Şimdi Ara

Dota2Lounge'den Gerçek Para ile Ticaret Yapacaklara Tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar böyle bir konu açma gereksinimi duymamın ana nedeni dün 65 $ değerinden itemleri çaldırışım oldu. Üzülmedim aklım başına geldi.

1-) İlk sen olayını bilirsiniz herkes yaşamıştır.

Kesinlikle güvenmediğiniz adama itemlarınızı ilk vermeyin Referans isteyin PayPal vs. sitelerden yaptıkları ödemeleri isteyin. Benim hatam buydu baktım profiline "Good trader +rep" tarzı 7 sayfa yorumu görünce su koyuverdim güvendim verdim aldı itemleri engelledi kaçtı.

2-) Bu özellik çok harika kesinlikle satışı gerçekleştirmeden bunu kontrol edin

Satıcının Dota2Lounge profiline girdiğimizde yukarıda SteamRep diye bir şey var görüldüğü gibi ona tıklayın ( Bu arada bu eleman benim itemlarımı yürüten kişi engelleyebilirsiniz gönül rahatlığıyla)

Bu satıcının profili bakın hemen solda 2 Tane Pending Reports'u var diye çıktı. View Reports'a tıkladığınızdada dolandırdığı kişilere ulaşırsınız.

Buda reportları üstteki benim reportum keşke daha önceden bilseydimde baksaydım benden öncede başka birini dolandırmış

Tabiki bu kesin bir şey değil kim bilir bu özelliği bilmeyen kaç kişiyi daha report etti. Yani buraya bakıp hiç reportu vs. yok diye hemen güvenip alışverişe kalkışmayın

3-) Alışveriş Esnasında

Alışveriş esnasında Mutlaka konuşmaların bir yedeğini alın ve ss lerinizi alın bunlar hem SteamRep Foruma hemde Steam Supporta kanıt olarak sunabilmenize yardımcı olucak altın şeyler.

4-) Yenilerle Alışveriş

Yapmayın arkadaşlar yukarıda yazdığım hiçbir özelliğe ulaşamazsınız 1 dolar daha verin biraz daha bu işin içinde olan insanlarla yapın.

Umarım yardımcı olmuşumdur. Ben steam supporta yolladım ticketimi yalnız bir şey çıkacağını düşünmüyorum. İyi günler

• Tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.