Şimdi Ara

DPS Barbar | House (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

Benim bildiğim kadarıyla House arkadaşımız bu barb ile diabloprogress'te PvP dummy'de 9. sıradaydı.
    Elbette bu sıralamaların çok şey göstermediği, gereksiz olduğu gibi yönlerden eleştiri yapılması söz konusu olmakla birlikte birçok şeyi de gösteriyorlar. Bazı arkadaşlar sırf bu listelerde üst sıralarda olabilmek üzere gear'ı diziyor; hatta oyundan çıkmadan önce giyip oyundan çıkıyor.

House barbar'ı max dps olarak tutarak PvP dummy'de ilk 10'a girmişse bence yaptığı kayda değer bir şeydir. Ha oyundaki etkisi ne olur, ne kadar gerekir bu DPS, yanında EHP'ye daha fazla katkı yapılabilir miydi DPS gear'dan feda edilerek; hepsi konuşulabilir. Eminim bu bütçedeki bir oyuncu aynı zamanda DPS item elinde tutarken EHP item da bulundurabilir. Bu haliyle gear sıralamada yukarıdaysa AR eksik diye eleştirmem şahsen ve %3LS üzerinde var keza.

Hocam zaten 6 çeşit gearım var ben sadece max dps gearı koydum. söylediğin gibi nasıl katkı yapılabilir i konuşmak isterken insanları böyle gereksiz tartışmalara çeken yorumları tasvip etmiyorum. Sanırım dpsime bakarken %3 LS ve 411 LoH gözünden kaçmış arkadaşımızın.

• solo mp10 da belial kesmek kolay değil arkadaş gerekirse 10 sn olsun o dps almak keşke bizimkide o dps verse benim enfazla 580 K DPS GÖRDÜM BERSERKER İLE (BUFFSİZ 160 K) MP8 DE KESEMEDİM -35 K HP 700 AR 750 LİFE REGEN İLE 1M DPS ULAŞMAK HAKKINDA KONUŞMAM BİLE
  • quote:

Orijinalden alıntı: moriwandil

Gereksiz yere sağa sola sataşıyorsun. Benim hangi karakteri ne kadar tanıdığımı senin yorumlama şansın yok. Adam buraya karakterini buff lı buffsız her türlüsünü koymuş. Neymiş efendim göstermelikmiş. Neymiş efendim barbar tanımıyormuşum. Kimse kendisini sana veya bir başkasına kanıtlamak zorunda deil. Neyse sen şimdi buna bi cevap at ve son sözü söylemiş ol çünkü ben sana cevap vermeyeceğim.

Forumda daha önce daha yüksek dpslerde gördük,kişisel sataşmalara girmeden yorum atarsan sevinirim,ben bana kanıtlaması gerektiğini söylemedim,göstermelik dpsler bana saçma geliyor dedim,farkı anlayabildiysen kişisel görüşümü belirttim.

Ayrıca dps gösterişi sadece eğlence amaçlı birşey bana göre,yanlış anlaşılmasın karakteri ve sahibini tebrik ediyorum fakat Ceminde dediği gibi bu konuda herşey konuşulabilir ve bana göre 75-80k hp - 8-10k armor - %8-9 ls - 1-2k loh - 250k-350k dps - 700 üzeri allres daha dengeli bir karakter oluşturacaktır.Bunların yanında Pickup yards,life regen,melee ve range damage reductionda önemi büyüktür.

İnfernoda ki %80 kısıtlanan,%3 lük LS in büyük bir katkı yapmayacaktır ki buda 350k damage in-2k gibi bir ls vermesidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 402878

solo mp10 da belial kesmek kolay değil arkadaş gerekirse 10 sn olsun o dps almak keşke bizimkide o dps verse benim enfazla 580 K DPS GÖRDÜM BERSERKER İLE (BUFFSİZ 160 K) MP8 DE KESEMEDİM -35 K HP 700 AR 750 LİFE REGEN İLE 1M DPS ULAŞMAK HAKKINDA KONUŞMAM BİLE

