Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: redferrari Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir (2 Mobil) - 20 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.500
Cevap
1.165
Favori
11.785.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 46164617461846194620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • He alemin kerizi chp idi, yemeği yiyen bulaşığı yıkar, minimum 2034 e kadar akp iktidarda oyna devam....

• Devalüasyonun en önemli uygulanma sebebi, ekonominin dış ticaret dengesinin açık veriyor oluşudur. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

8.29-8.32 saçma sapan hareketler başladı yine, 2 yıl önceki...

2 yıl önce yine bir sebebi vardı. rahip mevzusu falan

şuan bir ortada böyle bir durum da yok. düpedüz batıyoruz. hele bir de joe biden seçilip türkiye yaptırımları başlarsa el fatiha.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt

gidecekler mi sence ? ben kaybetseler bile gitmeyeceklerini düşünüyorum.

• keyif çayııı? en sevdiğimm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • durdurun şunu ya.
    gerçi aklı başında olan herkes olacakları söyledi. 5ten 6 ya çıkmasından daha hızlı olacak dediler 8den 9 a çıkması.

ama bittik artık.
    akpliler utanıyor mudur acaba.

• Ülke yönetimi; Allah kurtarsın moduna geçti, istifa da etmiyorlar

• Ulan elimde 100 bin param vardı 7 deyken düşer dedim almadım almayan elime tüküreyim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynı sözleri biz İstanbul Ankara seçimlerinde de duyduk. Tıpış tıpış gidecekler.. Hatta kaçacaklar..
    Normalde zaten millet Ateş topu gibi. Bi kıvılcıma bakıyor. Herhangi bir iç karışıklıkta, bu ülke suriyeden beter olur.. Aç insan herşeyi yapar. Millet artık sıfırı tüketti.

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Eyyt öyyyttt gulugulu, Joker hakkınızı kullanin iki papazı daha rehin tutun belki acıyıp sadaka niyetine 10-15 kuruş düşürürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Ulan elimde 100 bin param vardı 7 deyken düşer dedim almadım almayan elime tüküreyim

geçmiş olsun. bu zamanda elinde nakit para bulundurmak hele hele bu para türk lirası ise pok gibi bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karqasa

Ulan elimde 100 bin param vardı 7 deyken düşer dedim almadım almayan elime tüküreyim

al şimdide alabilirsin hocam kasımda abd seçimleri var biden seçilirse o zaman doları gör 10-11 net kasıma kadar net 8.80 olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 28 Ekim 2020; 13:14:52 >
  • Sakin beyler reis ilgileniyor neden 8.29 a düştüğü hakkında yakında tekrar aynı hızda yükselişe devam eder 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Kırsal&maslak&liberal koalisyonu şaşkın gözlerle birbirine bakıp, zangır zangır titriyor, şu an tek amaç ekonomik cesedi chpye yıkatıp sonra yine 30 yıl muhafazakar ve milliyetçiler ile beraber yürümek.

Ne o paniklediniz mi ? 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Daha durun,,-- vallahi sizlere 950 bine golf aldıracağız...

• dolmaz dediler, doldu
    olmaz dediler, oldu
    şimdi, "biz dolara bakmıyoz" diyorlar
    sen kendine dikkat et türk vatandaşı

son dize uymadı ama uysa da yazdım, uymasa da ...

• Ofis de keyif çayı gibisi yok :) virüs yüzünden karton idare edin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 28 Ekim 2020; 13:17:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eserinle gurur duy

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-400988AF7

Bu mesaj silindi.

bence konuşmaya hiç mi hiç hakkınız yok. aylarca bu adam mitinglerde dil döktü, biz forumlarda. iş işten geçtikten sonra oy atan elim kırılsın demek maalesef hiç birimizi kurtarmıyor. batırdılar işte. game over. şimdi topla toplayabilirsen. bu saatten sonra iktidar değişse bile bir halt olmaz.

• Adam bunu söylediğinde dolar 5 tl bile değildi🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 
Sayfa: önceki 46164617461846194620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.