Şimdi Ara

Dövizin fiyatlara ilk yansıdığı marka OPEL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 hafta önce bir kaç opel satış bayiine uğradım. aynı süreçte ford vw pegeout falanda baktım. geçen hafta opel fiyat listelerini webden kaldırmıştı bugün bakıyorum yayınlanmış fiyatlar ama ilk aldığım fiyatların üzerine de sağlam bindirmişler.

astra excellence dizel otomatik 166.000tl, black edition dizel otomatik 161.000tl olan fiyatlar şimdi 189.000 ve 183.000 tl şeklinde. insignia en uygun benzin 193.000 tldi şimdi 214.000 tl olmuş.
    Ford focus, vw golf, seat leon ve pegeout baktığım modellerde fiyat değişimi göremedim.

Öncesinde yükselmiştide ben mi bilmiyorum opel mi sağlam giydiriyor anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroTech -- 19 Ağustos 2018; 12:44:16 >

• 1 ay kadar önce bayi de black edition alcaktım 125bin fiyat çekmişlerdi. parayı hazırlayıp geleyim dedim. artık bu fiyata araba falan alınmaz..
  • 250K lara bunkara vermektense full dolu 2013 audi a6 alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TSuNaMi_

250K lara bunkara vermektense full dolu 2013 audi a6 alınır
    İnsignia kullanıp satmış biri olarak yeni İnsignia'yı açıkçası beğenmedim. Parasını hakketmiyor kesinlikle. D sınıfındaki orta segmentteki hiç bir araba hemde.

Tercih meselesi tabii bende E serisi alırdım yine gidip c segmenti bir araca 150 bin vermezdim.
  • Güncel

Astra yeni fiyat 210.000 civarı

İnsignia yeni fiyat 260.000 olmuş. 193e dedikleri araba şimdi 70bin artmış yuhh

Ötv indirimli niyetimiz vardı

opele buradan bye bye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.