Şimdi Ara

Silinsin (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
4
Favori
2.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • heycanla bekliyoruz
  • Vatana millete hayırlı olsun diyelim ve başlayalım. İlk maçımızı koyuyorum dostlar

Silinsin

Pink Floyd - Meddle (1971)

Vs.

Gong - Radio Gnome Invisible Vol. 3 - You(1973)

Silinsin

• ortada bi ECHOES gerçeği varken şans vermiyorum gong a.saygı duyduğumdan albümü tekrar dinledim ama kesinlikle bi şansı yok :)

ECHOES pardon meddle: 1 :)

gong : 0

dipnot:turist ömer uzayda filminde tuz sahnelerinin birinde echoesdan bazı bölümler çalmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtkyl17 -- 2 Ocak 2016; 20:57:51 >
  • Listedeki 128 albüm arasından benim için en özel albümdür Meddle. Oylamadan önce bir kenara bırakıp objektif olmak istedim. Gong'un albümü çok deneysel. Psychedelic etkiler oldukça fazla. Fakat o etki çocukça diyebiliriz. Meddle daki psychedelic hava gibi değil kesinlikle. Albüm deneysel olarak iyi fakat bir Meddle değil. Albümün yarısı Echoes parçasından oluşuyor bu nedenle albümün Echoes ile eş tutulması gayet normal. Fakat diğer şarkılar da gayet başarılı. Oyum açık ara Meddle'a

Pink Floyd: 2
    Gong:0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peace Sells.. -- 2 Ocak 2016; 23:12:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opeth-blackwather park

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MechanicsSolid -- 3 Ocak 2016; 14:21:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoilMechanics

Opeth-blackwather park

Hocam şu an oylamada iki albüm var. Onlara oy verebilirsiniz. İsterseniz jüriye ekleyeyim sizi

• Benim oyum Floyd'a.Çok bariz farklar var iki albüm arasında.Diğer albüm Meddle'ın yanında çok sırıtıyor.Bir de albümleri koyarken youtube linkleriyle birlikte koy heavy metal turnuvasında yaptığımız gibi.
    Pink Floyd:3
  • YouTube'dan dinleyen kaldı mı yav :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Peace Sells..

YouTube'dan dinleyen kaldı mı yav :)

Albüm linki verin hocam youtube ya da başka bir site.Şahsen spotify kullanıyorum, diğer arkadaşları düşünerek yazdım.

• Benim de oyum Meddle'a. En sevdiğim 4. Floyd albümüdür, şahsen The Wall'dan daha fazla severim. Gong'un pek fazla şansı yok öyle bir albüm karşısında.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SoilMechanics

Opeth-blackwather park

Hocam şu an oylamada iki albüm var. Onlara oy verebilirsiniz. İsterseniz jüriye ekleyeyim sizi

İlk mesajı pek incelemeden, direkt olarak, benim için en sağlam progressive albümünü yazayım dedim
  • Anladım hocam. Bence de çok sağlam bir albüm. Oy kullanabilirsiniz yine de. Jüri alımı her zaman açık

• Benim de oyum Pink Floyd'a. icinde echoes adlı bir saheser var cunku

Pink Floyd:5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5CBAC2479 -- 4 Ocak 2016; 17:08:42 >
  • quote:

Anladım hocam. Bence de çok sağlam bir albüm. Oy kullanabilirsiniz yine de. Jüri alımı her zaman açık

Aslında en sağlam demem ne kadar doğru oldu bilmiyorum. Çünkü geniş bir progressive rock-metal yelpazem yok. Death metal-black metal ilgi alanımda daha çok. Dream theater- Opeth dinleyip en sağlamı bu demek sanırım haksızlık. Jurilik için sağolasın, biraz daha bilgim olsa olurdu tabi. Opeth dinleyen adamlara her zaman saygı duymuşumdur bu arada hocam.
  • @SoilMechanics Ben de çok saygı duyarım dinleyenine

@cowboys_from_hell Hocam Pink Floyd 5 oldu

Kolay eşleşme oldu şansımıza. Bu arada rastgele seçtim albümleri yanlış anlaşılmasın :) koymuşsun meddle'ın önüne kolay albümü ohh filan diyen olmasın yani

Fark açıldı baya. Bu eşleşmeyi bitirelim. Yeni maçı koyarım bugün

• Meddle'ın ezip geçiceği bir karşılaşma olmuş, zaten turnuvanın ağır toplarından.Radio Gnome Invisible üçlemesini de sevsemde, ben de Meddle diyorum.
  • Meddle açık ara kazandı. Bu maç o kadar kolay olmayacak ama :)

Silinsin

Opeth - Morningrise (1996)

Vs.

Dream Theater - Six Degrees Of Inner Turbulence (2002)

Silinsin

İki albümün de süresi uzun. Daha önce bilmeyenler için sıkıntı ama çoğumuzun bildiğini düşünüyorum

Not: Link yoksa süt için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peace Sells.. -- 4 Şubat 2016; 14:36:28 >

• Eyvah yahu, bu ikinci seçim çok zor olacak. Gönlüm Morningrise'dan yana ama. Mesajım dursun burada :) Net kararımı yarın veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless.. -- 3 Ocak 2016; 22:50:28 >
  • Hayatta en sevdiği 2 albümden biri Morningrise olan biri olarak cevabım belli sanırım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.