Şimdi Ara

dosya kurtarırken yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar silinen partitionları kurtarmam lazım. active diye bi program var.. buldu bişeyler ve kurtaracam ancak kayıp dosya 1 tb lık diskte toplam 600 gb kadar.. ve başka bu kadar büyük bi diskim yok.. aynı diske de yol gösterip koyamam diye düşünüyorum, koyarsam üzerine veri yazılmış olur ve kayıp dosyaların kurtulması zor olur sanıyorum.. ne önerirsiniz? başka bi hdd de alma şansım yok.. kaybolan verileri de kurtarmak istiyorum.. sizce ne yapayım?

• quote:

Orijinalden alıntı: yedinumara

arkadaşlar silinen partitionları kurtarmam lazım. active diye bi program var.. buldu bişeyler ve kurtaracam ancak kayıp dosya 1 tb lık diskte toplam 600 gb kadar.. ve başka bu kadar büyük bi diskim yok.. aynı diske de yol gösterip koyamam diye düşünüyorum, koyarsam üzerine veri yazılmış olur ve kayıp dosyaların kurtulması zor olur sanıyorum.. ne önerirsiniz? başka bi hdd de alma şansım yok.. kaybolan verileri de kurtarmak istiyorum.. sizce ne yapayım?

kurtarmanız çook zor kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Winston

quote:

Orijinalden alıntı: yedinumara

arkadaşlar silinen partitionları kurtarmam lazım. active diye bi program var.. buldu bişeyler ve kurtaracam ancak kayıp dosya 1 tb lık diskte toplam 600 gb kadar.. ve başka bu kadar büyük bi diskim yok.. aynı diske de yol gösterip koyamam diye düşünüyorum, koyarsam üzerine veri yazılmış olur ve kayıp dosyaların kurtulması zor olur sanıyorum.. ne önerirsiniz? başka bi hdd de alma şansım yok.. kaybolan verileri de kurtarmak istiyorum.. sizce ne yapayım?

kurtarmanız çook zor kardeş

bi 500 gb disk olsaydı kurtarılacak dosyalar için o diski göstererek kurtarırdım.. şimdi recovery dediğimde gösterecek yol yok kurtarılacak dosyalar için.. boyutta büyük olunca çok zor oluyor gerçekten.. ne yapacağımı şaşırdım yaw.. baya da bi dosyam vardı.. uzun zaman içinde yapılmış bir arşivdi.. offff yawww

• durumunu anlıyorum kardeş ama yapacak hiç bişe yok
    piyasadaki programlarda dogru düzgün kurtarmıyor
    banada oldu aynısı dosyalarım gitti yıllardır sakladıgım dosyalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.