Şimdi Ara

DOLMABAHÇE SARAYI'NA Çocuklarin Girişinin Yasak Olmasi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aileler cocuklarina sahip cikmiyor, sarayda bir cok esyayi deviriyorlar ozellikle koruma taktalarini dusen ahsap koruma parkeye zarar veriyor. Bunu canli yasadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

Tamam da bu işin bir de şu tarafı var: toplu halde yasaklanıyorsa demek ki ilköğretimlerdeki gezileri yasakladılar. Herkes çocuğunu alıp götürecek halde değil. Bende ilkokuldayken dolmabahçeye gitmiştim o gün Atatürk sevgim kat ve kat artmıştı ve o gün yanımda benim gibi 30-40 çocuk daha vardı. Buna engel oldular işte, çocuklara Atatürk sevgisini yasakladılar. Benim babam alır götürürdü ama herkesin annesi babası götürmez

Yav harbiden böyle şeylere inanıyor musun ? Saraya giderek Atatürk sevgisi arttırmak neymiş online oyunda pasif skill alıyoruz sanki.

Böyle saçma şeyler bana komik geldiği için hiç göz önüne almıyorum bile.

Ben bütün sarayları gezdim. Hatta Saraylarla kalmadım aklına gelecek veya gelmeyecek bir ton müzeye filan gittim. Gayet nötr biyirimdir hiç bir pasif skill gelmedi bu gezilerden

Gidersin gelmez çünkü aile akpli sizde. Ailenin ideolojisi çok önemli. Mesela benim tüm akrabalar atatürkçüdür beni de öyle yetiştirdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: A D M I R A L

Tamam da bu işin bir de şu tarafı var: toplu halde yasaklanıyorsa demek ki ilköğretimlerdeki gezileri yasakladılar. Herkes çocuğunu alıp götürecek halde değil. Bende ilkokuldayken dolmabahçeye gitmiştim o gün Atatürk sevgim kat ve kat artmıştı ve o gün yanımda benim gibi 30-40 çocuk daha vardı. Buna engel oldular işte, çocuklara Atatürk sevgisini yasakladılar. Benim babam alır götürürdü ama herkesin annesi babası götürmez

Yav harbiden böyle şeylere inanıyor musun ? Saraya giderek Atatürk sevgisi arttırmak neymiş online oyunda pasif skill alıyoruz sanki.

Böyle saçma şeyler bana komik geldiği için hiç göz önüne almıyorum bile.

Ben bütün sarayları gezdim. Hatta Saraylarla kalmadım aklına gelecek veya gelmeyecek bir ton müzeye filan gittim. Gayet nötr biyirimdir hiç bir pasif skill gelmedi bu gezilerden

Gidersin gelmez çünkü aile akpli sizde. Ailenin ideolojisi çok önemli. Mesela benim tüm akrabalar atatürkçüdür beni de öyle yetiştirdiler

Benim aile MHP l ve CHP karışıktır ideoloji olarak tek AKP li benim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.