Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5013. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Chaveez , helluri , debianmr Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 31 Misafir (4 Mobil) - 29 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
235.524
Cevap
1.165
Favori
11.786.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 50115012501350145015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Borçluların borçlarını bin an önce ödemesi, özellikle dolar ve altın borcu almaktan kaçınılmasını tavsiye ederim.

https://www.sozcu.com.tr/2020/ekonomi/1929da-yasadigimiz-gibi-ekonomik-buhran-geliyor-6166290/

• Bernoulli Denklemi kullanıcısına yanıt

Kişisel görüşü olarak düşünebilirsin.

Bence gayet yanlış bir fikir.

Türkiye o kadar dinamik bir ülke ki, eninde sonunda o köprü kıymetini bulur.

Akp karşıtları yapılan her işe yanlış demek zorunda hissediyorlar kendilerini. Çok meraklılar herhalde feribot sırası beklemeye.

Koskoca trakyadan bütün akışlar feribotla olur mu

Şimdi yapılaşma ranbeton talan denecek. E onlara ben de karşıyım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt

Belki geçiş ücretinden demiştir.

Feribot 52 tl

Köprü 15 euro+ kdv yaklaşık 170 tl

Oraya gidince ilk sorumuz feribot nereden kalkıyor olacaktır?

• bugun borsa günü anlaşılan

Çerkezköy den Ümraniye ye akşam trafiği saatinde 1 buçuk saatte geliyoruz kuzey Marmara yolundan bomboş parası olana güzelde hiç kullanamayacak fakirlere noluyor onu anlamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolar 7.87 bandında

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

Çerkezköy den Ümraniye ye akşam trafiği saatinde 1 buçuk saatte geliyoruz kuzey Marmara yolundan bomboş parası olana güzelde hiç kullanamayacak fakirlere noluyor onu anlamadım

Valla ben ülkenin her zenginliğinin her imkanının fakir ya da zengin herkesin kullanımına açılması taraftarıyım.

• Olabilir de bunu “geçiş ücreti yeniden düzenlenmeli, doğru seviyelerde tespit edilmeli” demek başka şey.

Köprüye karşı olmak başka şey.

Resimdeki para sadece 1 milyar dolar, 100 lük, tam 11 ton ağırlığında. Merkez bankasının 1 yılda eksilen rezerviyle o köprüler direkt dolarla yapılsaydı daha ekonomik olabilirdi belki de

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• Dolar, altın fena tıkandı... Biden'ın göreve başlamasını ve iddia edilen vereceği teşvikleri ile covid19 için aşıdan gelecek olumlu/olumsuz sinyaller bekleniyor. YTD...

• agtr A kullanıcısına yanıt

E, o zaman da rezervin -48 olacak.

Ben gerçekçi bir analiz okumadım bu konuda henüz. Ben bu köprünün çok doğru bir iş olduğu fikrindeyim.

Tabii ki doğru bir iş yanlış da yapılabilir. Benim arkadaşımın babası kendi arsasına yaptığı binadan zarar etti zamanında. Hiçbirimiz nasıl başardığını anlamadık.

• Ons ekside

• ons yedi bitirdi bizi.

• Yine piyasalar hareketli.

Sterlin 10.40 dan 10.60 a geldi.

Dolar 7.81 den 7.93 e geldi.

Akşama doğru yine bir müdahale olur. Tekrar geri döner. Bakalım bu müdahalelerle nereye kadar gidecek iş?

• Ons sürünüyor resmen.... Bu ara dolar al sat yapsak daha iyiydi grama takılıp kötü terse düştük

• Euro sterlin ile eşitlenecek gibi?

• Ons bitik bu ne ya
  • Oturup batışı izleyeceğiz resmen.

Arada bir kaç yine katar hamlesi gelir bu arada. Birde diyolar ya yatırımcı gelmiş hala neden sorguluyorsunuz diye. Bazı şeyler akıl alır gibi değil. Geçmişte şu araplar hep bizi sırtımızdan hançerlemişler. Hala şu adamlara güvenip onlarla iş yapıyoruz. Geçen gün reis tv ye çıkıp bir de soruyor. Katarlılarla iş yapıyoruz diye hoşunuza gitmiyor tarzı bir şey söyledi. İnanılır gibi değil. Adamlar geçmişte bizi hep yarı yolda bıraktılar. Yine eminim bize yapacaklarını yapıp çekip gidecekler.

• Şu "dıjj minnak" çılar reisi bir dinleyin.

• MRT_ kullanıcısına yanıt

Tekrar 1950 gibi seviyelere gelmesi bayağı zaman alacak gibi.

• 
Sayfa: önceki 50115012501350145015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.