Şimdi Ara

Dosta gidecek araç Auris

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
1
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, maddi problemlerden dolayı çok sevdiğim aracımı satıyorum.
    Aracım 2011 Model Toyota Auris 1.33 Motor Benzinli modeli. Araç 33.000 km civarında Dosta gidecek araç Auris Aracın içi döşemeleri vs. gayet iyi durumda, İstanbulda ikamet ediyorum, aracıma 2 defa park halinde çarptılar sol arka kapı ve ön sol çamurlukta boya var, arac 4 yıldır bende, 18.000 km de iken aldım ve araç neredeyse hiç kullanılmadı diyebilirim. 4 yılda 15.000 km yol yaptı. Ben aldığımda 800 TL civarı bir hasar kaydı vardı, aldığım kişi bana aracın aynasının değiştiğini söylemişti sonradan öğrendiğim kadarıyla aracın arka tamponun değişmiş olduğunu söylediler. Arabanın tavanında, kaputunda bagajında direklerde herhangi bir boya veya işlem söz konusu değildir. İstanbul gibi bir yerde boyasız araba bulmak gerçekten zor, trafiğe çıkmasanız bile bende olduğu gibi park halinde gelip vuruyorlar. Araç 4 cam otomatik, krom cant, muayeneden geçen filmli camlar, abs, ısofıx (çocuk koltuğu takma yeri) vs. bulunması gereken tüm özellikler mevcuttur. Yol tutuşu, konforu, kalitesi ve verdiği güven tartışılmaz. Araç bizi hiç üzmedi yağını suyunu koyup binilecek bir araçtır.
    Fiyat olarak kafamdaki rakam 47,500 TL dir. (Pazarlık Sünnettir)Dosta gidecek araç AurisDosta gidecek araç Auris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enginopc -- 28 Mayıs 2018; 17:22:51 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.