Şimdi Ara

Dönebilir kameralı HP tablet satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dönebilir kameralı HP tablet satışa çıkıyor

webOS tablet macerası hayal kırıklığı ile sona erdikten sonra Windows ekosistemine geri dönen HP fonksiyonel bir tablet modeli daha piyasaya sürüyor. HP 11 inçlik tablet modeli dönebilir kamera ile dikkat çekiyor. 

HP 11 inçlik tablet modeli

Kasım ayında tanıtılan HP’nin yeni 11 inçlik tablet modeli dönebilir kameraya sahip. Kısa kenarda yer alan kamera arkaya doğru yatarak bir arka kamera olabiliyor. 13MP çözünürlükteki kamera Windows ekosisteminde bir farklılık yaratacak. 

Ayrıca Bkz.HP HyperX yeni oyuncu ürününü duyurdu

10nm sürecinde Intel Pentium Silver N6000 4 çekirdekli işlemci, 32 işlem birimli Intel UHD grafiği barındırıyor. 4GB RAM ve 128GB depolama olarak tek bir seçenek mevcut. USB Tip-C portu ise tersine şarj destekli. Parmak izi okuyucu güç tuşuna entegre edilmiş. 

Windows 11 Home S işletim sistemi ile gelen  yeni HP tablet modeli 499$ fiyat etiketine sahip. Klavye dahil olan paket ise 599$ olarak satılıyor. Klavyeyi ayrı olarak bulmak şimdilik pek mümkün değil. 

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2022/01/30/hp-11-inch-tablet-rotating-camera-launched/

• HP böyle bir cihazla dönüp başarılı olmayı mı bekliyormuş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • burdan bakınca tasarım odun gibi :D 3 santim falan var heralde kalınlığı insan biraz tasarım çalışır şuna

• Firmayı yıllar önce yaptığı bir hatayla habere başlamak, klasik ekrem71 haberi Dönebilir kameralı HP tablet satışa çıkıyor  Cümleyi okur okumaz tahmin ettim kimin yazdığını.

Kamera, parmak izi, arka stand, klavye gibi özellikler güzel. Hele ki fiyat çok güzel ancak bu donanımla 2022 yılında iş yapması kolay değil. İşlemci kurtarabilir ama bellek 8GB olmalıydı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.