Şimdi Ara

Donanımlı B sınıf hb arayanlara fırsat aracı mitsubishi spacestar 1.2 cvt bixenon-8 airbag-keyless (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
5
Favori
13.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araba satmak isteyen firma en başından fiyatları uygun tutardı, emsalleri 50 bine araba verirken bunlar 65 bin fiyat çektiler. zaten beş tane meraklısı vardı onlarda bu fiyatları görünce kaçtı. temsaya günaydın demek lazım elalem 2018 model yılına başlayacak bunlar daha nerede. fiyat yine rekabetçi değil, donanım da kurtarmaz.
  • Konuyu açan arkadaş satış danışmanı falan olmalı başka mantıklı açıklaması yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse gidipte o arabaya okadar para vermez b sınıfında kendini kanıtlamıs dünya kadar araba var 2015-2016 düşük km de sıfır ayarında bir çok markanın b segmenti arabasını o fiyatın daha altına bulabilirsiniz. Donanımın dolu olması arabayı tutulur yapmaz ikinci el algısı servis vs mitsunun türkiyede pekte sevilen bir tarafı yok. İlla sıfır arac alıcam diyen adamda gidip cok doluymus alalımda demez

• 66 bin liraya donanımlı A sınıfı araç iyiymiş
  • 66 bin tlyi buna vermek hem de 2016 model boyle bir donemde cidden saflik olur.

• Fiyat uygun tabii ki bu kadar donanımlı araç bu fiyata gösterin gidin alalım. Şehirlerarası performansı nasıldır acaba. Tahminim içine çok ses alıyordur bu kadar ucuzsa. Ama şehiriçi kullanım için 10 numara araba. Kullanıcısı yok diye düşünmek hata bence. Çünkü ikinci eli çabuk satar dediğin arabayı bir tek sen satmıyorsun bir çok araba içinde rekabete gireceksin. Böyle araçlarınsa alıcısı bellidir satanda 1 2 kişidir o alan kişi seni bulur alır araba elde kalmaz hiç bir zaman.

• Konuyu okumadan yazanlar çocuklar var.

A sınıfı değil, B sınıfı. B sınıfı bu araç, B grubuna giriyor. B sınıfı içinde a sayılmıyor. B sınıfı olduğunu anlamayan kaldı mı?

Arabaya gelelim; bana göre alınmaz. Temsa gibi otomotive sahip çıkmayan distribütör varken ben niye sahip çıkayım. Adam kendi malına sahip çıkmıyor, ben mi çıkacam. Mahallenin delisi mı öptü beni!

• Kragen kullanıcısına yanıt
    Attrage çok çirkindi ama bence Space Star çok hoş duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    sadece iç mekan değil genel olarak söylüyorum. yalıtım vs gibi. a sınıfı araç ile b sınıfı araç arasında yalıtım olsun performans olsun dağlar kadar fark var. kaldı ki i10'un iç mekanı space star'dan iyi midir tartışmaya açık bir konu. i20 deseydik tamam space star'dan iyidir derdim ama i10 ile bilemedim
  • They Killed Kenny kullanıcısına yanıt
    Araç 2016 model ve 66.000₺. Bunları geçiyorum donanımların çoğu aynı özelliklerdeki Fabia’da var. Onu geçtm i20’de bile var. Bunlar 2017 model. Ya dalga geçilmek için açıldı konu ya satış ve reklam için. Hani birebir bu araçlarla kıyasa soksak hangi açıdan üstün gelebilir merak ediyorum.

• Yalıtım konusunda japonlar iddialı değil zaten, o konuda fark olacağını sanmıyorum. Yani çok daha pahalı araçları bile segment ortalamasına göre yalıtımı düşük iken, düşük bütçeli bu araçta nasıldır az çok belli. Aracı detaylıca incelediğimde bende bıraktığı his rakibinin direk olarak i10 olduğuydu. Hani resmi açıdan segment olarak olmasa da, bu arabayı i20 ile karşılaştırmak olmaz yani net olarak i10 rakibi şu haliyle. Ayrıca iç mekanda kalite hissi olarak i10 daha iyi idi. Hacim olarak da aynılar.

• Attrage ve Spacestar'ın tasarımla ilgili durumu tıpkı Tata İndica ve İndigo'daki durum gibi.
    Hb kasaya, bagaj kısmının arkaya sonradan birleştiği o kadar belliki. Hb kasa şirin duruyor.

