Şimdi Ara

DOTA 2 Trade Başlığı (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.709
Cevap
14
Favori
77.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Skins

trade kartlar ne ise yariyor

8 tane toplarsan steam rozeti, steam arka fon duvar kağıdı, bir de steam chat te kullanabileceğin özel bir smiley kazanıyorsun.
    benim ne işime yaradığını sorarsan, 4 tanesi 1 key ediyor, hatta 2 sini 1 keye satmışlığım bile oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MathMad

quote:

Orijinalden alıntı: Skins

trade kartlar ne ise yariyor

8 tane toplarsan steam rozeti, steam arka fon duvar kağıdı, bir de steam chat te kullanabileceğin özel bir smiley kazanıyorsun.
    benim ne işime yaradığını sorarsan, 4 tanesi 1 key ediyor, hatta 2 sini 1 keye satmışlığım bile oldu

nerden bulurum ucuza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trade sitelerini takip etmen gerek hocam.
    4 karta 1 key veren çok teklif var, daha ucuza bulmak zor eğer kart almak istiyorsan. ancak tek tek kart kovalarsan bir tanesini 1-2 rare'e (rare değerine göre değişir) alabilirsin ama uğraştırır.
    site olarak da eskiden dota-trade.com kullanıyordum ama şu anda dota2lounge.com dan trade yapıyorum, çok daha rahat. sen ikisine de bak, hangisinin kullanımı kolay gelirse ordan bulursun trade yapacak kişileri
  • bu unusual kuryeler sadece kutulardan mı çıkıyor yoksa oyuncular kuryelere birşeyler mi ekliyerek yapıyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertycom

bu unusual kuryeler sadece kutulardan mı çıkıyor yoksa oyuncular kuryelere birşeyler mi ekliyerek yapıyorlar?

kutulardan. Unusual essence greevil egg icin

• QoP rare wings ve unc. Helm ariyorum key istemiyecekler ulassin

• Herhangi bir invoker pelerini arıyorum , takaslık.
  •  DOTA 2 Trade Başlığı

Arkadaslar bu esyalari ariyorum elinde olan var ise steam eklesin konusalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMF -- 14 Haziran 2013; 9:52:47 >
  • doom un yeni çıkan rare kılıcı pyre satılır.

http://steamcommunity.com/id/KaLoNa/inventory/

inv. de takasa açıktır.
  • bende 10-16 tane dota 2 - gift var isteyenlere anlaşıp verebilirim steam-ID: WiiSmash

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WiiSmash -- 18 Haziran 2013; 0:29:25 >
  • Pudge itemleri arıyorum takas yapmak isteyen envanterime bakabilir

http://steamcommunity.com/profiles/76561198015991077/inventory#570
  • Dragon background u var elimde. isteyen varsa ulassin bana

• Arkadaşlar elimde immortal stumpy kuryesinin crystal rift efektlisi ve tegu kuryesinin frostivus efektlisi var stumpy için 9 tegu içinse 7 key teklif aldım . Daha iyisini veren olursa ona vereceğim burdan teklif yapabilir veyahttp://steamcommunity.com/profiles/76561198068411793/ bu linkten arkadaş olarak ekleyebilirsiniz . Saygılar...
  • Dragon Claw Hook istanbul içi elden alıcam fiyat için pm atın
  • meepo itemleri arıyorum
  • Bir sorum var item hakkında

Tidehunter ın Naval mine itemi değeri nedir kaç key ediyor? dota-trade.com gibi sitelerde millet 1 2 uncummon vermiş ama bazı kişiler dragon clawa 15 20 tane naval mine veriyor. naval mine arıyorum diye trade acmıstım bazıları 1 rare istedi bazılarıda 10 15 key istedi nedir bunun değeri ?

Alıntılayarak cevaplarsanız sevinirim konu baya uzun takip etmesi zor olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-197DACAA4 -- 22 Haziran 2013; 2:08:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPhoenixx

Bir sorum var item hakkında

Tidehunter ın Naval mine itemi değeri nedir kaç key ediyor? dota-trade.com gibi sitelerde millet 1 2 uncummon vermiş ama bazı kişiler dragon clawa 15 20 tane naval mine veriyor. naval mine arıyorum diye trade acmıstım bazıları 1 rare istedi bazılarıda 10 15 key istedi nedir bunun değeri ?

Alıntılayarak cevaplarsanız sevinirim konu baya uzun takip etmesi zor olur

Valve bi ara storedan kaldirmisti. Herkes immortal olucak diye aramaya basladi. Ederi yok bence hepsi mine stoklayan ruslarin turlu spekulasyonlari

• bloodseeker'ın bonehunter setinden ikincil silah-sırt-kol-başlık arıyorum.karşılığında gene blood un değişik bıçak ve başlıklarından,tide,dk,windrunner,doom,ursa,gondar,sven,warlock,clinkz,lion,rubick,axe,lich,disruptor,dazzle,leshrac değişik parça ve türlerde itemlerini verebilirim.isteyenler "aceofspadeee" steam'a eklesin ya da buradan ya da pmden bildirsin beyler.
  • Skywrath zirhi gogusluk iste olan varsa eklesin jockey ve maya trade cardlari veriyorum karsiliginda id: Tathar Tinuviél

• quote:

Orijinalden alıntı: AceOfSpade

bloodseeker'ın bonehunter setinden ikincil silah-sırt-kol-başlık arıyorum.karşılığında gene blood un değişik bıçak ve başlıklarından,tide,dk,windrunner,doom,ursa,gondar,sven,warlock,clinkz,lion,rubick,axe,lich,disruptor,dazzle,leshrac değişik parça ve türlerde itemlerini verebilirim.isteyenler "aceofspadeee" steam'a eklesin ya da buradan ya da pmden bildirsin beyler.

güncel,bonehunter setinden sadece başlık ve kol lazım,diğer eksikler halledildi.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.