beta keyi pm ile attım sana keyfini sür.

Bu arada class seçtim sonunda Shaolin oldum defans agırlıklı bir sınıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 14 Ağustos 2009; 15:13:25 >
  • Gerek kalmadı kardeşim. Daha 202 tane beta key varmış hiç mesaj atmadan keyi verdi bana. Şimdi indiriyorum. Sağol ihtiyacı olan birine ver bence. Geliyorum aranıza şuanda indiriyorum.
  • bu arada oynuyanlar class ını ve aldığı hayvanı yazabilirmi? (tavşandan bahsetmiyorum) aldığı derken class la otomatik gelen
     Dragon Oath[OB]

Dragon Oath[OB]

Dragon Oath[OB]

Dragon Oath[OB]

Dragon Oath[OB]

• Tamam ben de aldım 2. keyi. İsteyen varsa Pm atabilir..
  • oyunu oynuyan varmı şuan?
  • bu arada biri erkek karekter açsın 35 olunca evlendirelim benimki 23 mü ne evlenince 4 tane skill geliyomuş pot kullanımı %75 azalıyo falan benim karekterin defansı çok ii zaten 3 healt barlı yaratık falan çıkmadıkça 30 dk gidiyo potsuz cookinglede üretim fazlası potion um oluyo tek sorun mp potion

<<<MP POTION NASIL YAPILIR BILEN VARSA SOLESIN>>>
  • Ego sana pm attım ama sanırım görmedin. Bilseydim erkek karakter açardım ama bende bayan açtım. Oyundaki pvp sistemini merak ediyorum nasıl acaba :?
  • ganef deydim az önce çok iyi exp alıyosunuz 20 + olunca normal yerlerde kasmak yerine ganef yapın egomanyak'a pm atarsanız öğretirim ganef olayını bu arada 10 level aşagıysan direk erkek aç bi tane 4 skill az değil ve bunlar buff ve hp doldurma
  • Sana talibim egomanyak. Ama kuzenimin nişanı olduğu için oynayamicam yarın.
  • bu arada chess olayını kesin deneyin süper bişi exp için
    giriyosunuz oraya 40 level taşlar var tanesi 400 exp üstü bana (24level) 200 tane kes diyo güzel bişi süper exp niz artıyor
  • pet i nereye ve nasıl satıyoruz Bluedragon ceza aldığı için benden yazmamı rica etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berker96

pet i nereye ve nasıl satıyoruz Bluedragon ceza aldığı için benden yazmamı rica etti.

Eğer pet rare ise 20+ ise veya 15-16 falan ise townda yeni başlıyaların yada 20 level falan olanların birine satsın ben bi peti öle 35 silver a sattıydım

ama illa satcam dersenizzzz....
    çok ucuz fiyata gider sölim

şimdi gitceniz class ınızın şehrine ondan sonra orda teleportcu var orda mercanth yazıyo bi şehrin sonunda oraya gitceniz sonrada orda 2 npc var birinde to pet island seçenegi var ona tıklıcanız ordada 2 npc vardı sanırım işte erkek olana satılıyo pet

• ---------------
    Okuyun

oyunla ilgili bi bilgiyi aktarmak istiyorum eğer 40 level olunca çok iyi miktarda paranız olursa bir mount yani hayvan alıyorsunuz(binek) daha sonra blackmarketlerden mal alıp hayvana yükleyip başka şehire satıyosunuz silkroad gibi

• Fazladan keyi olan pm atabilir mi? msn' m chaor_turkcan@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 16 Ağustos 2009; 16:37:12 >
  • başlıga yazdım ama sen bide onlara pm atarsan iyi olur
    royal setimin 4 parçasınıda toplamak istiyorum baya zaman haybettiricek ama olsun ana parçasını aldım 3 tane daha sphere sonra eldivenleride alcam 16 sonra diğer 2 yide
  • Dragon Oath'ın Keyleri CB ile başlıyorsa bende bir tane var.
    Warlic,Özel mesajın kapalı o yüzden atamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba_trol

Dragon Oath'ın Keyleri CB ile başlıyorsa bende bir tane var.
    Warlic,Özel mesajın kapalı o yüzden atamadım.

Dostum msn mi ekleyebilirsin.
  • forumdan biri benle irtibata geçmişti crocodile yakalayıp verdiydim ona (level 35 crocodile) kimdi o bu gece gene oturcam zaten şu konuyu düzenliyim bari şimdi olmasada open betada falan baya popüler olur bu oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: egomanyak.

forumdan biri benle irtibata geçmişti crocodile yakalayıp verdiydim ona (level 35 crocodile) kimdi o bu gece gene oturcam zaten şu konuyu düzenliyim bari şimdi olmasada open betada falan baya popüler olur bu oyun

ben ob de gelebilirim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.