Şimdi Ara

Doom Steam CD Key

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Oyun Platformu #Steam Key/Gift #Steam
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Doom Steam CD Key
    Havale sonrası kod verilir veya isteğe bağlı Teamviwer ile yapılır. 3 adet vardır

Edit: 1 tane kaldı.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 59 TL Miktar : 3 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Zeytinburnu Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• hocam oyunun yüklemesi nasıl oluyor? CD key verince steam için yükleme nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pastperfect

hocam oyunun yüklemesi nasıl oluyor? CD key verince steam için yükleme nasıl oluyor?

steam'e girince sol üstteki seçeneklerden Oyunlar ı seçip altta çıkan seçeneklerden Key ile aktive etmeyi seçince kod girme ekranı geliyor ordan ekleniyo kütüphaneye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben daha once boyle almadim ondan nedir nendegildir tam bilmiyorum. Bu sekilde cd ky ile oyun alinca saglam oluyor mu yada steam dan direk aldigim oyun gibi mi oluyor guvenilirligi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pastperfect

Ben daha once boyle almadim ondan nedir nendegildir tam bilmiyorum. Bu sekilde cd ky ile oyun alinca saglam oluyor mu yada steam dan direk aldigim oyun gibi mi oluyor guvenilirligi?

Kodu girip aktifleştirince oyunu almışsın gibi kütüphanene ekleniyor, bir farkı olmuyor yani.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.