Şimdi Ara

DonanımHaber looks for a ‘.Turkish Message Character Developer’.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok sıkça yaşamaya başladığımız ve artık bizi forumdan nefret ettirme derecesine getiren, bu mesajlardaki Türkçe karakter sorununa dikkat çekmek için böyle bir başlık kullandım.Başlığı İngilizce yazdım ki hani belki karakter sorunu yüzünden okunamaz diye!!

Hani 2000'li yılların başında olsanız anlardım.o yıllarda hemen her internet sayfasında rastlıyorduk bu soruna.Pek dert etmiyorduk ne de olsa o zamanlar aradığımız yazılar değildi tabii ..Resimlere bakıyorduk o yetiyordu

Fakat günümüzde hiçbir sitede yaşamadığımız sorunu, Donanımhaber gibi yıların deneyimi olan bir forum sitesinde görünce önce bir şaşırıyoruz.Kısa süreli bir "dejavu" diyip geçiyoruz ama sorun devam ediyor.Hem de düzeldikten kısa bir süre sonra yine aynı terane.

Forum yöneticileri-geliştiricileri: Bu sorunu kökten çözün lütfen!!!

Hergün ziyaret ettiğim foruma girmek bile istemiyorum.Çünkü yazdığım mesajı ne ben okuyabiliyorum ne de karşı taraf. Buyrun:........

DonanımHaber looks for a ‘.Turkish Message Character Developer’.

• kesınlıkle katılıyorum hocam konuya post atarken yada pm atarken sık sık karşılaşmaya başladım sorunla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steganography -- 11 Eylül 2014; 20:34:32 >
  • Bugün çözülmüştü aslında. Yine mi başladı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.