Şimdi Ara

Dota 2'ye başlamayı düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski bir LoL oyuncusuyum iyi oynardım şimdi dotaya başlasam zorlanır mıyım? Oyuna alışma süreci nasıl olur? Bir de her ikisini de oynamış oyuncular tercihini hangi oyundan yana kullanır? Teşekkürler cevaplar için.

Edit : yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chalky -- 24 Haziran 2014; 8:49:57 >

• Lol'den daha mantıklı bir oyun olduğu kesin sadece bunu söyleyebilirim.
  • neden herkes lolden dotaya geçiyor ?
  • Alışman uzun sürecek o zamana büyük ihtimalle geri dönersin lole

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyini soruyorsun ki? indir botlarla oyna dene oyunu...
    dotadan bir dönem mecburiyetten lol'e geçiş yaptım. oyun mekaniklerini dota mantığı ile oynamaya çalışmama rağmen herhangi bir sorun yaşamadım ki 0 hesapla değil 300+ win olan bir hesapla oynuyordum. fakat lol'den kurtulup dotaya döndüğümde arkadaşıda dotaya çekme çalışmalarım ağır feed, dakika 15de bottan başkta item olmaması ile sonuçlandı.(dotaya 0 winli iki hesap ile başlattım. )
    bunun sebebini;
    lol'de dota mantığı ile oynarken hardcore bir oyun mantığı ile ölümün cezası olduğunu, ölmemem gerekip, denyli lanelerde farm alırken deny ihtimali olmayan bir lanede rahatça farm yapabilmem.
    dota'da lol mantığı ile arkadaş oynarken casual bir oyun mantığı ile ölüyim ne olacak şeklinde sürekli gold kaybedip karşıyı feedlemesi ile lvl farkının açılması, lanede creep almaya giderken yapılan denyler sonucu lvlde çok geri kalıp, gold kazanamaması olarak düşünebiliriz.

• Gir oyna birkaç haftada temel şeylere alışırsın daha sonrası kendini geliştirmene kalmış. Ama biraz alıştıktan sonra geçtiğine hiç pişman olmazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jupiter517

neden herkes lolden dotaya geçiyor ?

Lol oynadıysan bunu bilmen gerekir
  • 1 hafta oldu geçeli sıkıntı falan yaşanmıyor smartcast var zaten aynı lolde oldugu gibi. sadece aktifi olan itemler çok fazla ve lol kadar akıcılık yok oyunda.
  • Riki ursa felan al. Deny yapmaya çalış. Rus görünce cyka yazmayı unutma. Steam Karazhan eklersen daha fazla yardım edebilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.