Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vanished Man , tazmannia Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 32 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.515
Cevap
1.165
Favori
11.786.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 61046105610661076108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün endeksler düşüşte. Bakır dışında emtialar düşüşte.

• Hem borsa hemde ons düşüyor hayrolsun bakalım...

• MRVT_ kullanıcısına yanıt

Avukat az bile aldı içinde tazminat davaları falanda var o işlerin takibinide yaptı.

Bu arada 2019 2020 model bmw mercedes çarpışmamaya dikkat edin hatalı olursanız ve arabayı pert ederseniz milyonluk mahkeme ödeme emirleri ile karşılaşabilirsiniz. Sigorta sadece 86.000 bin lirasını ödüyor. Sigortacıyla konuşup bu limiti cüzi miktara milyona çıkartabiliyorsanız milyona çıkartın derim. Yeğenim için hükmedilen tazminat 3500.000 TL idi. Bu bedel 25 yaşında sağlıklı bir delikanlı için belirlenen bedel. Ama milyonluk bmw pert edersen milyon lirayı ödersin. Günümüzde insan canı maalesef taşıtlardan daha değersiz.

Zamanında sebebpsiz zenginleşmeme diye bir karar almış yargıtay üyeleri. Muhtemelen hepsi zengin dostuydu saçma sapan bir içtihatdır benim gözümde. Türkçesi sadece zenginler yüksek tazminatlar alabilir anlamına gelmektedir.

Yani bir zengin çocuğu çiğneyip öldürmekle fakir çocuğunu çiğneyip öldürmek aynı şeyler değil maalesef bizim hukuk sistemimizde. Kast sistemi oluşturulmuş zenginlik seviyene göre. Yasa önünde herkes eşittir ilkesi burada çalışmıyor.

Zengin çocuğunu çiğnersen 10 milyon lira tazminata mahkum olabilirsin çünkü 10 milyon ile zengin zenginleşmemiş oluyor. Fakir fukara çocuğu çiğneyip öldürürsen 350 bin lira yetiyor. Fakir fukaraya 10 milyon verirsen sebepsiz zenginleşirmiş.

İyide kardeşim size ne kimin neden zenginleşeceğinden? Neden bunun savunuculuğuna büründünüz? Bütün canların değeri aynıdır! Herkes için yüksek tazminat eşit tazminat belirlersen trafiğe çıkan herkes 2 kere düşünmeye başlar trafiğe çıkmadan önce. Zengin veletleri pervasızca çıkamaz hale gelir trafiğe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 11 Mayıs 2021; 16:33:24 >

• ayı sezonu başladı sanırım komple satış yiyor her şey nakitte olanlar izlesin iyice  

• MRVT_ kullanıcısına yanıt

İş güç sahibi olursak buralarda pek takılmam bakma işte pandemi diye eve tıktılar ondan buralardayız vakit geçirmeceler.

• Jacek J kullanıcısına yanıt

Bahsettiğim rakam sadece Türkiye için ve 1. çeyrek sonuçlarından tahmin yürüttüm. En iyisini biliyorum demedim, yazımda da "bence" dedim. Daha iyi biliyorsanız bizi de bilgilendirin.

• AHAAHAHAAHAAHAAHAHAAHAAHAHAHA

Kredi hacmi %22 artiyor, hem de pandemiye ragmen ama takipteki krediler %2 azaliyor, ulan! AHAHAAHAAHAAHAHAAHAAHAHA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 11 Mayıs 2021; 18:33:46 >
  • Hahahahahahahahahahahahahahah

"Sanayide bir ayda 480 bin kişilik istihdam artışı olmuş; üstelik hepsi de erkek.."

• Kur farki vergisi diye bir sey atmislar ortaya, bunu denesinler, fezaya yolculuk baslar dovizde  

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    Aynen kesin ayi sezonu, baksaniza etherium 4bin dolara çakılmış
  • önümüzde doları belirleyecek büyük olaylar ne var halkbank davası gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Witwickyyy

Aynen kesin ayi sezonu, baksaniza etherium 4bin dolara çakılmış

1 ay önceki kara pazar gününden sonra alt coinlerden bunalıp ne varsa çıkıp 2400 civarından ETH aldım, iyi ki almışım. 2 haftada para katlama keyfi, az buz da değildi mebla, kafam rahatladı. Uzun vade tutuyorum coinde trade yordu beni...

• acaluka kullanıcısına yanıt
    46.500 dibinde bende aldim, su an izliyorum sadece. En kotu aldigim seviyeye duserse stop olurum. :)
  • Fiyatı henüz uçmamış hayvanlı bir coin bulsak da biraz para kazansak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefondan anlayan arkadaş varmı? 250 dolara poco x3 pro 6/128gb alınırmı? Telefonu aliexpresten avrupa adresine sipariş geçecem sıfır telefon.

@M4M00D sen anlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 11 Mayıs 2021; 19:20:6 >
  • Türkiye de kullanacaksaniz imei kayıt ücreti ile normal tr satış fiyatından daha pahalıya geliyor ki :)

Kayıt içinde hat sahibi ile kayıt ettirenin aynı kişi olması lazım tabi yurtdışından giriş yapmış olmanız da gerek.

Yasal yollardan kullanacaksaniz tabi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt

8 ay sıkıntısız kullanılıyor hocam. 4 aylığına çocukla takas ederiz onun telefonu kullanırım sene başında geri alırım bir 8 ay daha başlıyor nede olsa. Çift hat olduğu için 4 aylık süre 8 ay oluyor.

İşlemcisini çok beğendim gerekirse tablet niyetine kullanırız. Benim amacım daha iyisi varmı bu fiyata kazıklanmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 11 Mayıs 2021; 19:35:6 >
  • Sure bitince telefon yerinde tablet olarak kullanirim diyorsanız sorun yok tabi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 11 Mayıs 2021; 19:55:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acquiles kullanıcısına yanıt

Kapanan telefonlar ocak 1 de reset atıyor yasağı kalkıyor. Bi 8 ay daha kullanılabiliyor. Şimdi alırsam kesintisiz 16 ay kullanırım yani. 1,5 sene sonra çocuğa geri verebilirim yani nolcak : ))

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Hahahahahahahahahahahahahahah

"Sanayide bir ayda 480 bin kişilik istihdam artışı olmuş; üstelik hepsi de erkek.."

• 
Sayfa: önceki 61046105610661076108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.