Şimdi Ara

###DonanımHaber Server Kurulumu Silinisin (İmza Topluyoruz)### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
1.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kutlug
    Öncelikle ben adımı yazdırırken sabrili banlanmamıştı
    2. olarak hurricane ile konunun alakası yok
    zaten o konuyu yeterince tartıştım Ki tartışmakta yanlış çünkü küfrün haklı tarafı yoktur
    3.hurricane DH yi bıraktığını açıklamış gidenin arkasından konuşmamak lazım
    4.bir fikir atılmış ortaya ve deniyorki bu üst konu muonline a zarar vermekte
    sonuçta iyi niyetli bir girişim
    desteklerseniz adınızı yazdırır desteklemesseniz bişi demessiniz yada aykırı fikrinizi bildirirsiniz okadar
    bence fazla abartılacak bir durum yok
    saygılar

Ben senden bahsetmemiştim. Ama sen üzerine alınmışsın. BTMYönetici adlı kişi beni de eklermisiniz dediğinde sabrili zaten banlı idi. Bu da demek oluyor ki konuyu gerçek anlamda incelememiştir.

Gidenin arkasından konuşmam. Ki tavrımı Hurricane'nin açtığı başlıkta da söyledim. Yüzüne karşı da söylerim. Forum sayfalarında gidenin arkasından konuşmak diye bir tabir olmaz. istediği zaman gelir okur yazılanları. Ki kendisini de sevmem, sevmek zorunda da değilim. Bir insan mu online konusunda isterse dünyanın en bilgili insanı olsun, saygıyı bilmiyorsa benim gözümde değeri yoktur.

Şahsıma karşı seviyesizce yaptığı espri DH adminleri tarafından silindi.
    DH adminlerinin kendisine verdiği ceza ile dalga geçer gibi burada konu açtı. Halbuki tek suçlu kendisidir. Ne sebeple olursa olsun küfür etmemeliydi.

Konu ne olursa olsun her türlü küfür olayına aşırı tepki gösteririm. Eğer bir forumda paylaşım yapılıyorsa kurallara da uyulmak zorundadır.

Konunun Hurricane ile alakası olup olmaması hadisesine gelelim. Sözü edilen başlık burada uzun zamandır üst konu olarak durmasına rağmen Hurricane'nin ceza almasının hemen ardından böyle bir talepte bulunulması bence tesadüf değildir. Tahmin ediyorum ki eğer yasaklanmış olan ..::Hurricane::.. rumuzuna girilebilseydi o konu çoktan silinirdi.

Buradaki başlığın kaldırılıp kaldırırmaması açıkçası pek te umrumda değil. Her gün onlarca kişi burayı ziyaret ediyor. Ben dahil bir çok kişide o konunun bir kopyası zaten mevcut. Konu silinse bile yarın birgün birileri çıkıp bu konuda bilgi istediğinde mutlaka ve mutlaka elindeki kopyayı buraya yazanlar da olacaktır.

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mythology -- 24 Haziran 2007; 13:23:57 >

• tmm dır Musakka adlı konunun moduna mesaj cektirip sildim artık bu konu altına mesaj atmayın konu düşsün
  • arklar çoğu başka forumda olan kişi hurricanein konusunu kopyalayıp yapıştırmış yani bulmak isteyen yine bulur
  • cozum bu Konuyuda silinmesidir
  • sabrılı daha gecen aylarda sende o dokumandan yarlanark server kurcaktın yasıık nankorluk bencede
  • BENIDE EKLEYIN LAN YETER ARTIKKKKK
  • quote:

Orjinalden alıntı: AgorafabiA

quote:

Orjinalden alıntı: kutlug
    Öncelikle ben adımı yazdırırken sabrili banlanmamıştı
    2. olarak hurricane ile konunun alakası yok
    zaten o konuyu yeterince tartıştım Ki tartışmakta yanlış çünkü küfrün haklı tarafı yoktur
    3.hurricane DH yi bıraktığını açıklamış gidenin arkasından konuşmamak lazım
    4.bir fikir atılmış ortaya ve deniyorki bu üst konu muonline a zarar vermekte
    sonuçta iyi niyetli bir girişim
    desteklerseniz adınızı yazdırır desteklemesseniz bişi demessiniz yada aykırı fikrinizi bildirirsiniz okadar
    bence fazla abartılacak bir durum yok
    saygılar

Ben senden bahsetmemiştim. Ama sen üzerine alınmışsın. BTMYönetici adlı kişi beni de eklermisiniz dediğinde sabrili zaten banlı idi. Bu da demek oluyor ki konuyu gerçek anlamda incelememiştir.

Gidenin arkasından konuşmam. Ki tavrımı Hurricane'nin açtığı başlıkta da söyledim. Yüzüne karşı da söylerim. Forum sayfalarında gidenin arkasından konuşmak diye bir tabir olmaz. istediği zaman gelir okur yazılanları. Ki kendisini de sevmem, sevmek zorunda da değilim. Bir insan mu online konusunda isterse dünyanın en bilgili insanı olsun, saygıyı bilmiyorsa benim gözümde değeri yoktur.

