Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

DONANIM HABERE ÖZEL ANNELUTFEN.COM'DA 4'LU PRİMA PREMİUM CARE+2 ADET PAMPERS ISLAK MENDİL 86,99TL

21
Cevap
3
Favori
897
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> DONANIM HABERE ÖZEL ANNELUTFEN.COM'DA 4'LU PRİMA PREMİUM CARE+2 ADET PAMPERS ISLAK MENDİL 86,99TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      277 Mesaj
      25 Şubat 2014 11:06:45
      Merhaba,
      @annelutfen.com
      Islak mendiller olmadan bir paket sunabilirseniz, mesela 79.99TL gibi fir rakama, ben almak istiyorum.
      İyi çalışmalar..
      |
      |

• Yarbay
      2702 Mesaj
      25 Şubat 2014 11:19:42
      quote:

Orijinalden alıntı: dombıra01

quote:

Orijinalden alıntı: annelutfen.com

Merhabalar, bu durumda sitemizde aktif olan Yumoş hediyeli Huggies Bebek Bezi kampanyası çok hoşunuza gidecektir:) http://www.annelutfen.com/c/bebek-bezi/s/huggies/price_80-/huggies-jumbo?dir=asc&limit=89&order=cok_satan linkine tıklamanızı öneririz:)

siz önce siparişten tam 25 gün sonra kırık olarak gönderdiğiniz ve sahip çıkmadığınız bebek arabanıza sahip çıkın !
      burada yalan reklamla gereksiz kirlilik yaratmayın!
      sizi tüketici mahkemesine vereceğim eğer sorun 2 güne kadar hallolmazsa!

sipariş no : 100071950

cevap yazacak yüzünüz de yoktur gerçi ama !!!!

yok hocam bunlar paso reklam peşinde. bana da yırtık çamurlu bebek bezi gönderdiler. değişim isteyince kargo parasını bana ödettirmeye çalıştılar. ve en ufak geri adım bile atmadılar. en son beni arayıp size telafi için puan yükleyelim dediler o sda yalan çıktı hiçbişi yüklenmedi
      |
      |

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.