Şimdi Ara

Donanımhaberdeki bu oturmayan şey ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler sizde farkındasınızdır eminim böyle ikili ilişkilerde oturmayan biseyler var bu forumda hele ki bu bölümde. Yani böyle birisi forum esprisi yapiyor ama öteki komik olmasa bile gülmek için gülüyor felan. Bkz. Özürlü Aslan bence hiç komik degil ne bileyim. Kasayı yan yatır olayı felan tamam hadi ben yeniyim cart curt diyeceksiniz belki onun olayını bilmem lazım belki ama bilen bilmeyen herkes yapiyor ve hos degil. Bide bu forum esprilerinin disarda yapilip reaksiyon alinmama olayi sonra buraya yazmalar felan boyle sanki forumda zoraki bi iliski yurutuluyormus gibi bazen hos degil yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up mı diyem ne diyem

• Evet arkadaşlar kimse yazmadigina göre sanırım sadece ben böyle düşünüyorum teşekkürler iyi akşamlar

• Mesele gülmek değil yeğen... Mesele en mutlu olduğun gün, güzel hayaller kurduğun gün gülmektir, hayatı paylaşmaktır, dostluğu paylaşmaktır, sevgiyi paylaşmaktır… Gerçekte hiç yüzünü görmediğin birine kardeşim demektir yeğen... Bak! Biz koca bir aileyiz. Acısıyla tatlısıyla, gün gelir tartışır, gün gelir barışır, eğlenir, üzülür, sinirleniriz, çünkü biz aileyiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elma -- 7 Ocak 2014; 23:34:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Mesele gülmek değil yeğen... Mesele en mutlu olduğun gün, güzel hayaller kurduğun gün gülmektir, hayatı paylaşmaktır, dostluğu paylaşmaktır, sevgiyi paylaşmaktır… Gerçekte hiç yüzünü görmediğin birine kardeşim demektir yeğen... Bak! Biz koca bir aileyiz. Acısıyla tatlısıyla, gün gelir tartışır, gün gelir barışır, eğlenir, üzülür, sinirleniriz, çünkü biz aileyiz...

Saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.