Şimdi Ara

DonanımHaber Assetto Corsa Yarış Etkinlikleri (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
4
Favori
2.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lig ile ilgili adım atan arkadaşlar lütfen iştahınız kaybolmasın. Bu toplanmayı gerçekleştirelim.
  • Başlangıç tarihlerini değiştirdik.Arkadaşlar amacımız otorite olmak değil ben server'ı kiralamayı yarışmayı sevdiğim için kiraladım anlaşabildiğimiz insanlarla yarışma keyfi.

% 107 kuralını kaldırdık.Zaten beraber zamanla oturacağını söylemiştim eğer bir yerden başlarsak gerçekten çok zevk alacağımızı düşünüyorum.Yeterki herkes bunun olmasını istesin.Eskiden liglerde sıkı arkadaşlıklar olurdu bunun geri gelmesini isterim.

Cumartesi günü Tek yarışlık bir organizasyon olucak bunu ayarlaryınca sizi bilgilendireceğiz.
  • Taner Selvi-Ferrari 458 GT2-Kessel Racing
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taner Selvi -- 18 Kasım 2014; 21:15:32 >
  • Ozgur4670 kullanıcısına yanıt
    ben her gün yarışırim zaten hep ghost LA yarışıyorum
    cumartesi de siz le yarışırim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serkan Kaplan. formula abarth ve ferrari 458 gt2- team sofrev ASP
  • bu laubali cevaplarım sizi kızdırmasın yada ben bu işe ciddi bakmıyor gibi algılanmasin

evde değilim 3 gündür skin isimleri aklımda değil :-) yoksa

NAZMİ DOĞA KARAGÖL BMW M3 GT2 - OZOSHi
    Teşekkürler

edit :OZOSHI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adogadarko -- 28 Kasım 2014; 17:36:56 >
  • hafta sonu kokpiti mi yapayım bende, zamanı gelmiş, böyle etkinlik kacmaz
  • Aksam ayrica bi yaris olcak mi? Yoksa server ayni sekilde devam mi edecek? 20:00 gibi bi toplanalim olmadi serverda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crossfire17 -- 21 Kasım 2014; 14:45:01 >
  • geliyorum benide yazın :)

uğur park

bmw gt2 skin fark etmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flonky -- 28 Kasım 2014; 18:15:33 >
  • Arkadaşlar ben de gelmek isterim fakat saat 9:30'da başlıyacak yarış için 8'de bilgisayar başına geçmek biraz fazla geliyor açıkçası. 2,5 saat boyunca pc başında oturmak alışık olduğum veya sevdiğim bir durum değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimse gelmedi zaten

• adogadarko A kullanıcısına yanıt
    Arka arkaya 5-6 pisti herkesin kaldırması zor zaten tek bi pist yada ortak karar alınan 2 pistte oynanabilir ve bu her akşam oynanacak şekilde yayilirsa hem herkes pistlere hakim olur hemde fazla kasmadan oyun oynamış oluruz

• arka arkaya 5-6 pist mi çok geliyo anlamadım.oldu olacak tur sayısıda 5 olsun bu gran turismo değil ki aramızda Sunday cup yapalım ayrıca bi hafta arayla olması gayet makul olur. bence ne kadar pist olursa rekabet de ona göre kaliteli olur bunda da kasılcak bi durum yok ki kasmadan zevki çıkmaz zaten. sanırım arkadaşlar hasta yada yoğunlar. 2 haftadır yoklar.

gran turismo benzetmen saçma olmuş unutmaki endurance yarışlarıda o yarışın içinde sen sunday cup tan öteye gidememişsen o ayrı ayrıca madem yapılan iş başarılı doğrusunu yaptığına idda ediosun nerde millet haftanın tek yada iki günü yetersiz burda insan kazanmak yerine hard yarışçı mantığıyla yaklaşırsan sonra sorarsın millet nerde diye
  • rpdstar R kullanıcısına yanıt
    Kasılmaktan bahsetmişsin ya kasma diye 5-6 tur yaparız dedim senin için... Bilen bilir kimin hangi platformda ne kadar KM. yaptığını....
    Neyse

Bu simulatör ise bizde bu yarışları simule ederiz ama 1 kişi ile ama 24 kişi ile benim için kişi sayısı önemli değil önceki postlara bakarsan hava durumuda güncel olsun dediğimi göreceksin maksat az da olsa bu yarışcıların yaşadığı havayı yaşayabilmek, sadece gelmeyen arkadaşları teşvik etmek lazım
    O heyecanı yaşamaları için ,yaşamayana (aman katılalım bakalım havasında) 5-6 tur bile fazladır zaten.
    Bana fark etmez hard arkadaşlada yarışırım eğlence için yarışan adamlada 5-6 tur yada neyse yarışırım, Zaten hergün kendimle yarışıyorum gelen olursa gelenle yarışıyorum....
    sorun hangi sıfatla yarışların nasıl yapılacağına karar verme hakkını kendinde görmen ben yada bir başkası senin gibi burda yorumunu yazar ama sen onu iğneleme hakkını kendinde görürsen burda sadece tartışırız sonuna neyse diycen cümle gereksiz cümle sessiz düşün böle cümleleri
  • NEYSE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adogadarko -- 29 Kasım 2014; 16:43:54 >
  • rpdstar R kullanıcısına yanıt
    bak bakalım Sunday cup üzerinden kaç tane akarsu geçmiş 2010 yılından beri üstte mesajda neyse aslında bu resmi anlatıyor
    trophy e bakacak olursan büyük bitiş tarihi ni görebilirsin ya NEYSE

DonanımHaber Assetto Corsa Yarış Etkinlikleri

ok kendini bana ispatladın, böle bi amacın yoktu heralde bunu paylaşırken
  • Benide ekleyin arkadaşlar.

Mücahit Şimşek
    Formula Abart
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.