Şimdi Ara

dövme silme (13. seans)ssli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
5.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bilerek yavaş yavaş siliyorlar çünkü oraya gitmeye mecbursun ve seans = para demek
  • serseri006 kullanıcısına yanıt
    ilk seanslar çok acıyordu hatta doktorun suratina kan bile fişkiriyordu . 4. seansan sonra aliştim acımasi bi bakıma rengi gördüğüne işaret oldugu için acidiginda mutlu oluyorum . seansa 150 tl veriyorum . her seansan 15 gün sonra fraksiyonel karbondioksit lazer atiyorlar iz kalmasin diye buna ücret alinmiyor
  • Boyuna dövme yaptırmakta iyi cesaretmiş
  • boynuna kral tacı dövmesi yaptıracak kadar ne yaşadın hocam
  • hem yer olarak kötü bir yerde hemde amatör işine benziyor, polislik olmasa bile diğer meslek gruplarında bile sıkıntı yaratırdı. bende dövme yapmayı düşünüyorum ama askerde sıkıntı olur diye bekletiyorum, nette yazılanlara göre askerde dövmeli olanlar sıkıntı çekiyormuş.

üniye başlayacak kişiler içinde not düşeyim, ilerde okursalar akıllarından çıkmasın diye.
    hani üniye başlayınca millet kafelerde filan çalışırya harçlık için, birde böyle zıpır tipler vardır kendilerinde de dövme olan rock - punk karışımı takılırlar, işte bu tipler sırf dövme yapmaya elleri alışsın diye üniden kendilerine kobay bulmaya çalışırlar. bahaneleride hazırdır, makina açma parası almayacam senden sadece dövme parası alıcam derler. damat traşındaki berberin makas kesmiyor sözünün dövmeci versiyonu anlayacağınız. ünide dövme yaptırmaya karar verirseniz böyle tiplere yaptırmayın. özürlü aslan gibi dövme yaparlar, sonra sildirmekle ya da kapatmakla uğraşırsınız.

• Holy Templar kullanıcısına yanıt
    dediğin gibi aynen ben o kurbanlardan biriyim genç tecrübesiz birisine yaptırmıştım 2014 gibi şimdi o dövmeyi sildiriyorum hala da sildiremedim. 15 seans sürecek gibi ondan sonra da iz kalacak büyük ihtimal üstüne kapatma dövme yaptırmaktan başka çare yok.
  • Hocam bu dövmenin hikayesi ne ? Ne düşündün de bu dövmeyi yaptırdın ?
  • dövmeyi silen makine q switch miydi hatırlıyormusunuz
  • Dovmeye bak tac
  • picosil ile sildiğini söyleyen bir yer var şirin evlerde oraya gideceğim parmağımdaki dövmeyi silmek için size resimleri detaylı olarak atacağım :D
  • hocam bu dövmeyi kendi hür iradenizle seçip mi yaptırdınız?
  • dövme silme (13. seans)sslidövme silme (13. seans)sslidövme silme (13. seans)ssli 2015 yılında dövme yaptırmıştım bu şekildeydi.

dövme silme (13. seans)ssli pico lazere gitmeden önce yakın bir zamandada bu şekildeydi silinmişti zaten.Pico lazer ile silime başladım.Gayet fiyatı uygun verdiler.Güzellik merkezine gittim sildirmek için.Q switch cihazına göre daha modern bir cihaz.silim yaparkenki vidolarıda şuraya yükledimhttps://drive.google.com/drive/folders/1jPWxzIte9Vcs1-Qoh9HbxX0ZMAI2ZHx3?usp=sharing

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.