Arkadaşım aynı gearlarla buffsiz 160k olan dpsini,bufları açıp 800k ya çıkartabilirsin,hangi skillere hangi rune ları vermenide mi ben anlatayım?
    biraz kurcalarsan hiç bir item değiştirmeden 15 sn liğine kendi başına bile 580k yı aşabildiğini görürsün.Ayrıca 35k hp ve 750 life regen ile mp8 de yürümen bir başarı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: H0use

quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

Benim bildiğim kadarıyla House arkadaşımız bu barb ile diabloprogress'te PvP dummy'de 9. sıradaydı.
    Elbette bu sıralamaların çok şey göstermediği, gereksiz olduğu gibi yönlerden eleştiri yapılması söz konusu olmakla birlikte birçok şeyi de gösteriyorlar. Bazı arkadaşlar sırf bu listelerde üst sıralarda olabilmek üzere gear'ı diziyor; hatta oyundan çıkmadan önce giyip oyundan çıkıyor.

House barbar'ı max dps olarak tutarak PvP dummy'de ilk 10'a girmişse bence yaptığı kayda değer bir şeydir. Ha oyundaki etkisi ne olur, ne kadar gerekir bu DPS, yanında EHP'ye daha fazla katkı yapılabilir miydi DPS gear'dan feda edilerek; hepsi konuşulabilir. Eminim bu bütçedeki bir oyuncu aynı zamanda DPS item elinde tutarken EHP item da bulundurabilir. Bu haliyle gear sıralamada yukarıdaysa AR eksik diye eleştirmem şahsen ve %3LS üzerinde var keza.

Hocam zaten 6 çeşit gearım var ben sadece max dps gearı koydum. söylediğin gibi nasıl katkı yapılabilir i konuşmak isterken insanları böyle gereksiz tartışmalara çeken yorumları tasvip etmiyorum. Sanırım dpsime bakarken %3 LS ve 411 LoH gözünden kaçmış arkadaşımızın.

Alıntıları Göster

Arkadaşım seni ve karakterini tebrik ettiğimi belirttim zaten,ama anlatmak istediğimi neden herkes yanlış anlıyor ona bir anlam veremedim.

Çok basit bir şeyden bahsediyorum Barbarianın öyle skilleri var ki %40 lık+%30 luk dps artışı sağlıyor.
    Yani Buffsız 200k dpsi olan bir Barbarian en yüksek dpsi yakalama amacı aynı gear ile sadece skill buildi değiştirip sınırlı süre ile de olsa 1M dps e ulaşabilir.Bu demek değildir ki bu karakterin 1m dpsi var ve böyle oynuyor.O an alınmış screenshot oyuncuları gaza getiriyor.

Hayır olmaz öyle şey diyen biri varsada kendi karakterimi 200k dpse indirip hiçbir gear değiştirmeden sadece skillbuild ile 1m dps çıkartıp ss koyabilirim.

Bizde olduğu gibi tabi ki sizdede farklı gearlar var ve gereken yerde gerekeni giyiyorsunuz,ama bazı arkadaşlar zannediyor ki sürekli 1m dpsle oynuyorsunuz.

Ayrıca belirteyim ki craterdeki mp6 lara kadar tek attığımız akrepler mp10 da armor ve melee damage reductionada bağlı olarak 10-15k arası damage vuruyorlar ki bu 411 loh ve %3 LS toplamının 5-6 katına eşittir.Gözümden kaçan bir nokta olmadığına emin olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hp0 -- 18 Aralık 2012; 14:15:22 >

• MP 10 ACT1 YAPABİLYORUM AMA FARM HIZI MP8 E GRE 3 KAT UZUN SÜRÜYOR BEN PRAGON LEVEL KASMAK İÇİN UĞRAŞIYORUM(PARAGON LEVEL 49) GENELDE MP7 OYNUYORUM ,DİĞER YÜZÜK VE CHEST ARMORUM İYİ DEĞİL ÜSTELİK EN FAZLA 50 M GOLD HARCADIM FAZLA GOLDUM YOK ÇÜNKÜ ZATEN ŞU ANDA 580 K GÖRÜYORUM AMACIM HIZLI EXP ALMAK PEKİ HANGİ RUNE KULLANAYIM SEN NE TAVSİYE EDERSİN KULLANDIĞIM RUNELAR WEAPON MASTER ,ruthless işyerinde girdiğim için diğer pasifi hatırlamıyorum ama armoru 2 kat arttıran
  • quote:

