Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5909. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: commagene Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 27 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
235.537
Cevap
1.165
Favori
11.787.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 59075908590959105911
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Satmamislar döviz almışlar zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 8 TL üzerindeyken faiz indirimi yapmak ekonomi de fantastik hareket etkisi yapar şimdi 7 TL geri gelse diye umut ediyoruz faiz indirimi ile 8 TL geri gelir mi acaba diye yazarız

• Faiz 50 baz puan yükselir tahminim. Jöleli dün müdahale edemez etki edemez kimse diye köpürüyordu.

• en düşük seviyelerden banka hisseleri veya banka endeksi fonu alanların anlık durumu

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

en düşük seviyelerden banka hisseleri veya banka endeksi fonu alanların anlık durumu

130 bin lirayı garanti hissesinden çıkanların durumu 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• acquiles kullanıcısına yanıt
    gidişat belli. yazdığınız çözümlerin hiç birisi akp'nin gündeminde değil. tek dertleri -inadına- ganal istanbul yapmak. sorunlar ne olacak? mevlam sonumuzu hayreylesin demişti birisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladım hocam , dolar 8 iken alalım faiz düşünce olacak 8.5 misali anlamında

• Şu forumda lafımı dinleyen tek arkadaş @xmxksk yı tebrik ederim. Kendisine yüzde 10 kazandırdık hayırlı afiyetle yesin 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Ümidim faiz azaltılması yönünde bugün. Y.T.D.

• eğer ki küçücük de olsa indirim gelirse, piyasa bunu , asıl gelenin öncüsü olarak görebilir. kur aşırı tepki verebilir. olabilir yani.

ytd .

• Akbank fln konut kredi oranlarını 2 3 puan aşağı çekmişler

• acquiles kullanıcısına yanıt
    dünya ile tr bağlantısı komple kesilir hocam. k.kore'den beter oluruz.

not: sizin bildiğinizi biliyorum, ciddi olduğunuzu düşünen biri olursa diye yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 15 Nisan 2021; 14:18:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRVT_

Bu mesaj silindi.

Armut piş... Agzıma düş...!!! 🙄

• biraz benjo ateşlesekmi şahap başkan indirirmi acaba faiz son yarım saatim kaldı 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Şu forumda lafımı dinleyen tek arkadaş @xmxksk yı tebrik ederim. Kendisine yüzde 10 kazandırdık hayırlı afiyetle yesin  

Yabancının kaçışı bize yaradı hocam dipten topladık 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  şu an 7.35 lerde Garan bu gün coştu gidiyor valla 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  Satmaya pek niyetim yok biraz daha dursun, ülkede yönetimsel bir aksiyon olmazsa yine bir gece vakti 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  zaten banka hisselerinin bu dipte olmaması lazım

• Arkadaşlar, sabit kalırsa geri çekilme devam eder mi yine de ?

• Sabit ya da eksi iki yüz ama işlem yapacak olsam sabit derim her türlü.

Ama her türlü indirecekler bir yıl içinde gibi gözüküyor sıcak parayı takmiyorlar cidden buna inanıyorlar.

Murat Kubilay diye bir ekonomist var belki gormussunuzdur tüm bu gidisatta altı senaryo çizmiş.

Faizi yavaş yavaş indirecekler o sırada enflasyon bu civarlarda ya da yukarı doğru seyredecek dolar yavaş yavaş artacak acaip fakirlesecegiz bir-iki yıla on lira.Odemeler dengesi krizi kapıda dış şok olmadığı sürece gözükmüyor.Ama büyüme falan allahlik tabii bu şekilde ülke bırak bu siyasi ortamı sadece ekonomiyle bir kaç yılda patlama noktasına gelir.

Eğer bir dolar şoku daha gelirse borç çevirme tikanabilir sermaye kontrolüyle gecilmeye çalışabilir durumlar iyice feci hale gelir bu da onun altındaki senaryo.

Ben tam böyle düşünmüyorum eğer muhalefet dış gostermezse seçim öncesi çok zarar verici şeyler yapılabilir ekonomide o da büyük sıkıntılara yol açabilir.

Bir de dış politika bu ara çok acayip hiç geri vites yok kimsede taviz vermeye hazırlar bunlar ama cidden ABD'nin de Rusya'nın da planlarını anlamak mümkün değil.

Bu şekilde gittikçe sıkışacak ülke ABD kesinlikle açık cephe alıp içeride desteği artırmak istemiyor telefon falan yok zaten yavaş yavaş baskıyı arttırıyorlar.

Rusya daha fena Ukrayna konusunda kesti attı direk turist murist olaylarını askıya aldı Ukrayna üzerinden batıyla bir ilişki geliştirme çabası vardı bizimkilerin herhalde.İste bakın destek veriyoruz hala natodayiz hesabı yani şu işten bile zararlı çıkmayi başardık çünkü göz hep firsatlarda.

Öyle ya da böyle acayip sıkışmış durumlar şu anda ülkede halkın elindeki hariç para yok ne mb'de,ne kamu bankalarında ne şirketlerde.Allem edip kallem edip milleti dolardan çıkaracaklar çünkü yavaş yavaş artması demek enflasyona yenilmesi demek.

Odemeler dengesi krizi hariç on lirayı geçmez oradan yukarıda kalıcı olması afrika seviyesi demek .Dolar yükselecek ama döviz hesapları azalacak gibime geliyor ileride.

• Faizin azaltilacagini düşünmüyorum açıkçası.
    Kimse o riski göze alamaz.
    Bence herhangi bir değişiklik olmayacaktır, ne şiş yansın ne kebap.

Tabiki ytd.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • into007 İ kullanıcısına yanıt
    Doların yukselmesindeki en önemli ikinci etken faizin düşeceğinin düşünülmesi olduğuna göre , eğer sabit kalirsa dolarda bir miktar daha geri çekilme düşünüyorum.
    Artarsa zaten geri çekilir.
    Azarlirsa cenaze namazını kılarız.

Ytd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut25 -- 15 Nisan 2021; 13:41:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 59075908590959105911
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.