Şimdi Ara

Doug Demuro; Spacestar(Mirage) incelemesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eğlenceli üslubu sebebi ile takip ettiğim Doug Demuro, Mitsubishi Spacestar(Amerika' da Mirage) incelemesi yapmış.

Genel olarak amerikan standartlarını esas aldığı için beğenmemiş tabi.

Bilgi seviyesi bir yana, tahmin yeteneği zayıf kendisinin, örneğin incelemenin 9:18 saniyesinde takıldığı plastik parça bence klimanın arka yolcular için hava üflediği yer.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bilgi seviyesi demişken...

O aracın ülkemizdeki ismi Attrage değil Space Star bu arada.
  • 10 bin dolara 0 araba diyor ve bu araba renault sumbul degil yaziklar olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı araç şuanda bide 50-60.000₺ civarında satılıyor. Bilginize.

• gentleman_ kullanıcısına yanıt
    Türkiye de mirage ın spacestar olarak satıldığını bilmiyordum. Attrage ın hatcback modeli olduğunu düşündüğüm için bu şekilde başlık attım.

Teşekkür ederim aydınlatma için.

Zaten ben adama bilgisiz demek istemediğim gibi ondan daha çok bildiğimi de iddia etmedim. Ancak her marka ve modeli bilmemekle birlikte otomobiller hakkında bilgim fena değildir.

Genelde incelemerinde belli işlevleri tahmin etmekte zorlanıyor onu demek istemiştim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • John Shepard kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam, sıkıntı yok. Kötü bir amaçla söylemedim.

Sonra ban falan yemeyelim.
  • gentleman_ kullanıcısına yanıt
    daha neler.

Bir eksiğimi gidermiş oldum sayenizde, teşekkür ederim tekrar.
  • Amerika standartları değil, 14bin dolara hangi standarta göre olursa olsun araba kötü. Fakat listesi 14bin olsa da 10bin doların altına bulunabiliyor demiş, durum böyle olunca arabaya kötü demek haksızlık. 5 yıl tam garanti, 10 yıl motor şanzıman garantisi 2018 sıfır km araba, crash test sonuçları da yeterli.
  • İnceleme saçma sapan yorumlar ile dolu. Bu araç zaten uzak doğu piyasası için üretilmiş. ABD'ye hiç uymuyor.
  • şu makyajsız hali gerçekten kötü makyajlı hali daha bi alınası oldu. bu halini yerde yere vuran gazeteci bir sürü zaten.

ülkemizde ise micra almayı planlayanlar için güçlü bir alternatif çünkü aynı fiyata daha yenisini alabiliyorsunuz ve işlevi de hemen hemen aynı.
  • Valla sinifinin gcen sene en cok satan araci oldu bir ara, chevy sparki gecerek abd de.

Yilda attrage la beraber 20 binden cok satiyor abd de

• 18.nci dakikadan itibaren yaptığı bir açıklama var.
  • John Shepard kullanıcısına yanıt
    Amerika böyle aileler ile dolu, 2008 emlak krizinde sokakta kalan da bu gelen parayı harcayan, gırtlağına kadar kredi borcu ve mortgage ödeyen ailelerdi. IRS ve şirketler böyle aileleri yakından takip ediyor ve bu tip araçlar onlar için çok uygun. Gidip Fiesta bile alsan vergi denetimi tebligatı alıp tekrar beyan veriyorlar veya borçlu aileler sıfır almak istiyorlarsa en ucuz fiyatlı araçları almak zorunda kalıyor.

Hatta Nissan Versa gibi sırf bunun için yapılmış araçlar bile var, ön camları bile kollu, merkezi kilit falan yok Bedeli mümkün olduğunda düşük fatura edebilmek için herşey.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.