Şimdi Ara

🔥 Dolar 8,32 - Euro 10,00 - Altın 478 | 23 NİSAN 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Rouvax , Dismoor , dante16 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 198 Misafir (60 Mobil) - 138 Masaüstü63 Mobil3 Android
5 sn
119.953
Cevap
873
Favori
5.956.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 45 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6723
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1588
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 812
  • Favoriye Eklediklerim 881
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (3959 mesaj) MRT_ (2945 mesaj) Hendrik Johannes Cruijff (2413 mesaj) mitokondrioglukadayi (2341 mesaj) Equris (2262 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (67650 mesaj) Mobil (41441 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (11801 mesaj) Uygulama (5137 mesaj) (436 mesaj)
  • @
970 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 8,32 - Euro 10,00 - Altın 478 | 23 NİSAN 🔥
Giriş
    87 Mesaj
    Son iki haftadır bir gün emtia lar aşağı giderken kripto paralar yukarı ertesi gün ise emtia lar yukarı kripto paralar aşağı tam tersi oluyor. Ortalama %2-3 arası oynaklık var. Birileri sağlam para kazanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3774 Mesaj
    Aşıda olsak dünyanın normale dönmesi öyle kısa vade de mümkün görünmüyor. Bunu altın yükselecek falan tahmini olarak söylemiyorum. Bu hastalık tüm dünyayı mahvetti. Çevremde insanlar gergin. Patlamaya hazır bomba gibi. Mutlu insan yok. Herkes gergin , mutsuz . Tartışacak yer arıyor. Maske uzunca bir süre hayatımızda olacak gibi görünüyor.

Çocukken okulda derslerde gördüğümüz eski çağlarda veba vardı şu kadar milyon insan öldü tarzı bir dönem yaşıyoruz. Öldürücü etkisi okadar olmasa bile psikolojik ve ekonomik etkisi çok çok büyük.

Bu olayda hadi aşıyı bulduk baharda bitsin yaza bitsin demeyle bitecek gibi durmuyor. Daha bugün Rus aşısı haberi bile ne kadar çaresiz bir durumda olduğumuzu gösterir nitelikte .

|
    |
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Ekonomik reform dedikçe hükümet, ne yapacaklar acaba diye meraklanmıştık.
    Meğer ülkeyi parsel parsel Katar’a satacaklarmış!

• Yarbay
    9810 Mesaj

Spotify Netflix gibi abonelikler bakalım kaç tl olucak.

|
    |
  • Yüzbaşı
    543 Mesaj

ben varlık fonunu ne zaman satacaklar onu merak ediyorum.

|
    |
    first_officer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9810 Mesaj
    Gümüş yüzde 7
    Altın yüzde 2.2 değer kazandı.

Dün grami 444 den almak lazımmış. Bu seviyeden alsam mi bilemedim.

|
    |
  • Yarbay
    9810 Mesaj

hocam 470 küsürden bozdum alttan alırız diye. Kaçırdık dün dibi. Şimdi almayı düşünüyorum paraya ihtiyacım yok suan. Aşı filan onayı gelecek düşecek filan diye düşündüm ama nolacak hiç öngörülemiyor.

Herkesin aşıyı vs olması zor tabii ama gene de haberler etkiliyor habire.

1saatta 110 dolar düştüğü de oldu malum. Kafam karışık. Sadece USD mi alsam diyorum bir yandan da.

Çoğu yorumcu 2000i geçeçek filan diyor ama bana oralar zor gibi geliyor. Malum 2011dede bir müddet 2000 üstünü gördü ama sonrası malum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 1 Aralık 2020; 21:34:22 >
    |
    |
    MRT_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    10 Mesaj

Gümüş bu gün güzel kazandırdı 5.70 den alanlara (%6,4).

|
    |
  • Yarbay
    2250 Mesaj
    Geçen aylarda 407 den ve dün 445ten almıştım çıkmak için 2 ay daha bekleyeyim diyorum sizler ne dersiniz?

|
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Gümüş nerden alabiliriz bilginiz varmı sanal ortamda ?

• Teğmen
    140 Mesaj
    Asgari ücret
    Cumhurbaşkanlığı Bütçesi kadar artarsa: 3000 ₺
    Doğalgaz zammına oranla artarsa : 3200 ₺
    Elektrik zammına oranla artarsa : 3300 ₺
    Gıdadaki enflasyona göre artarsa : 3800 ₺
    Resmi enflasyona göre artarsa : 2600 ₺
    olur...
    peki sizce ne yaparlar ? 🤔

• Binbaşı
    1362 Mesaj

bu ülkede iki şeyin zammı en düşük oranda olur. asgari ücret ve emekli maaşı. hele ki işçi emeklileri. ensesine vur lokmasını al hesabı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    first_officer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    18099 Mesaj
    Bulgaristan ortalama çalışan ücretleri Euro bazında bizden epey daha iyi durumda üstelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 1 Aralık 2020; 23:29:58 >
  • Kurmay Yarbay
    18099 Mesaj
    Paranın dini, ırkı ve sokağa çıkma saati yoktur.

• Binbaşı
    1362 Mesaj
    geçen yıl 60-70 lira olan internet paketi şimdi 105-120 liralarda. ama akp'ye göre enflasyon %12. asgari ücret ve emekli maaşları bu %12 üzerinden zam alabiliyor. yatacak yeri yok bu akp'nin be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 2 Aralık 2020; 0:46:3 >
  • Uzaklaştırılmış 8 gün cezanın, 7 gün 38 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

geçen yıl 60-70 lira olan internet paketi şimdi 105-120 liralarda. ama akp'ye göre enflasyon %12. asgari ücret ve emekli maaşları bu %12 üzerinden zam alabiliyor. yatacak yeri yok bu akp'nin be.

Hocam siyonist ve kapitalizmin bir oyunu bu bunu Almanya’da yapıyor ABD de yapıyor Türkiye’de yapıyor Almanya’da enflasyonu -0,5 diyor herseye zam geliyor az yada çok ama amaç asgari ücretliye ve emekliye az zam vermek beyaz yakalılara daha çok vermek

• Yüzbaşı
    866 Mesaj

X şıkkını seçiyorum. Hiçbiri ! 2.500 verirlerse öpüp başlarına koysunlar. Hazinede para yok ki.

|
    |
  • Binbaşı
    1513 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Avente

Hocam siyonist ve kapitalizmin bir oyunu bu bunu Almanya’da yapıyor ABD de yapıyor Türkiye’de yapıyor Almanya’da enflasyonu -0,5 diyor herseye zam geliyor az yada çok ama amaç asgari ücretliye ve emekliye az zam vermek beyaz yakalılara daha çok vermek

Alıntıları Göster

Beyaz yakalıya çok vermek? Enflasyondan düşük zam alıyoruz be.

• Binbaşı
    1477 Mesaj

adamlar oylarını arttırmanın yolunu bulmuşlar,%30 zam yapsa oy alamazlar ama şimdi %10 verip eey gılıştaaar deyip kafalarına çay fırlatınca kim düşünecek zamı felan.

|
    |
    rambo34_orijinali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    693 Mesaj

Kuveyttürkten hesap açtırabiliyorsun. Ben ordan alıyorum. Alıp satması kolay oluyor. Belli bir kg üstünde de fiziki olarak talep edilebiliyor.

|
    |
    EskiTüfek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
Ko Cuce
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.