Şimdi Ara

Dostlar Lütfen Yardım - Ben asus p526 tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar benim sizden bi ricam var.Ben asus p526 almayı düşünüyorum.Fikriniz nelerdir
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Belirtmiş olduğunuz konuyu, Cep Telefonu ve Aksesuarları Bölümünün, Cep Telefonu Tavsiyeleri kısmına yazmanız forum kuralları gereğince uygun olacaktır ve sizin için daha hızlı bilgi edinme imkanı sağlayacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hobbs -- 24 Ocak 2009; 20:58:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hobbs

Belirtmiş olduğunuz konuyu, Cep Telefonu ve Aksesuarları Bölümünün, Cep Telefonu Tavsiyeleri kısmına yazmanız forum kuralları gereğince uygun olacaktır ve sizin için daha hızlı bilgi edinme imkanı sağlayacaktır

• Ben bu cihazı begenmedım.Ozellık olarak tatmın etmedı.
  • İlgin icin teşekkür ederim kerembak_06 Saol
  • Eywallah Olasılıksız Dostum ne biliyim bende görünüm itibariyle alayım diyom ama hayırlısı
  • Asus alma ben telefon olarak artık kayboldu o bence tel piyasasında
  • Ne önerirsin kardeşim Asus un yerine mesela Windows işletim sistemi tuş paneli ve gps chipi olan bi marka model tavsiyen varmı acaba
  • arkadaşlar sizce ben f400 alsam parama yazık olur mu ? lütfen bir cevap atın genellikle samsung güzel degil diyorlar neden ?
  • Valla kardeş işyerinden bi arkadaşımızın kullandığı bi telefon 4 aydır kullanıyor ve mutlu. Hakkında hayırlısı olsun
  • bence P1i kral tek zamanın vetabiiki paran varsa Xperia X1 i al derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.