Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.527
Cevap
1.165
Favori
11.786.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 61716172617361746175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam yemeden, içmeden kesmişsiniz elemanı...

• acquiles kullanıcısına yanıt
    hatırlayın, ibb'yi vermez akp denilen günleri, hatırlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 18 Mayıs 2021; 22:56:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neler oluyor orada

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

coinden nasıl kazanıyosunuz anlamadımki. hot aldım çakıldı btt aldım çakıldı stellar aldım çakıldı en son etheryum aldım uçan hoplayan etheryum bile çakıldı

Alıntıları Göster

Hocam bunlar zaten tepede. Bilme kaç x vermişler daha ne verebilir neden şimdi giriyorum diye sormadın mı kendine? Benim enişte de girmiş bunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 18 Mayıs 2021; 23:28:46 >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt

Tencere doğurmuş ama çocuk fazla yaşamaış.

• Xvs coin şov devam ediyor haberiniz olsun.

Ytd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 18 Mayıs 2021; 23:39:24 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt

Xvs coin midir ne haltsa ne işe yarıyor? hangi sorunu çözüyor,hangi teknojik yeniliği getiriyor?

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bi soru 🤯

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bu nasıl bi soru 🤯

o kadar yükselmesinin sebebi ne merak ettim, çok büyük bir işe yarıyor çok büyük bir sorunu çözüyor olması gerekir ki bu kadar artmış.

Bi bilsek ama şu an tekrar alım fırsatı verdi. Ytd

• quote:

Bi bilsek ama şu an tekrar alım fırsatı verdi. Ytd

google dan ufak bir araçtırma yaptım esasen iyi bir işe yarıyormuş. merkeziyetsiz banka gibi bir şeymiş. kripto paranı faize yatırıp başkasına kredi olarak verebiliyormuşsun. yani normal banka mevduat faizi gibi. aynı şekilde kredide çekebiliyormuşsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 19 Mayıs 2021; 0:12:36 >

Şahsen iyi kar ettiriyor.

• Bugünkü hareketten sonra xvs ciddiye alınmaz, iyi bir proje ama kendini bitirdi, pump için alınır.

• quote:

Şahsen iyi kar ettiriyor.

aldınız mı hocam  

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

google dan ufak bir araçtırma yaptım esasen iyi bir işe yarıyormuş. merkeziyetsiz banka gibi bir şeymiş. kripto paranı faize yatırıp başkasına kredi olarak verebiliyormuşsun. yani normal banka mevduat faizi gibi. aynı şekilde kredide çekebiliyormuşsun.

Alıntıları Göster

tokenların felan hepsi aynı.

coinlerin bir farkı var mı bilmiyorum.

şuna buna çözüm buluyor vs diye anlatıyorlar senelerdir hepsi hikaye bence.

detaylı açıklaması varsa bilgilendirebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

✅SSK'dan 2000 yılına kadar 3600 gün ve asgari ücret ile çalışması olan 2.800 TL emekli maaşı alır,

✅2000 yılından sonra 5400 gün ve asgari ücret ile çalışması olan 1.500 TL emekli maaşı alır.

sadece buda değil.ilki 40-45 yaşında emekli olurken 2.si 60-65 yaşında emekli oluyor

2008 sonrası işe girenler ise daha kötü şimdilerde işe girenler ise çok daha kötü. şimdi işe giren 800 lira emekli maaşı alacak 65 yaşından sonra emekli olunca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tek_Kisilik_Muhalefet -- 19 Mayıs 2021; 4:42:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 haftalık hareketli ortalamanın altında kapanış ayı sezonu demiştim herkese geçmiş olsun. Alt coinlerden artık çok bir şey beklemeyin. Bitcoin bir bir tepki ile yükseliş yapacaktır. asla ytd değildir o yükselişlerde kaçmaya bakın.

Allaha şükür bistten de büyük çöküşten önce kaçtım. Kriptodan da. Kimsenin uçacak kaçacak dediğine nolur inanmayın.

• Rulet masası gibi, doğru rakamı yani coini bulan kazanıyor ama geneli kaybediyor. Kazanan diyor ki 3 koydum 100 aldım, kaybedenler sessiz. Bir günde %70 yükselebilen yatırım aracı, 3 günde çakılabilir
    İşin sonu, devlet bizim paramızı geri versine gider

• Coinler hapı yutmuş kripto paraların batacağı bir gerçek...

Dünyadaki tek geçerli para altındır... Bugün tether da dolar 8.56 gözüküyor bakalım oraya kadar çıkabilecek miyiz göreceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Coinler hapı yutmuş kripto paraların batacağı bir gerçek...

Dünyadaki tek geçerli para altındır... Bugün tether da dolar 8.56 gözüküyor bakalım oraya kadar çıkabilecek miyiz göreceğiz

@Kimyager06 yigenim... parayı $ benjoya degilde altına basaydın sanki daha iyiydi... ? ??

• 
Sayfa: önceki 61716172617361746175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.