Şahsıma karşı seviyesizce yaptığı espri DH adminleri tarafından silindi.
    DH adminlerinin kendisine verdiği ceza ile dalga geçer gibi burada konu açtı. Halbuki tek suçlu kendisidir. Ne sebeple olursa olsun küfür etmemeliydi.

Konu ne olursa olsun her türlü küfür olayına aşırı tepki gösteririm. Eğer bir forumda paylaşım yapılıyorsa kurallara da uyulmak zorundadır.

Konunun Hurricane ile alakası olup olmaması hadisesine gelelim. Sözü edilen başlık burada uzun zamandır üst konu olarak durmasına rağmen Hurricane'nin ceza almasının hemen ardından böyle bir talepte bulunulması bence tesadüf değildir. Tahmin ediyorum ki eğer yasaklanmış olan ..::Hurricane::.. rumuzuna girilebilseydi o konu çoktan silinirdi.

Buradaki başlığın kaldırılıp kaldırırmaması açıkçası pek te umrumda değil. Her gün onlarca kişi burayı ziyaret ediyor. Ben dahil bir çok kişide o konunun bir kopyası zaten mevcut. Konu silinse bile yarın birgün birileri çıkıp bu konuda bilgi istediğinde mutlaka ve mutlaka elindeki kopyayı buraya yazanlar da olacaktır.

Saygılar...

Hurricane i savunur duruma düştüysem özür öyle bir amacım yoktu
    küfür konusunda yazdıklarına bire bir katılıyorum(senin bahsettiğin topikte yazdıklarımdanda anlayabilirsin)
    aynı hisleri hack konusundada düşünüyorum
    üst konunun silinmesine katılıyo olmam kişisel fikrimdir ve fikri sabit olmadığı gibi tartışmaya değer de bulmuyorum
    saygılar

• Bu konu çok saçma.Neden server kurulumu gibi faydalı bir konuyu engellemeye çalışıyorsunuz? Neden hep türk serverlarını kalıcı olmamakla suçluyorsunuz? Peki neden her seferinde bir yabancı serverı bulup reklamını yapıyorsunuz? Tüm bunları yaptıktan sonra kalkıp birde 50 kişilik serverlardan ve 2 - 3 gün açık kaldığından bahsediyorsunuz.Arkadaşlar Öncelikle bu kardeşlerimizin kurduğu serverlara destek olmalıyız.Onlara köstek değil.Şunu asla unutmayın.Her server açıldığında kapanıp kapanmaması şüphelidir.Serverı büyüten ayakta tutan oyunculardır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: onu_tr1

Bu konu çok saçma.Neden server kurulumu gibi faydalı bir konuyu engellemeye çalışıyorsunuz? Neden hep türk serverlarını kalıcı olmamakla suçluyorsunuz? Peki neden her seferinde bir yabancı serverı bulup reklamını yapıyorsunuz? Tüm bunları yaptıktan sonra kalkıp birde 50 kişilik serverlardan ve 2 - 3 gün açık kaldığından bahsediyorsunuz.Arkadaşlar Öncelikle bu kardeşlerimizin kurduğu serverlara destek olmalıyız.Onlara köstek değil.Şunu asla unutmayın.Her server açıldığında kapanıp kapanmaması şüphelidir.Serverı büyüten ayakta tutan oyunculardır.

Açılan her server'da oyunu incelemek yerine bildiği bütün hack'leri deneyen beyinsizler olduğu sürece mu online oyunu gelişmez. Bazı kendini bilmeyen dengesizler ''nasıl kasarım'' diye değil ''hangi hack'i yedirebilirim'' diye uğraşıyor.

Birkaç kişi birleşip server açtık. 2.ci gün tam 1 saat boyunca modeme flood yedik.

Destek olmalarını geçtim. Köstek olmasınlar yeter. Elimizden gelenin en iyisini yaptık zaten.

http://www.kingmuonline.com
    http://kingmuonline.no-ip.org
    http://www.kingmuonline.com/forum

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mythology -- 24 Haziran 2007; 20:09:38 >

• benide eklersen sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: iskoc_mg

benide eklersen sevinirim

Arkadaşım konuyu inceler misin lütfen.

1-) Seni ekleyebilecek tek üye sabrili idi. O da süresiz banlandı. Yani ekleyemez.
    2-) Konu zaten kaldırıldı.
  • bnide Ekle Oraya CompLex diye
  • Millet Yazmak İçin Yazıo Hala Beni Ekle Diyenler Var İlginÇ
  • Zuhaahhahaha Süpersiniz Millet milletin okuma yazması yoq galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BTMYönetici -- 25 Haziran 2007; 8:12:12 >
  • Sabri Benide Eklersen Sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZORBEY50

Sabri Benide Eklersen Sevinirim...

Çok beklersin.

Kimse sizi ekleyemez. Konuyu okumadan niye yazarsınız ki.
    BENİ DE EKLEYİN GİBİSİNDEN YAZILAR YAZMAYI BIRAKIN

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mythology -- 25 Haziran 2007; 11:28:49 >

• Benide Ekle Oraya
  • Benide ekleyin
  • Neyi Nereye Ekliyosunuz
  • benide ekle aga :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.