Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.855
Cevap
77
Favori
703.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu compendium puanları gelmiş 3 tane 25lik. Ne işime yarar bunlar? Bunlardan ve item işlerinden falan anlamıyorum da.
  • tanesi 0.15 cent gidiyor markette . comp yoksa isine yaramaz. lounge da trade acip 1 taneye iyi 1 rare iste veren cikar belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shoote®

Beyler bu compendium puanları gelmiş 3 tane 25lik. Ne işime yarar bunlar? Bunlardan ve item işlerinden falan anlamıyorum da.

O puanlarla compendiumun levelini artırıyorsun, o leveller ile de HUD,Chest,Courier gibi itemler hediye ediyor.
  • İşime yaraması için önce 9.99luk compendium almam gerekiyor yani. Teşekkür ederim cevaplarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xPhoenixx

quote:

Beyler bu compendium puanları gelmiş 3 tane 25lik. Ne işime yarar bunlar? Bunlardan ve item işlerinden falan anlamıyorum da.

O puanlarla compendiumun levelini artırıyorsun, o leveller ile de HUD,Chest,Courier gibi itemler hediye ediyor.

Aslına bakarsan şuan doğru düzgün hediye bile etmiyor.
    Bugda mı kaldı nedir ne exp boost nede verilmesi gereken itemler gelmiş değil bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

quote:

quote:

Bugda mı kaldı nedir ne exp boost nede verilmesi gereken itemler gelmiş değil bana.

bende 8lvl olmustum sanırım sadece exp booster geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

quote:

quote:

bende 8lvl olmustum sanırım sadece exp booster geldi

Zamanla hediyeler geliyor

• konunun son sayfası buga girmiş yalnız :(
  • Maça girebiilen var mı ? Sunucu aranıyor ekranında kalıp duruyor benim oyun.
  • Twitch kanalındaki LİVE macları izlerken bazı oyuncuların kullandığı bir program var. Sağ alt kösede Ping , Fps vb. değerler varken her level atladığında hangi skile vereceği gösteriliyo. Birde Skil atmadan önce yesil bir ok çıkıyor. Bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cambaz_blood

Twitch kanalındaki LİVE macları izlerken bazı oyuncuların kullandığı bir program var. Sağ alt kösede Ping , Fps vb. değerler varken her level atladığında hangi skile vereceği gösteriliyo. Birde Skil atmadan önce yesil bir ok çıkıyor. Bilgisi olan var mı ?

console commands adı altında istediğin bilgilere ulaşabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoomKing

quote:

Twitch kanalındaki LİVE macları izlerken bazı oyuncuların kullandığı bir program var. Sağ alt kösede Ping , Fps vb. değerler varken her level atladığında hangi skile vereceği gösteriliyo. Birde Skil atmadan önce yesil bir ok çıkıyor. Bilgisi olan var mı ?

komutları dediğiniz gibi aratıp buldum teşekkürler ancak oyuna girerken -console komutunu her seferinde yazıp mı girmeliyim yoksa bir kere yazdıktan sonra her açılışta -console açık mı gireceğim oyuna ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DoomKing

quote:

komutları dediğiniz gibi aratıp buldum teşekkürler ancak oyuna girerken -console komutunu her seferinde yazıp mı girmeliyim yoksa bir kere yazdıktan sonra her açılışta -console açık mı gireceğim oyuna ?

steamde oyunun başlatma ayarlarına bir defa yazman yeterli

• Şu roshan öldüğünde alta dakkası yazan bi cfg varmış bilen varmı ?
  • Az önce sildim oyunu. Tek üzüldüğüm, şu ............ oyununa 1400'e yakın saat vakit harcamam. Sinir krizlerine girmekten bıktım usandım. Hayattan keyif alamaz hale geldim. Benden bu kadar. Size iyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Az önce sildim oyunu. Tek üzüldüğüm, şu ............ oyununa 1400'e yakın saat vakit harcamam. Sinir krizlerine girmekten bıktım usandım. Hayattan keyif alamaz hale geldim. Benden bu kadar. Size iyi oyunlar.

eyvallah sağol itemleri ne yaptın ver bana adak yapiyim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Az önce sildim oyunu. Tek üzüldüğüm, şu ............ oyununa 1400'e yakın saat vakit harcamam. Sinir krizlerine girmekten bıktım usandım. Hayattan keyif alamaz hale geldim. Benden bu kadar. Size iyi oyunlar.

Ben de oyuna solo queue gelesiye kadar ara verdim resmen ruh halim düzeldi
  • marshall_fb kullanıcısına yanıt
    Şu oyunu ne kadar önemsiyosunuz, ben oyuna stres atmak için giriyorum Tek amacım vakit geçirip, kafa dağıtmak. Oyunlar bunun için yok mu? Yenmişiz, yenilmişiz hiç takmam.
    Baktın feedliyo sen de trolle gitsin. Ben öyle yapıyorum trollerken daha çok zevk alıyorum

• Kotaless kullanıcısına yanıt
    Birkaç şey yazmak isterdim ama sözlerim yanlış anlaşılır o yüzden yazmayacağım. Ben sadece kendim gibi seviyeli, adam gibi oynamasını bilen kişiler ile oynamak istiyorum. Kötü mü oynuyorum? Kesinlikle hayır. Sevmediğim birkaç rol var oyunda, onları oynamayı pek tercih etmem (offlane gitmek gibi). Oyunda her zaman birşeyler yapmak isteyen, çabalayan, düzgün oynayan oldum ancak karşılığında hiçbir şey alamadım. İlk rating geldiğinde bu kadar düşük olduğunu gördüğümde bende şaşırmıştım ama ağzımla kuş tutsam bunun yükselmeyeceğini biliyorum. Git gide düşüyor, yükselmeyi geçtim. Çok fazla şey yazmak da istemiyorum, siz keyif aldığınız gibi oynayın, ciddiye alın almayın. Benden bu kadar.

Edit: O videodaki gibi şeyleri yapanlara çok rastladım. Daha beterlerini de gördüm. Gerçekte karşımda olsa bunu yapan kafasını kırarım da, öyle bir fırsat geçmiyor malesef elime. Kaybetmek için Dota'yı oynayan kimse görmedim. Ya dur bir oyuna gireyim de kaybedeyim, oyunun içine edeyim diyen kimseyi de duymadım. Sürekli bu tarz şeyler düşünen birileri varsa da beyinlerinden sorunlu olduklarını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marshall_fb -- 16 Mayıs 2014; 17:30:27 >

• marshall_fb kullanıcısına yanıt
    Tabiki kazanmak için oynuyoruz benim anlatmak istediğim feedleyen gördüğünde, kaybetçeğini anladığında oyundan zevk almaya çalışmak en iyisi.
    DOTA'yı seviyorsanız ve oynamak istiyorsanız en iyisi takım olarak oynamanız. Rastgele eşleştirilen bir sistemde bu kadar oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.