Konu sahibinin Kobe Çelik fabrikasıyla ilgili düşüncelerini çok merak ediyorum.
  • bu arkadaş diyorsa öyledir arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragen

Araç 2016 model ve 66.000₺. Bunları geçiyorum donanımların çoğu aynı özelliklerdeki Fabia’da var. Onu geçtm i20’de bile var. Bunlar 2017 model. Ya dalga geçilmek için açıldı konu ya satış ve reklam için. Hani birebir bu araçlarla kıyasa soksak hangi açıdan üstün gelebilir merak ediyorum.

Ben Ibizaya göre konuştum onu araştırdığım için bildiğim kadarıyla en ucuz ibiza diye kalmış aklımda aynı özelliklere sahip ibiza 75 bin diye biliyorum. Tabii ki boşunu çok daha ucuza alabilirsiniz de dolu olarak bilmiyorum. Fabiaya bir bakayım o da çok hoşuma gidiyor zaten.

• Sağlam motor, hafif gövde, sağlam şanzıman ve ağzına kadar donanım yerine sırf yumuşak plastik var diye gidip buzdolabından hallice 2 hava yastıklı teneke polo alan vw fanatiğidir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • B sınıfı da 3. dünya ülkesi aracı bu, Palio gibi VW Gol gibi (evet Golf değil Gol). Eski kasa Micra da böyleydi, çok zayıf kalite, zayıf sürüş konfor yalıtım malzeme, efsane donanım, sağlam sorunsuz motor şanzıman. Bu araba Fiesta Polo İ20 ayarı da değil abuk sabuk konuşmayın. Donanımı ve sorunsuzluğu herşeyin önünde tutan adam alır, özellikle tam güvenlik donanımı sunması müthiş önemli. Tutup 2 havayastıklı, o haliyle ncape girse 2 yıldız alamayacak Poloya servet dökeceğime gider bunu bayıla bayıla alırım ama beklentiyi araç kalitesi olarak sınırlı tutmakta fayda var.
  • Tas gibi arac sehirici icin. Sehirlerarasinda da ben sakin surerim 100-110 civari giderim diyenler icin de ideal. Benzinin 5.5, motorinin 5'e yaklastigi su zamanda bu aracin yakit ortalamasi gayet iyi. Polo, Corsa, Fiesta vs. icine iki oyuncak almak istediginizde fiyata 5-10 bin TL ye varan fiyatlar ekliyorlar ki kendim full Corsa kullaniyorum, su yukaridaki ozellerin cogu benim aracimda yok.

4 ileri otomatik i10 falan da rakibi olamaz bu aracin. Sehiricinde 7 litreleri gectigi oluyor i10'un bu arac ayni kosullarda 7 litreyi gecmez.

1.0 TSI DSG Yeni Polo olmus 88 bin, su arac icin 66 bin pahali diyorsunuz insaf. Piyasa kotu bunlarin hicbiri bu fiyat etmez diyenlere eyvallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracı kullandınız mı bilmiyorum ama A Sınıfı i10 bile kalite hissi olarak bu araçtan çok,çok üstün.Uzun zamandır bu kadar kalitesiz yağ tenekesi gibi hissettiren araç görmemiştim.

Dacia Sandero bile bu araçtan güvenli hissettiriyor.

Sıfır aldığınız aracın yakında 2 yaşında olacağıda ayrı bir durum.İ10 1.2 Elite otomatik varken kesinlikle bu fiyata bu aracı almazdım.
  • Essek arabasina altin semerde koysan bi at etmez

• quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

Aracı kullandınız mı bilmiyorum ama A Sınıfı i10 bile kalite hissi olarak bu araçtan çok,çok üstün.Uzun zamandır bu kadar kalitesiz yağ tenekesi gibi hissettiren araç görmemiştim.

Dacia Sandero bile bu araçtan güvenli hissettiriyor.

Sıfır aldığınız aracın yakında 2 yaşında olacağıda ayrı bir durum.İ10 1.2 Elite otomatik varken kesinlikle bu fiyata bu aracı almazdım.

Ncap ve iihs degerleri ortada iken sirf camur atacagim diye mesaj yazmasak? Siz attrage yede saydirip duruyordunuz zaten de neyse aradan gecen zamanda degisen bir sey yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.