Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dosyalar var ama görünmüyor!!!

0
Cevap
0
Favori
211
Tıklama
Giriş
    205 Mesaj
    Arkadaşlar konu olayı çok uzun ama kısa bir özet anlatıcağım. Okulumuzdaki akıllı tahtalardan flash belleğime virüs bulaştı ve bende formattan sonra virüs programı kurmadan flashımı taktım ve virüs bilgisayarımda haricime bulaştı. Dosyalarıma ulaşabiliyordum sadece klasörün ismi değişmiş kısay yol olmuştu tıklayınca normal oluyordu .( farklı pencere içinde normal miş gibi açılıyordu. ). Nedeni sanırım turuva atı tarzı virüsler. Bende bunu farkedince hemen antivirüsümü kurdum ve tarama yapmama gerek kalmadan uyarı çıkardı yaklaşık 50 adet filandı ve kaldırma yı öneriyordu bende tamam dedim. Kaldırma işi bitince bir program lazım oldu bende bir girdim giriş o giriş haricimde 3-5 dosya kalmış zaten diğer dosyalar dediğim gibi kısayol olarak görünüyordu (2kb lık ). Ama benim şöyle bir sorum olcak

Bigisayarımdan baktığımda boyut aynı değişim yok yani dosyalar içinde.

Ancak içine girdiğimde bişi görünmüyor. Klasör gizlilik ayarlarına baktım. Antivirüsdende geri yüklenmio.

Bu sorunu nasıl çözebilirim içinde resim video oyun ve bir sürü programım vardı bunu çözmek için bir program yada bir yol varmıdır acill yardım edin lütfen..

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
SEO
Paykasa
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,129
1.2.165

Reklamlar
e-ticaret
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.