Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5977. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: aslanaslan10 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.500
Cevap
1.165
Favori
11.785.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 59755976597759785979
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merkez Bankası başkanı bu akşam havuz medyası ortak yayınına çıkıyormuş. Üstelik bir Cuma gecesi anlık fevri bir karar açıklar mı acaba diye korkuyorum.

• acquiles kullanıcısına yanıt
    Bu konuda anlamadığım bu coin marketinin zaten oturmuş düzeni var. Her türlü para kazanıyor yapılan işlemler vs. Ne gerek var onu kafam almıyor. Mesela 3 ile 5 milyon dolar arasındaki fark ne? Ya da 50 ile 60. Buradan daha da büyüyebilecekken bana çok gaeip geliyor. Ne kadar paranın kayıp olduğunu bilmiyorum bu arada. Yatırım da yapmadım. Yapanlara Allah kolaylık versin işleri zor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

Ülkemizde coin işinin özeti...

abi bütün dünyada böyle

• MB nin Bayburtlu yeni Müdürü abii; bu akşam yandaş tvlere çıkıp önceden verilmiş soruları cevaplayacakmış.... 🤔

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zabitkantar

arkadaş artık bu seviyeden de dolar alınmaz di mi? illaki bi müdahale gelecektir diye düşünüyorum

Bende sizin gibi düşünüyorum yarın Tayyip Erdoğan çıkıp Biden ile anlaştık derse 70-80 kuruş hatta 1 TL direk kafadan düşer... Bizimkiler geri vites yapmada hünerlidir. Ben bir geri vites bekliyorum alım için acele etmeyeceğim sonra tepeden alıp elimizde patlar :))

• Biden müslüman olup Eyüp’te sabah namazı kılsa gene 1 lira düşmez.
  • Geri vites de sıkıntı yok sürekli yaptığımız şey.

Ve lakin karşıdaki Trump değil 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Bende sizin gibi düşünüyorum yarın Tayyip Erdoğan çıkıp Biden ile anlaştık derse 70-80 kuruş hatta 1 TL direk kafadan düşer... Bizimkiler geri vites yapmada hünerlidir. Ben bir geri vites bekliyorum alım için acele etmeyeceğim sonra tepeden alıp elimizde patlar :))

Alıntıları Göster

Bence bu düşünceyle;

ya hic alamazsin yada gercekten yuksek seviyeden alirsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: rcpdrnc

Biden müslüman olup Eyüp’te sabah namazı kılsa gene 1 lira düşmez.

Kim diyor düşmez diye öyle bir düşer ki şuan dünyada dolar bolluğu var bakmayın bize gelmiyor o para... Tayyip Erdoğan Avrupa ya Amerikaya şirin gözükse biraz övse bak bakalım nasıl düşüyor... Bu filmi daha önce çok izledik...

• Son 20 yıla bak bakalım hiç düşmüştü.
  • Merhaba :) kesinlikle yanlış anlamayın kur 10 olduğunda markete 20 olmuş gibi yansıyor.herkes farkında bazıları görmek istemiyor malesef..Söylemek istediğim hep aynı kalıp cümleler kullanılıyor ve bu inandırılıcılığı yada etkisini yitiriyor. "Az kaldı venezuella olmamıza" yada "bu son seçimleri herkes akıllandı artık" daha akılda kalıcı kelimeler bulmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sokrates 1983

Kim diyor düşmez diye öyle bir düşer ki şuan dünyada dolar bolluğu var bakmayın bize gelmiyor o para... Tayyip Erdoğan Avrupa ya Amerikaya şirin gözükse biraz övse bak bakalım nasıl düşüyor... Bu filmi daha önce çok izledik...

Alıntıları Göster

Elinizde sanırim full ₺ var... 🤭🤭🤭

• quote:

Orijinalden alıntı: first_officer

Elinizde sanırim full ₺ var... 🤭🤭🤭

Alıntıları Göster

Yok be hocam dolar ve altın var :) biraz TL var dolar alacağım düzeltme yapsın biraz sürekli artacak değil ya düzeltme gelecek elbet... Zorda kalmadıkça ne doları ne de altını satarım...

• yaptığı yanlışlar, hatalı kararları sonucunda kamuyu (devleti, halkı vb.) zarara uğratan hangi akpli istifa etti ki? istifa etti gibi görünenler de, yukarıdan gelen emri yerine getirmek zorunda kaldı. bu kadar demokrasiden nasibini almamış partinin, sürekli "demokrasi" demesi ise tezatın kralı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'de 231 bin TL'nin altında fiyata sahip yaklaşık 20 model kaldı ‼️

Egea Ailesi, Clio, Sandero, Sandero Stepway, Duster, Corolla Sedan, Yaris, Corsa, 208, C3, i10, i20, Ford Fiesta, Kia Picanto, Rio, Stonic, VW Polo.

234 modelin fiyatı ise 280 bin TL'den başlıyor...

Bu arada bu modellerin bir kısmında da (Polo, Corsa, 208 vs..) sadece düşük donanımlı versiyonları 231 bin TL'nin altında. Üst donanımlı versiyonları %80'lik ÖTV dilimine giriyor.

Bu 20 modelin dışında bazı modellerin en baz versiyonları %50'lik ÖTV diliminde yer alıyor gibi görünüyor ama o araçlardan mevcutta bulunmuyor. Yeni gelecekler de bu kurla zaten o fiyatta olamayacak.

• akşam 9 daki açıklama sadece beni mi endişelendiriyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar zaten düzeltme yaptı ya 6.90'lara kadar düşüp düzeltmenin kralını yaptı. Tabii küçük düzeltmeler yine olacaktır ama uzun vadede yön yukarı. Bu arada bizi geri vites artık zor kurtarır çünkü yabancı kuruluşların hiçbiri artık TL'ye dönük tavsiye vermiyor. Yatırımcılarda bu aracı kuruluşlarla çalıştığı için adamların tavsiye listesinde olmayan bir ülkeye ciddi bir para akışı olmaz. Hatta geçtiğimiz hafta yabancılar 200 milyon doların üzerinde tahvil almaya devam etmiş ama dolarda ki düşüş en fazla 20 kuruş oldu. Tabii YTD

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Bende korkuyorum hocam piyasalar kapalı üstelik Cuma günü. Fevri bir karar gelir diye korkmuyor değilim.

• euro su an itibariyla nerdeyse damadın affini istedigi gunku seviyede... 🙄

bunu duzeltmek icin piyasaya surulecek doviz yoksa mecburuz berat'i bir kere daha kovacagiz... 🤔
    🌩♨️🔥

• quote:

Orijinalden alıntı: mustifb

Dolar zaten düzeltme yaptı ya 6.90'lara kadar düşüp düzeltmenin kralını yaptı. Tabii küçük düzeltmeler yine olacaktır ama uzun vadede yön yukarı. Bu arada bizi geri vites artık zor kurtarır çünkü yabancı kuruluşların hiçbiri artık TL'ye dönük tavsiye vermiyor. Yatırımcılarda bu aracı kuruluşlarla çalıştığı için adamların tavsiye listesinde olmayan bir ülkeye ciddi bir para akışı olmaz. Hatta geçtiğimiz hafta yabancılar 200 milyon doların üzerinde tahvil almaya devam etmiş ama dolarda ki düşüş en fazla 20 kuruş oldu. Tabii YTD

8-8.10 lara kadar düzeltme olsa yeter benim için zaten diğer doların maliyeti düşük sorun değil benim için...Bakalım bu düzeltme gelecek mi?

• 
Sayfa: önceki 59755976597759785979
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.