Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (4971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gold5555 , gold5555 , tazmannia , Space-Dye Vest Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 34 Misafir - 37 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.515
Cevap
1.165
Favori
11.786.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 49694970497149724973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: futbolmania01

açıklnmasıyla altının artması arasındaki ilişki ne tam olarak

Alıntıları Göster

Doların değer kaybı sebebi ile oluyor.Fed 3-4 yıl faizde oynama yapmayacak malum.En güvenli durumda altın ve diğer emtialar oluyor az çok bu sebepten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 30 Kasım 2020; 16:29:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Al unut mantığını al sat işlerinden anlamayan eski kafalı insanlar icat etti. Piyasayı takip ederek kârını bulduğunda satacaksın. Şu yaşadığımız dönemler bunun en büyük kanıtı.

8.5’dan dolarımdan çıkış yapmıştım, 8.00’den tekrar dolar aldım baktım düşüyor zararına sattım, daha da düşükten aldım ve dolar miktarını arttırdım. En son 8 liraya çıkışında tekrar sattım ve zarardan kâr’a geçtim. Tersteyken de kazanabilmek önemlisi. Şuan yüzde 16 faizli ing hesabımda param demleniyor gün ve gün. Ta ki dolar düşüşünü tamamlayana kadar.

8.5’da da inatlaşıp satmasaydım yada selçuk geçer’e inanan tayfadan olsaydım gecelerime uyku girmezdi.

Alıntıları Göster

Aynen öyle katılıyorum, al koy kenara mantığı çok uzun vadeli ihtiyacım yok kafası artık.

Arkadaşımla aynı düzeyde yatırımımız var ben gram altına gömdüm 8.000 TL tersteyim şu an bırak kar etmeyi. Arkadaşım ekim ayından beri 3-4 defa dolarda yüklü al sat yaptı karı 10.000 TL den fazla o riski göze aldı ben garanti liman olan altında kaldım 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Asıl olay borsa’da ama risk yüksek tabi. Mart ayındaki hisse fiyatlarına bakın bir se şimdiki fiyatlara.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hiç anlamam bu işlerden. Yurtdışından konsol aldım, kredi kartında Euro ekstresi olarak yansıt seçeneği açık kalmış. Döviz hesabı açıp döviz alarak ödeme yapmam lazım. Şu an Euro kuru fena değil gibi (düştüğümüz hale bak) şimdi mi alsam yoksa birkaç gün beklesem mi? Yükselmesi mi daha olası düşmesi mi?
  • Her şey çok güzel düşüyor. Umarım piyasaya yansımasını da görürüz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Her şey çok güzel düşüyor. Umarım piyasaya yansımasını da görürüz.

Çok beklersiniz.

• 497tl’den 42gr aldığım altını 446,50tl’den daha fazla bu işkenceye dayanamayarak bozdurdum.
  • TaKo kullanıcısına yanıt

O kadar kararsızsan yarısını yarın al. Kalanını ekstre tarihinde al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Küçük bir miktar var xrp de uygulamadaki kar oranını görünce altın dolar hikaye diyorum ama çok hızlı da düşüyor bunlar. Gramda doğru zamanda çıkamadım bunda bakalım çıkabilecek miyim.

• Kaan Berk K kullanıcısına yanıt

bunun için bir sebep. yok. şekil1a :) aksine akaryakıt olmak üzere bir çok ürüne fiyat güncellemesi gelecektir.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • crzyhntr kullanıcısına yanıt

Aylardır gramdayım bende 444 den almıştım 534 da çıkmadım salak gibi, göz göre göre düşerken de çıkmadım.

Ya bugün ya yarın zarar etmeden 0 ile çıkacağım bir daha da yakın zaman da bulaşmam bu aşı olayı gramı kesecek gibi gözüküyor. Bunca zamandır salak gibi satmayarak 0 a 0 da bıraktık parayı inanılır gibi değil.. :)

• acquiles kullanıcısına yanıt

işte piyasa kendini hazırlıyo bile olacaklara :/ inş iyi olur be her şey demek kalıyo bizlere

• crzyhntr kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kötü olmuş
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    İnsan her düştüğünde acaba yükselecek mi diyor ama para pul oldu.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun hocam kazanmak da var kaybetmek de.
  • büyük kısmını 207 civarı maaliyetili gram vardı faizler düştüğü hafta konut aldım 390 dan büyük kısım çıktım. Sonrada 534e gitti kardan zararım oldu. Yani satarsın çıkar arkadan bakarsın.satmazsın düşer üzülürsün. Az bir miktar kaldı 70 gram ama onun maaliyeti yüksek 460 gibi bekleyeğiz artık.

• Ben sero B kullanıcısına yanıt

Global balonun dönmediğini ben hayatımda görmedim.

• Arkadaslar altin alimini nereden yapalim fiziki mi yoksa online mi ? Eger online ise makas araligi en kisa olan hangisi suan

• 2-3 güne para geçecek biraz.467-470 orgalama ile alımım vardı.Hazır düşüş içine girmişken biraz alırım.Böylece dengeyi sağlamak lazım.Aldıklarımı zaten bozmayı düşünmüyorum.

YTD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 30 Kasım 2020; 18:2:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

2-3 güne para geçecek biraz.467-470 orgalama ile alımım vardı.Hazır düşüş içine girmişken biraz alırım.Böylece dengeyi sağlamak lazım.Aldıklarımı zaten bozmayı düşünmüyorum.

YTD

Ytd yazın hocam

• 
Sayfa: önceki 49694970497149724973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.