Şimdi Ara

Dragon Age Origins Save Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dragon Age Origins oyununu bitirdim ama oyun sonunda bazı seçimlerimde pişmanım.Save lerimde istediğim yer yok çünkü sürekli hızlı kayıt aldım.Dosyalardan save dosyaları ile oynayarak istediğim oyun noktasına getirebilir miyim ?

• Seninkisi save sorunu değil ki; verdiğim kararları beğenmedim kayıtı da geri alamıyorum nasıl yapacam sorunu. Rpgnin güzelliğini baltalama isteği başka bir değişle. Zaten oyunu da bitirmişsin. Pişman olduğun kararları spo içine yaz diğer sonuçları söyleyim sana, tabi eğer 2.ye oynamayı planlamıyorsan. Planlıyorsan zaten böyle bir şey aramazsın.
  • şundan dolayı pişmanım.3.oyunda 1 oyunda yaptıklarımız etkili oluyormuş.Mesela kimin kral olacağı falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Seninkisi save sorunu değil ki; verdiğim kararları beğenmedim kayıtı da geri alamıyorum nasıl yapacam sorunu. Rpgnin güzelliğini baltalama isteği başka bir değişle. Zaten oyunu da bitirmişsin. Pişman olduğun kararları spo içine yaz diğer sonuçları söyleyim sana, tabi eğer 2.ye oynamayı planlamıyorsan. Planlıyorsan zaten böyle bir şey aramazsın.
    Eğer sen tüm seriyi oynadıysan.Sana özelden birkaç birşey sorabilirmiyim ?
  • save editor deneyebilirsin veya onun için bir site yayınlamışlardı hala duruyosa ordan yapabilirsin.
  • Sitenin linkini atabilir misin ?
  • https://dragonagekeep.com/en_US/ üyelik istiyo yalnız.
  • site ne işe yarıyor ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.