Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hanedantr , 43said Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir (2 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.533
Cevap
1.165
Favori
11.787.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 45644565456645674568
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mnybjk

allaha şükür herşeye bir lafın var ama çok komiksin :D yüksek rekabetçi kur nasıl oluyor ya :D alım gücü düşük herkesin fakirleşmesi gibi bişey mi ?

Alıntıları Göster
    Arkadaş ironi yapıyor ve kendince trollüyor. Tarzını seviyorum zira gerçekten yazdığı saçmalıklara inanan ve bu şekilde düşünen bisürü insan var. Evet şaka gibi geliyor ama çok var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay önce falan 7,45'den 100 dolar almıştım bakalım ne olacak diye, geçen gün de 7,92'den 120 dolar aldım, nasıl olsa düşmüyor.

• Phantom II kullanıcısına yanıt

ayrıca bence ne dediyseler tersini yap ben öyle yaptım hep cebimde para oldu. Bunların dediğini yaparsan cebinde metalik kalmaz.

kimi kast ettiğimi anlamışsınızdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancı yatırımcı olsan gelir misin TRye?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: peaceb

Yabancı yatırımcı olsan gelir misin TRye?

Ben olsam gelirim.

300 dolara insan çalıştırıyorsun mis gibi, hem de haftada 6 gün 10 saat. Daha ne olsun. Lojistik konum avantajımız da var hem.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

Siz yenisiniz galiba. ldr eskidir meşhrudur :D

Alıntıları Göster

13 yıldır şu foruma üyeyim bir tek blok listemde bu herif var. Dayanamadım artık insan çıldırıyor. Profilindeki yıldızları söksünler onun yerine forumun en iyi saçmalayan kişisi rozeti versinler :DD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 22 Ekim 2020; 16:33:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dysquest

Şu karar ülkeye sıkılmış bir kurşundur.

Olabilecek en hain hareket, artık takip etmekten sıkıldım muhalif oy bile atmaya gitmediğim gibi, gericilik ve cemaatçilik budur

Halk artık anlamalı ki ekranda skandal bir drama var

• Bende aynı mantıkla hareket etmiştim. Dün 485 den çıktım gramdan. Hayırlısı artık. Şuan 487 lerde girsemmi diye düşünmüyor değilim. ABD seçimlerinden sonra ons ve dolarla beraber dahada yükselecek gibi geliyor.

• MRT_ kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum hocam. Ancak onstaki düşüşün teşvik paketinin sürekli ertelenmesine bağlıyorum. Sanki piyasa biraz somut adım bekliyor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Ben olsam gelirim.

300 dolara insan çalıştırıyorsun mis gibi, hem de haftada 6 gün 10 saat. Daha ne olsun. Lojistik konum avantajımız da var hem.

Alıntıları Göster
    iyide fetocu diye iftira atıp malına mülküne el koysalar, mahkemeye çıkman 3 yıl aklanman 5 yıl sürer.giripte çıkmamakta var

• quote:

Orijinalden alıntı: Fueb

Size katılıyorum hocam. Ancak onstaki düşüşün teşvik paketinin sürekli ertelenmesine bağlıyorum. Sanki piyasa biraz somut adım bekliyor gibi.

Aynen öyle 

• Suçlu ortaya çıktı, tabii ki CHP. Zaten bunlar camileri ahıra çevirmişti biliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur1301

13 yıldır şu foruma üyeyim bir tek blok listemde bu herif var. Dayanamadım artık insan çıldırıyor. Profilindeki yıldızları söksünler onun yerine forumun en iyi saçmalayan kişisi rozeti versinler :DD

Alıntıları Göster

Arkadaş ironi yapıyor. Ve birinin dediği gibi yazdıklarından güç! alanlar bile oluyor.

Ama ben de dayanamadığımdan blokladım  

Hem de 1 yılı geçiyor...

Kastım o ki arkadaş bayağıdır buralarda ve normal yani :D

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    300 tl kira. kümes desen ona bile 500 den aşağı istemezler.

• ortaçağa doğru hızla ilerleyen bir ülkeye yatırımcı gelmez.sömürgeci gelir anca...

Yeni Akit yazarı: Cumhurbaşkanımız eğitime doğrudan el atmalı, fen bilgisi ders kitapları Kur’anî bakış açısıyla ile yeniden yazdırılmalı

"Tarih kitapları, özellikle İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük kitaplarındaki Osmanlı’ya saldıran metinler çöpe atılmalı"

https://twitter.com/t24comtr/status/1319199815536840704

• quote:

Orijinalden alıntı: Fueb

Bende aynı mantıkla hareket etmiştim. Dün 485 den çıktım gramdan. Hayırlısı artık. Şuan 487 lerde girsemmi diye düşünmüyor değilim. ABD seçimlerinden sonra ons ve dolarla beraber dahada yükselecek gibi geliyor.

484 e düştü dün sattığımız fiyatın altına geldi. Beklemek mantıklı dolar geri çekildikce düşecek gibi beklemeye geçtim... Hayırlısı olsun alamazsam da kâr ile çıktık sonuçta...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C99111CD4

Bu mesaj silindi.

aynen öyle birkaç ay veya 5-6 ay doları baskılasan ne olacak, sonra daha büyük atak yapacak devamlı olduğu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baudelaire -- 22 Ekim 2020; 17:45:10 >
  • quote:

Ben olsam gelirim.

Alıntıları Göster

O is oyle degil :) Baska seylere de bakiyorlar gelirken. Dunyada ucretin dusuk oldugu ve lojistik konumu iyi olan baska ulkeler de var, neden surunuyorlar diye hic dusundun mu ? Mesela bugunku faiz kararindan yola cikarsan, ne demek istedigimi rahatlikla anlayabilirsin.

• Dedigin gibi 484 olmuş. Şaka gibi. Sanırım sadece politika faizini arttırmıyorlar. 455 ortalamam vardı karla çıktım. Bu düşüşten sonra biraz daha bekleyeceğim.

• quote:

Ben olsam gelirim.

Alıntıları Göster

Gerçek bir işveren hiçbir zaman net ücret üzerinden maliyet hesaplamaz... Tabii iktidara sırtını dayayan kamuya mal veya hizmet satanlar başka

Yatırımcı Türkiyeden daha ucuza mal edecek Karadağ olsun hırvatistan Bulgaristan olsun rahatlıkla bir yer bulabilir sonra gemiyle gönderir istediği yere

Türkiye pazarını değerlendirmek isterse işte o zaman buraya gelir ucuza bir işletme bulur ve onu satın alır

• 
Sayfa: önceki 45644565456645674568
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.