Şimdi Ara

DOLAR 8 TL OLDU (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
400
Cevap
2
Favori
36.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
507 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • olsun birşey olmaz. yeterki AK Parti hep iktidarda olsun.

Rusyada 1 dolar 25 30 Ruble mi neydi 2015 yılında 1 dolar 80 Ruble oldu. ama hiç biride başkanını suçlamıyor.

inekler mö dese yine başkanını suçlar :D Türk Milleti bu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPeople -- 28 Ekim 2020; 20:5:52 >
  • Kasım 15 gibi 8.5'u görür diyordum şuanki durum enfes. DOLAR 8 TL OLDU 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sayko RGB -- 28 Ekim 2020; 20:18:34 >
  • Daha da cıkar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kıraathanedeki istihbaratçı dayım söyledi 2023 osmanlı yeniden kurulacakmış bor ile dünyaya diz çöktürecekmişiz tayibe oy vermeye devam diyor

• gençliği bitirdiler, hükümet gitsede geride satılmış, peşkeş çekilmiş bir vatan kaldı. Kanla kazandık ama paraya satıldı.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinstonCode -- 29 Ekim 2020; 13:34:30 >
  • Dolar 27'sinde 8.09 şuan 8.27 çok hızlü tırmaniyo olması muhtemel görülüyor "bence".

• whiteananas kullanıcısına yanıt

bizim memlekette X.95 kusur olana kadar hizli tirmaniyor, mesela 5.95 oldu 1 sene 6 olmadi sonra bir anda 6.95 oldu, sonra 7.95lere geldi biraz takildi simdi hayvan gibi cikmaya basladi tekrar. bizim halk mal oldugu icin 8.95 olunca 9 demiyor, 8'e yuvarliyor o yuzden bastakiler de o aralarda edebilecegi mudahaleyi ediyor.

• doların bu kadar hızlı yükselmesi normal değil.. ya bu ülkeyi yönetenler doları sömürüyor ya da bu ülkeye düşman olanlar sömürüyor. Bu devirde hangisi olduğuna karar vermek kolay ama yapacak bir şey yok..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani çinde bir tabak pirince is gucu var diyorlar ya bu yuzdende koca firmalar yatirim yapiyor oraya buna ragmen hala bir tabak pirince calisiyor adamlar basit anlatimla ileri vadede olacak olan bu. Arap patron bogazda otururken sen bir tabak pirince montaj yapacaksin.

• Kelise kullanıcısına yanıt
    8'e yuvarlıyorlar ama bu tl karşısında katlanıyor. x.02 olmasıyla x.20 olması arasında mebla yülseldıkçe etkisini yüksek oranda gösteriyor.

• Atını Öpen Kovboy A kullanıcısına yanıt
    Benim kendi tahminimdir ülkede turizm dışında bir gelir kaynağı doğru dürüst yok amaç ülkeyi Avrupa’nın çini yapmak Türkiye’deki hiç bir nüfus Avrupa da yok genç nüfus çok üretimde çalışacak elemana ihtiyaç var burda kur yüksek olursa yatırımcı gelir fabrikasını kurar daha geçen hafta ford ve Wv 2500 kişinin çalışağı fabrika açmaya karar verdi İzmit’te. Bence kuru serbest bıraktılar bakalım nere gidecek

• pendik05 kullanıcısına yanıt

Turizm de bitik, olay otel kurmakla bitmiyor, görmüyor musunuz plajlarin pisliğini, denizlere akittiklari lagimlari, her adim basi yuzlerce izmarit cop vsyi? Ulke pislik icinde ben bu ulkeye ustune para verseler tatile gelmezdim

• 8.33 oldu

• 31 aralıkta 9u geçer. Devalasyon bekliyorum. Kırılma olucak 13-15 lira arası bir rakamda sabitlenir.

• 8.42 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 2 Kasım 2020; 14:40:26 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.