Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5206. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 35 Misafir (3 Mobil) - 38 Masaüstü5 Mobil
5 sn
235.507
Cevap
1.165
Favori
11.786.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
41. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 52045205520652075208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sen öyle zannet. bu bir klasik düzeltmeydi ilk hedef 1582,daha sonraki hedef 1832

Ayrıca borsa bu düşer de çıkarda,abartacak bir durum yok. gram altın 9 kasım 2020 den bugüne %-22 düştü. 3 aydır da çıkmıyor. borsa 2-3 günlüğüne %-22 düşse dahi sorun yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

sen öyle zannet. bu bir klasik düzeltmeydi ilk hedef 1582,daha sonraki hedef 1832

Ayrıca borsa bu düşer de çıkarda,abartacak bir durum yok. gram altın 9 kasım 2020 den bugüne %-22 düştü. 3 aydır da çıkmıyor. borsa 2-3 günlüğüne %-22 düşse dahi sorun yok bence.

Doların yatay seyiri ne zaman bozulucak ozbey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

sen öyle zannet. bu bir klasik düzeltmeydi ilk hedef 1582,daha sonraki hedef 1832

Altında şuan çok gereksiz yüksek oda aniden düşecek ama ne zaman olur belirsiz.Olduğunda ise kaybeden direk kaybedecek.

• Günlük güzel trade ediyorduk dolarda.7.412 maliyetle %80 sermaye an itibariyle tersteyim bakalım kaç gün kitleyecek bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendinigelistirentasrali -- 28 Ocak 2021; 17:54:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Doların yatay seyiri ne zaman bozulucak ozbey

Alıntıları Göster

ne zamanki faiz indirirsek veyahut ABD yönetiminden olumsuz yorum veya eylem gelirse o vakit. çünkü esasen doların yükselip alçalması gibi bir durum söz konusu değil, bizim para birimimizin değeri yükselp alçalıyor bizde diyoruz ki dolar yükseldi, hâlbuki dolar değil bizim paramız değersizleştiği için kur farkı açılıyor.

şu rezalete bakın paramız Gürcü larisi karşısında bile değer kaybetmiş

• deneme -yanılma yöntemleriyle bugüne kadar geldi akp siyaseti. ama artık gidemiyorsun. çünkü yol bitti. ekonomiyi hem müteahhitlere para aktarmak hem de bütçeyi denk tutmak sorunsalına soktun. çıkaramıyorsun. ne yardan vaz geçiyorsun de serden. israflarınla mali yapıyı bozuyorsun, itibardan tasarruf olmaz diyorsun. beri yandan sıkı para politkalarımız.. diye atıp tutuyorsun. ab ile ilişkilerimi yakınlaştırmak istiyoruz diyorsun, ardından "batı ırkçı, islam düşmanı" diyorsun. ey akp, dünya senin kafanın içindeki filtrelere göre mi seni duyuyor sanıyorsun? gün gibi aşikar olanın aslında olmadığına yemin billah ediyorsun. işin bitmiş akp, uzatmaları oynuyorsun. ilk seçimde siyaseten de biteceksin gibi görünüyor.

• Aybaşında mayışımla Ayçiçek yağına gireyim diyorum.Ama bir arkadaşım Mısıryağına gir diyor.Kararsız kaldım.Sepet mi yapsam aceba???

• Bugün borsa'da ne para kaldırdılar be, sabah yüzde 5 düşen hisseler akşama tavan yaptı.1 günde yüzde 15-20 kazanç.

• "Garip ama gerçek: Enflasyon hedefi yüzde 5 olan Merkez Bankası'nın enflasyon tahmini yüzde 9.4"

https://t24.com.tr/haber/garip-ama-gercek-enflasyon-hedefi-yuzde-5-olan-merkez-bankasi-nin-enflasyon-tahmini-yuzde-9-4,929593

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Aybaşında mayışımla Ayçiçek yağına gireyim diyorum.Ama bir arkadaşım Mısıryağına gir diyor.Kararsız kaldım.Sepet mi yapsam aceba???

daha iyi fikrim var. git ayçiçek tarlası al. sonra o Ayçiçeklerden yağ yaparsın satarsın.

• faiz sonsuza dek yüksek kalamaz.
    sonuçta, yabancıya verdiğimiz faiz havadan gelmiyor. yabancı parasını çektiği an yeşil kağıt zıplar.
    dış borç ödemeleri faiz ödemeleri vs. kasa boşken ne kadar sürdürebilecekler mevzu o.
    satacak ne kaldıysa o kadar dayanırlar.
    her türlü, uzun vadede umut yok bu ülke için.

• quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

daha düşmeye devam edecek.

Alıntıları Göster

Selçuk Geçer in DH hesabı mısın? daha da düşecek yazdığın andan 1 saat bile geçmeden borsa fırladı.  

• kendinigelistirentasrali K kullanıcısına yanıt

Yüksek girmişssin al sat için 7.35 li seviyeler daha uygun sanki. Önümüzdeki haftalarda 7.48 civarı gelir gene bence orada malı boşaltırsın. Seviyorum bu doları düşerken bile kazandırıyor namussuz.  Mutlaka 10 15 kuruş al sat için imkan veriyor.

YTD...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Space-Dye Vest -- 28 Ocak 2021; 18:17:15 >
  • https://www.youtube.com/watch?v=FfrN-GIWCYM&feature=youtu.be

Benim dediklerimi söylemiş Muratoğlu;)))

• RSI'ın şifresini çözdüm

• MRT_ kullanıcısına yanıt

o vakit az kaldı, bitsin artık bu çile.

• Gümüş coşmuş %4,50 yükselmiş. darısı altının başına

• aslanım gümüş ya çok iyi

• 
Sayfa: önceki 52045205520652075208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.