Şimdi Ara

DotA 1 Server Arıyorum ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
11.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben de uzun süredir Wepla, Garena, Eurobattle/Battle.net çeşitli platformlarda oynadım fakat sonunda RGC'ye geçtim.

Dota veya LOD oynamak isteyenler için en güncel haritalarla oynayabilecekleri platform şuan RGC, normal dota için her an oyun bulabiliyorsunuz,

iyi yanları:
    MH yok, yaklaşık 2 senedir binin üzerinde oyun oynadım 0 mh ile karşılaştım.
    Harita güncel
    Sunucu kalitesi çok iyi, lag vs yok.
    Her an oyun bulunabliyor
    Yeniden bağlanma özelliği oldukça gelişmiş, kabloyu çek tak bağlanabiliyorsun.

Kötü yanları:
    Oyuncu kalitesi çok dengesiz, nooblar ve prolar karışık oluyor ilk başta, belirli bir seviyeden sonra/puandan özel oyunlara girmeniz gerekecek.
    Türk sayısı çok az, bayağı az yani.
    Adminler çok iyi değil, fena değiller aslında ama kalitesi yüksek değil işte. Benim için hiç problem olmadı ama öyle duyumlar aldım.

Giren olursa eklesin beni takılırız, 100 kadar Türk olsa bile ortam yapılır yani, aranızda ilgilenen olursa adminlik/moderatörlük vs vermeye razılar, Turkey odasını açtılar ama Türk oyuncu yok :D, ben sorumluluk sevmediğim için ilgilenmedim ama wepladan vs şikayet eden varsa buyursun gelsin.

Ben ve bazı arkadaşların nickleri:
    nymus93
    Avicenna
    Tr-Sipahi
    Janissary92

• Arkadaşlar yeni server actık tüm oyuncuları bekleriz face sayfamızdan takip edinhttps://www.facebook.com/groups/238274456939144/
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.