Şimdi Ara

Dota 2 2038 e kadar ban yedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen gün dota 2 yi tekrar indirdim bi baktım 2038 e kadar ban yemişim sebebini bilmiyorum hile falanda hiç kullanmadım sevmemde 794 saatim var bütün emekler gitti başına gelen var mı internetten baktım başına gelen bir sürü kişi gördüm özellikle yabancılardan sizden varmı bu durumda olan ? valveye ticket atsam açarlar mı ?

• Hiç bir ban sebepsiz degildir. Hesabı satın almış olabilirsin bu ban sebebimi evet ban sebebi hesaba boost yaptırmış olabilirsin ban sebebi... Hesaptan diger oyunculara taciz yapmış olabilirsin sövmek gibi şikayet var ise ban sebebi... ticket attıp banın sebebini ögrene bilirsin sana sundukları ban gerekçesine delili kanıtlı itiraz yaparsın gerekli görürlerse açarlar... Yanlış bir bansa da açarlar.
  • Hesap 7 yıllık benim söylediklerinizin hiçbirini yapmadım ticket attım bakalım neymiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu ban dalgası geleli bir kaç ay oluyor çok fazla toxic olduğu düşünülen oyuncular 2038'e kadar banlandı. Conduct scoreu 0 civarlarında olanları banladılar genelde. Reditte aratırsan az çok fikrin olur ban hakkında.
  • Obilux kullanıcısına yanıt
    Başka hesap açtım ordan oynuyorum

• sonuç var mı
  • reiz bana da geldi o ban büyük ihtimal davranış (behavior puanın çok düşüktür) o yüzden olabilir. ben tiny airlines den yedim. gerçi bırakmak istiyordum
  • benim behavior 9500lerde amayine de banlandık.ç napıcaz ne oynucaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamhamsi

reiz bana da geldi o ban büyük ihtimal davranış (behavior puanın çok düşüktür) o yüzden olabilir. ben tiny airlines den yedim. gerçi bırakmak istiyordum
    tiny airlines nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36

tiny airlines nedir ?

Alıntıları Göster
    Mid'e gidip tiny ile takım arkadaşını fırlatıp trollüyor işte aklınca. Uğraşacak birine denk gelince videolu kanıt ile ban yemiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtesHırsızı

Mid'e gidip tiny ile takım arkadaşını fırlatıp trollüyor işte aklınca. Uğraşacak birine denk gelince videolu kanıt ile ban yemiştir.

Alıntıları Göster
    Vay be kaç senedir oynuyorum hiç aklıma gelmedi böyle birşey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Vay be kaç senedir oynuyorum hiç aklıma gelmedi böyle birşey

Alıntıları Göster
    Mmr 3000'in altındaysa çok var böyle akılsızlar. İşleri güçleri yok milletin oyunda zevk alacağı 1 saati berbat ediyorlar.

• quote:

Mmr 3000'in altındaysa çok var böyle akılsızlar. İşleri güçleri yok milletin oyunda zevk alacağı 1 saati berbat ediyorlar.

Alıntıları Göster
    Benim ed 250 yi geçtiğini görmedim 2018 den beri :)

• quote:

Benim ed 250 yi geçtiğini görmedim 2018 den beri :)

Alıntıları Göster
    Ordaki hayatsız reziller akıl edemeyip doğrudan feedliyordur belki. Ben karşının carrysini daha hızlı feedlemek için boota of travel kasan gördüm.

• quote:

Ordaki hayatsız reziller akıl edemeyip doğrudan feedliyordur belki. Ben karşının carrysini daha hızlı feedlemek için boota of travel kasan gördüm.

Alıntıları Göster

Ellerine hiç birşey geçmiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.