Şimdi Ara

Dosya Klasörlerim Uygulama(.exe) Olarak Gözüküyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar C ve D sürücülerimdeki dosyalar uygulama olarak gözüküyor ve gittikce diger klasörlerede yayılıyor. Hepsi 37kb olararak gözüküyor. Sildiğimde sürücü boş gözüküyo fakat d:/mp3 yazdığımda girebiliyorum ve tekrar aynı şekilde geri geliyor. Yardım edebilen arkadaşlara çoık teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi correct -- 12 Mart 2009; 15:44:33 >

• Virüsü kapmışsın, 37kb dışında 120kb olan bir versiyonu daha var.
    o senin gördüklerin klasör görünümlü olanlar virüsün ta kendisi, asıl klasörlerin gizli olarak sürücünün içinde duruyor, allahtan onları silmiyor bu virüs,
    bulabilirsen Nod32 bulamazsan avastla tarat temizler.
    not: dosyalarım silindi diye korkma hepsi gizli olarak duruyor. attrib komutuyla gözükür duruma getirirsin sonra
  • Saol kardes eve gidince taratayım.
  • Bu gizlenen dosyaları nasıl geri gozukur hale getirecez. Pcyi Tarattırdım ve format attım bi klasörü gizleyince gizleniyor we onu görebiliyorum fakat virusun bulastıgı klasörleri hala göremiyorum adres çubuğundan girip özelliklere geldiğimde gizli seceneği pasif durumda ve değişmiyor...Forumda aradım ama yapamadım bilen birisi yardım edebilrmi acaba.:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi correct -- 12 Mart 2009; 15:57:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.