Şimdi Ara

Donanım Arşivi V3 Hakkında Sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, işlemcimin aşırı ısınması sonucu 1.50 ghz den yükselememesi ve sistemin çok eski olması nedeniyle bu yaz sonu yeni bir pc almayı düşünüyorum.(Elimde hala ayakta durabilen bir kasa ve daha yeni bir içinde bedava dağıtılan windows 10 olan WD Blue 1TB 7200 Rpm HDD var.)
    (Bütçem 2300-2400 TL civarı)

Bende bir arkadaşımın önerisi ile Donanım Arşivi V3 adlı toplama pc yi satın almayı düşünüyorum ama sistem parçalarını hepsi burada'da ve itopyadan topladığımda daha pahalı ettiğini gördüm. Ki bunun daha montaj parası falan var. Tabi bunun sonucu kafamda bi milyon soru işareti oluştu şimdi bu adamlar turbox'un yaptığı gibi bir şey mi yapacaklar, ya da bir parçası mı dandik dedim, baktım yazılan özelliklerin hepsi aşırı eski olmayan gayet performanslı parçalardı, ve kasa da hani, bilgisayardan anlamayanların ilgisini çekmek için ışıklı mışıklı bir şeydi.

-Acaba diyorum bu itopya'daki toplama pc ler sadece pc den anlamayan insanları kazıklamak için mi?
    -Ve V3 alınmaya değer mi?
    -Ben PC yi kendi elimle toplayabiliyorum acaba aynı parçalar ile kendim mi toplasam?
    -Ayrıca eğer kendim toplarsam alacağım parçaları yine itopya'dan mı alsam?

(Hazır toplanmış sistem burada: https://www.itopya.com/donanim-arsivi-3-intel-g4560-msi-gtx1050ti-4gb-8gb-ddr4-1tb-hdd-gaming-bilgisayar/) LİNK AÇILMIYORSA ARAMA YERİNE DONANIM ARŞİVİ-3 YAZMANIZ YETERLİ.

Eğer siz V3 adlı kasayı satın aldı iseniz deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theallmightyofwarband -- 31 Ocak 2018; 23:6:43 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.