Şimdi Ara

Dört Dörtlük Paketler Yalın VDSL Kampanyası Hakkında (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
3.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: causandum

merhabalar
    bu İnternet olayından hiç anlamıyorum yardım edebilecek olan varsa sevinirim. ttnet adsl kullanıyorum, akşam saatlerinde sık sık kopmalar donmalar mevcut, sanırım modemden de kaynaklı arka odalarda İnternet doğru düzgün çekmiyor. kablosuz olarak kullanıyorum 10 civarı hız mevcut. superonline vdsle geçmeyi düşünüyorum 58 mbpse kadar destekliyor dedi temsilci. 66 lira teklif verdi sizce ne yapmalıyım.

24 hız 75 gb kota fiyatı
  • Bende geçmek istiyorum fakat 50 Mbps tam hız alamamktan korkuyorum. Superonline mahalleye göre bakıp VDSL bile yok dedi daha sonra telefon numarasına göre bakıp 68 Mbps'e kadar destekler dendi...

Yalnız apartman içindeki kablolar çok kötü durumdadir ve 4. kattayız ücretsiz kablo çekerler mi ?

Bir de Teledunya(Uydunet)'de 3-5 gün beğenmezsek iade şansımız vardı bundada aynı durum mümkün mu, bilen var mı?
  • Kuray K kullanıcısına yanıt
    Aynen bende yani daha kötü de olmasın şimdi.
    Evet kablo çekme olayı var da ücretsiz çekerler herhalde bir zahmet. Benim bildiğim kadarıyla yok yani bana öyle dedi temsilci.
  • quote:

Orijinalden alıntı: causandum

Aynen bende yani daha kötü de olmasın şimdi.
    Evet kablo çekme olayı var da ücretsiz çekerler herhalde bir zahmet. Benim bildiğim kadarıyla yok yani bana öyle dedi temsilci.

Platinum 10GB (10GB + her yöne 1.000 dk + Her yöne 1.000 SMS/MMS) (70 TL)
    50 Mbps'ye kadar Limitsiz 200GB AKK (54 TL)
    KabloTV Temel Paket (15 TL)
    Toplam 139 TL

Platinum 10GB (10GB + her yöne 1.000 dk + Her yöne 1.000 SMS/MMS) (79 TL)
    Uydunet Telefon Her Yöne 100 Dk + 50 Mbps’e kadar 250 GB Ekosınırsız İnternet + Teledünya Temel Paket + Kablo TV + Vizioon Sinema Paketi (74,99)
    Toplam 154 TL

15 TL için maceraya girmeye gerek yok diye düsünüyorum şimdilik.
  • Bu arada AKK kota ayda 2 kere sıfırlanıyor. 30GB AKK kotası kalsa bile tekrar 100GB oluyor. Aylık 100GB AKK kotası var ama 200GB AKK oluyor.

Kampanyanın da süresi dolmuş. Yeni alım yok.

Başka VDSL ve yalın VDSL kampanyası da yok şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 10 Haziran 2017; 23:22:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Bu arada AKK kota ayda 2 kere sıfırlanıyor. 30GB AKK kotası kalsa bile tekrar 100GB oluyor. Aylık 100GB AKK kotası var ama 200GB AKK oluyor.

Kampanyanın da süresi dolmuş. Yeni alım yok.

Başka VDSL ve yalın VDSL kampanyası da yok şu an.

Yeni bir kampanya var.https://www.superonline.net/kampanyalar/dort-dortluk-paketler/dort-dortluk-paketler-vdslyalin-vdsl-kampanyasi Kampanyaya katılım 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya 24 ay taahhütlüdür.

1 Yılı geçti aboneliğim. Müşteri hizmetlerinden çok memnunum. Geçen perşembe internet gitti. Bugün modemi yenilediler. O arada cepten ek 4gb verdiler. Bugün birşey daaha öğrenmiş oldum, modeme giren jak çakılmış olmasınmış. Hazır iki ucu jak takılı kablonun bir ucunu kesip binadan gelen kabloya ekleyip diğer ucunu modeme takmalıymış.

Dört Dörtlük Paketler Yalın VDSL Kampanyası Hakkında

Benim kullandığım kampanya 35 Mbps'ye kadar Limitsiz 100GB AKK (Ev İnterneti Paket İçeriği)

Yeni kampanyada 24 Mbps'ye kadar Limitsiz 100GB AKK (Ev İnterneti Paket İçeriği) var sadece.

Müşteri hizmetlerine 35 Mbps'ye kadar olanı istiyorum deyin. Diretin. Hattınız kaldırıyorsa tabi.

Ayrıca, binadaki kutudan eve gelen kablonun yalın vdsl için konuşuyorum, cat6 olmasına gerek yok. Normal iki uçlu telefon kablosu yeterli. Beyaz ve mavi uçlu bendeki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 13 Ocak 2018; 20:4:36 >

•  Dört Dörtlük Paketler Yalın VDSL Kampanyası Hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.