Orijinalden alıntı: 402878

MP 10 ACT1 YAPABİLYORUM AMA FARM HIZI MP8 E GRE 3 KAT UZUN SÜRÜYOR BEN PRAGON LEVEL KASMAK İÇİN UĞRAŞIYORUM(PARAGON LEVEL 49) GENELDE MP7 OYNUYORUM ,DİĞER YÜZÜK VE CHEST ARMORUM İYİ DEĞİL ÜSTELİK EN FAZLA 50 M GOLD HARCADIM FAZLA GOLDUM YOK ÇÜNKÜ ZATEN ŞU ANDA 580 K GÖRÜYORUM AMACIM HIZLI EXP ALMAK PEKİ HANGİ RUNE KULLANAYIM SEN NE TAVSİYE EDERSİN KULLANDIĞIM RUNELAR WEAPON MASTER ,ruthless işyerinde girdiğim için diğer pasifi hatırlamıyorum ama armoru 2 kat arttıran

Bende şuan iş yerindeyim ve giremiyorum hatta foruma çok zaman harcayamıyorum,Hp0#2472 Battle Tagim,eve döndüğümde skill build ve gear seçimi konusunda seve seve yardımcı olurum.

Eğer Ex Run atmak istiyorsan,gearında leoric ring+hellfire ring+soketli bir helm+cain set mutlaka olmalı,tercihen yanına bir follower alabilirsin+mp7 yerine mp1-2-3 arasında saat/ex oranının en yüksek olanını tercih etmelisin,ben ilk başlarda bunu bulabilmek için dps ölçer programlar var onlardan yararlanmıştım.

Bir de Kiss-of-Death in öncülüğünü yaptığı bir oluşum vardı forumdaki oyunculara yardımcı olmayı amaçlayan,oradaki arkadaşlara bir istekte bulun,destek olacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hp0 -- 18 Aralık 2012; 14:38:10 >

• Maximum DPS in son hali arkadaşlar sizinle paylaşmak istedim. Dahada geliştirmek için çaba sarfediyorum. Ayrıca özel mesaj olarak ve oyun içerisinden tebrik mesajı atan arkadaşlara tek tek cevap yazamadım ama herkese teşekkür ederim. Oyun yahut barbar hakkında fikir almak isteyen arkadaşlar skype tan da ekleyebilirler rahatça konuşuruz. Skype Adı : lostline3 Herkese iyi oyunlar.

DPS Barbar | House
  • eferim
  • House kardeş seni gerçekten çok tebrik ederim,çok iyi bastırmışsın parayı rmaha cüzdan baya kalınmış gerçekten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grommash

House kardeş seni gerçekten çok tebrik ederim,çok iyi bastırmışsın parayı rmaha cüzdan baya kalınmış gerçekten

Authenticator kullanmadığım için Rmah açık değil bende kardeşim. Fakat oyunun başlarında gold aldım. İçin rahatlasın diye söylüyorum. Ayrıca cüzdanın kalın olması kafanın kalın olmasından iyidir.
  • Son iki mesaj hakikaten de
  • quote:

quote:

House kardeş seni gerçekten çok tebrik ederim,çok iyi bastırmışsın parayı rmaha cüzdan baya kalınmış gerçekten

Authenticator kullanmadığım için Rmah açık değil bende kardeşim. Fakat oyunun başlarında gold aldım. İçin rahatlasın diye söylüyorum. Ayrıca cüzdanın kalın olması kafanın kalın olmasından iyidir.

Öyle valla kardeşim,itemler parayla ama beyin bedava

Başarılarının devamını dilerim kardeşim.

• Tebrikler, sağlam karakter.
  • quote:

quote:

quote:

Öyle valla kardeşim,itemler parayla ama beyin bedava

Başarılarının devamını dilerim kardeşim.

İtemlerimin hiçbiri parayla değil kardeşim bunuda sana kanıtlamak zorunda değilim. Dileklerin için tşkler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobo.

Tebrikler, sağlam karakter.

Saolun.
  • Ben bu oyunda düşürdüğünü kullanan adam olmadığını düşünüyordum. Demek ki varmış. Tebrikler.
  • Bütün liseliler toplanmış çamur atmak için bi halt olmaz bu forumdan tebrikler güzel karakter
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.