Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (620. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.855
Cevap
77
Favori
703.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 10 kilo patates

Taklalar atıyordum burası için. Bazende istediğim takımı bulamıyorum ama olsun. 10 Dolarda çokmuş ya
    Yardırıyorum bakalım, sonumuz hayrola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tw1sted -- 10 Ekim 2014; 13:43:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desirr

eg alır diyordum kolaycada alliance uğraştırdı baya bir de hanniye birşey demek istemiyorum stand-in falan girdi ama arkadaş sen o vladimiri niye oyun bitince alıyosun anlamadım diğer oyunlarda da oynayamadı düzgün bulldog da traşa bağladı nedense

2. Maçı izlemeden uyudum da Hanni neden standin oynadi acaba? Eg'den birisi mi ayrilacak acaba?

Edit: Sanırsam Alliance'da oynamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan- -- 10 Ekim 2014; 13:55:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 kilo patates kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Üstteki arkadaşın dediği gibi seçkin turnuvaları oyun içinden izlemek istediğinizde hemen hepsi bilet istiyor.
  • Jan- kullanıcısına yanıt
    h4nn1 chessie yerine oynadı. ben de dün gece izleyememiştim şimdi izledim maçları cidden efsane geçmiş izlemeyenlere spoiler vermiycem bu sefer kesinlikle izlemeye değer

• Terrorblade eski alchemistle naganin karisimi gibi bi sey olmus bence. Spamlendigini abuse edildigini biliyorum ancak EE'nin oyunlarini gordukten sonra daha da iyi anladim. Competetive scene de bile akiyor.

• Dendi twitter dan admiralbulldog a feeder diye yazmış,aynen dün yaptığı buna çıkıyor.Eg nin bu turnuvada öyle abartı iyi oyun oynadığını görmedim açıkçası tüm oyunlar dahil.Bugünkü maçları merakla bekliyoruz.SNA oyuncusunun 2-0 alırız yorumundan sonra 2-0 yenilmesi ise ayrı bir komedi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Free Time

Dendi twitter dan admiralbulldog a feeder diye yazmış,aynen dün yaptığı buna çıkıyor.Eg nin bu turnuvada öyle abartı iyi oyun oynadığını görmedim açıkçası tüm oyunlar dahil.Bugünkü maçları merakla bekliyoruz.SNA oyuncusunun 2-0 alırız yorumundan sonra 2-0 yenilmesi ise ayrı bir komedi oldu

Dünkü maç alliancenin tamamıyla hakkıydı ama death probhet op neyse,bugünkü c9-eg ne olur ya c9 a sağlam atmayı düşünüyorum.Eğer void veya probhet picklemezlerse her türlü c9 alır zaten.
  • Bugünkü vg-secret maçına ne diyorsunuz?Şansı var mı vgnin?
  • Meepoya neden vyse kasıyorlar? Ayrıca aghanimli meepoda hotun verdiği regen diğer meepoları etkiliyor mu?

Edit: Etkilemiyormuş. Ama hala vyse'ın sebebini öğrenemedim. Sadece tavuğa çevirip indirmek için mi?

Ayrıca blinki quickcaste koymak acayip kolaylaştırıyor işi. Meepo öğrenmeye çalışanlar denesin bende tüm skilleri quickcastte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YesilliksizTantuni -- 10 Ekim 2014; 18:05:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XT9

quote:

Dendi twitter dan admiralbulldog a feeder diye yazmış,aynen dün yaptığı buna çıkıyor.Eg nin bu turnuvada öyle abartı iyi oyun oynadığını görmedim açıkçası tüm oyunlar dahil.Bugünkü maçları merakla bekliyoruz.SNA oyuncusunun 2-0 alırız yorumundan sonra 2-0 yenilmesi ise ayrı bir komedi oldu

Dünkü maç alliancenin tamamıyla hakkıydı ama death probhet op neyse,bugünkü c9-eg ne olur ya c9 a sağlam atmayı düşünüyorum.Eğer void veya probhet picklemezlerse her türlü c9 alır zaten.

Ben C9 un yerinde olsaydım muhtemelen önce dp,naga veya pa yı banlardım.Bir de tabi enigma da olabilir.C9 bugün en az bir maçında drow + visage picklerini yapacağını düşünüyorum.Hocam hiç belli olmaz ama Eg de favorilerden biri aslında hepsi de favori de dünya klasmanında şuan eg 1.nci,c9 kazansın isterim.Secret vs Vg maçı da şüpheli.Vg nin çok iyi maçlar çıkardığı gibi kötü maçları da var.Özellikle black..Hiç yorum yapamayacağım :)

• quote:

quote:

quote:

Ben C9 un yerinde olsaydım muhtemelen önce dp,naga veya pa yı banlardım.Bir de tabi enigma da olabilir.C9 bugün en az bir maçında drow + visage picklerini yapacağını düşünüyorum.Hocam hiç belli olmaz ama Eg de favorilerden biri aslında hepsi de favori de dünya klasmanında şuan eg 1.nci,c9 kazansın isterim.Secret vs Vg maçı da şüpheli.Vg nin çok iyi maçlar çıkardığı gibi kötü maçları da var.Özellikle black..Hiç yorum yapamayacağım :)

Black adam dakika 25 de linken + pt + aquila bilmem ne çıkıyor ya valla adam hayret edilecek derecede iyi ama ben secrete bastım bakalım hayırlısı :P Black varsa kuroky var hülo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XT9 -- 10 Ekim 2014; 17:49:38 >

• Terrorblade gibi heroyu free farma bırakırsan bu kadar büyür. Bir de oynayan Black olunca cidden çıkmaza giriyor iş Secret için. S4'ü ilk defa bu kadar kötü görüyorum Magnusla açık ara en kötü performansı. Bigdaddy'de Omniknight'la alışık değil çok açık. Ne forcestaff ne dagger kasabildi hiç efektif olamadı. Fly'a zaten diyebilecek bir şey yok.
  • quote:

quote:

Hocam kesin bi tahminde bulunamıcam ancak benim tahminim Eg alır oyunu.

• Fy çok güzel oynadı.Black de aynı şekilde.Değerli itemim olmadığı için pek bir şey basamadım.Ama vg kazanırsa yine düşük da olsa karda olacağım.Vgnin şansı sandığımdan yüksekmiş.
  • Secret gg..
  • Secret ' in winstreaka güvendik bastık vg ye basıp yolo yapmak varken :/ nooblara bak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

Peru serverı gelmiş jajajajaja puta madre

adam direk ispanyolca küfür öğrenmiş :D
  • Black'in combatlara gelmesine bile gerek kalmadı ice3x yüzünden Fly, iki oyundur etkisiz eleman. Secret gg. Eg-Vg finalini izlersek daha keyifli olur.
  • finale eg - vg yakışır orda da umarım ti4'ün rövanşı alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jan-

Black'in combatlara gelmesine bile gerek kalmadı ice3x yüzünden Fly, iki oyundur etkisiz eleman. Secret gg. Eg-Vg finalini izlersek daha keyifli olur.

C9 - VG.
  • 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.