Şimdi Ara

Dolu Usb Bellek pc de görünmüyor ? ( içine bir disk yerleştirin hatası )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar anlayamadığım şekilde scandisk flash belleklerim raw boyutuna dönüştü birden sanırım.Birinde hiç görünmezken disk yönetiminde, diğerinde ise disk yerleştirin hatası verip donuyor pc takınca.

disk biiçimlendirme , harf atama vs denedim ama yinede başaramadım. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum, önemli dosyalarım vardı usbde...

Dolu Usb Bellek pc de görünmüyor ? ( içine bir disk yerleştirin hatası )

• cevabını bilen yok mu acaba ? aygıt yöneticisinde görünüyor scandisk blade cluzer 16 gb bellek ama disk yönetiminde görünmüyor ? veri kurtama programlarında da görünmuyor bellek. Önerebileceginiz birşey varmı ?

• Merhaba, geçmiş olsun.

Forumdaş "disk yönetiminden görünmüyor" derken hiç mi görünmüyor? Oranın fotoğrafını atar mısın, yani satır da olsa görünmüyor mu?

Win+R yap, diskpart yaz. Açılan komut satırında bir süre sonra aşağıdaki yazacak:

DISKPART> _

bunu görürsen şimdi şunu yaz:

list disk

Bunun sonucunu paylaşır mısın?

• Evet, malesef satırda da hiç görünmüyor. Ancak aygıt yönetcisinde bellegin ismi görünüyor. Diskpart yapmaya fırsat vermiyor zaten disk list yaptıgımda diskin numarası yok. görünmuyor.

Aslında pc ye taktıgımda sürücü ses veriyor baglandıgına dair ancak içerigini göremiyorum. Enerjinin az gelmesi vs. olabilir mi bellege acaba?

raw dosyasına da dönüşmüş olabilir ama diskte ulaşamıyorum ki format atayım? bir cok veri kurtarma ile de tarattırdım malesef yine göremedim içerigini.

Öneri verebilecek varmı ?

• Cevaplayabilecek varmıydı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.