Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (5182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
24 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.537
Cevap
1.165
Favori
11.787.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 51805181518251835184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı ülke, aynı yönetim, aynı piyasa 22 ekimde faiz sabit kalıcak açıklamasından sonra kur 6 kasıma kadar roket takmış gibi yükselmişti bu gün faiz sabit kalıcak açıklamaına tepki bile vermedi aksine düşüyor anlayan bi özetlesin bilgilenmiş olalım...

• ozbey08 kullanıcısına yanıt

Aynen paranın dini imanı ideolojisi partisi yoktur. Bu kadar acımasızdır. Bir yatırım aracına duygusal bağ kurmayın sonra aylarca beklersiniz. Kazanç TL'de ise TL, dövizde ise dövizde kalın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Space-Dye Vest

Aynen paranın dini imanı ideolojisi partisi yoktur. Bu kadar acımasızdır. Bir yatırım aracına duygusal bağ kurmayın sonra aylarca beklersiniz. Kazanç TL'de ise TL, dövizde ise dövizde kalın.

aynen imzamı atarım.

• ters indikatör 19 ocakta zaten faizlerin düşmeyeceğini açıklamış. bu adamın dediklerinin tersini yapıp pozisyon alan karlı çıkıyor.

• Benim için piyasalara fenerbahçe arası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

ters indikatör 19 ocakta zaten faizlerin düşmeyeceğini açıklamış. bu adamın dediklerinin tersini yapıp pozisyon alan karlı çıkıyor.

Bu adamı hayatım boyunca toplasan 2 dkk falan dilememişimdir. Hatta severek dinlediğim murat m. ile midye yemeli videosu bile izlemedim. Çok ilginç, millet komik falan diye mi izliyor acaba adamı.

• Terso olmadık ama en azından 7 görsün artık şu.. stabil 7,30-50 arasında yavaş yavaş gezinip sonra birden iki-üç günlüğüne 7 aşağılarına sarkıp tekrar buralara döner mi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • börteçine@.m B kullanıcısına yanıt

akp tayfası da terörist kavramının içini iyice boşalttı. kendinden olmayan herkese terörist demek terör kavramının içini boşaltır. şimdi akp ye oy vermeyen 40 milyon kişi terörist mi?

• Dogukan_3002 D kullanıcısına yanıt

Birden diye birşey yok yavaş yavaş sindire sindire düşecek hane halkı döviz sattıkça.Yeni Yeni çözülmeye başladı hane halkı ağlaya ağlaya zararına satacaklar.

• kendinigelistirentasrali K kullanıcısına yanıt

çok beklersiniz. dolar düşmeyecekte yükselmeyecekte ben bazı verilere dayanarak öyle öngörüyorum.

YTD

Bu adamı marttan Albayrak istifasına kadar izledim.O dönemde güzel para kazandım sayesinde.Kendi kararlarımı da destekleyecek şekilde konuşuyordu.Güzeldi o zamanlar.Ama İstifa günü İktidarın seçim çalışmasına başlayacağını doğru okuyamadı.Damat bakan algısının yıkımının bile doları düşürebileciğini göremedi.Erdoğanın faiz karşıtı konuşmasını MB'nın bağımsız olduğu imajını vermek için yaptığını anlayamadı.Ben O gün Full TL'ye geçip takip etmeyi bıraktım.

İstediğin veriye bak 200 günlüğe bak 270 günlük emaya bak.Ben de işkembeden sallamıyorum dayanaklarım var.Her şey teknik veya veri değildir bazen bunu da aklının bir kenarına yaz.

YAZDIKLARINI GÖZLERİN GÖRÜYOR MU? NE DEMEK ÖYLE. Sen şimdi halkın yarısına t. diyerek anayasal suç işliyorsun. farkındasın değil mi? bırak halkın yarısını hdp ye oy vermiş 6 milyon kişiye bile o lafı diyemezsin. bu ülkede birinin terörist olup olmadığına sadece mahkemeler karar verebilir. o da hüküm yerse,yani hükmü açıklanmamış tutuklu olan birine bile o lafı diyemezsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozbey08 -- 21 Ocak 2021; 20:56:4 >

ağzını topla

• Gerçek Işsizlik artmış gerçekten çok belli Oluyor
    Üzücü tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 21 Ocak 2021; 23:35:6 >
  • Annesiyle babası kardeş galiba

• Abd de 1.9 trilyon dolarlık teşvik işi yalana bindiği söyleniyor. Yellen hazine bakanı olduğunda doların değerini piyasa belirlesin diyor. Bilmeyenler için söyliyim dolarını değerini fed değil hazine bakanı belirliyor. Bizim damat gibi düşünün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben sero

Abd de 1.9 trilyon dolarlık teşvik işi yalana bindiği söyleniyor. Yellen hazine bakanı olduğunda doların değerini piyasa belirlesin diyor. Bilmeyenler için söyliyim dolarını değerini fed değil hazine bakanı belirliyor. Bizim damat gibi düşünün

Para basma olayına mecburlar. Görülmemiş ülke yatırımları yapacağını vaad ederek geldiler. mevcut fonlarla ve dönen parayla zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: börteçine@.m

Bu mesaj silindi.

O işler öyleyse doğuda belediyeleri hep hdp kazandı ya. Oralara nasıl kayyum atandı? Senin mantığınla bakarsak basbayağı halkın seçtiği partiye engel olundu. İllerde vali, ilçelerde kaymakam devlet tarafından gönderilirken kıytırık bir belediyeyi kaybedip hazmedemeyip kayyumla el konuldu. Bir sürü de bahane uyduruldu. Duyanda belediyeleri birşey sanır bilmeyenlere inandırılır anca. Adalet öyle hep bana hep bana değil. Ayrıca o parti senin ülkücü partinden çok oy alıyor. Adamlar nereden nereye geldi senin gibiler hala 1980'deki gibi kaldı. Onlar kürtlerin oyunun yarısını alıyorken sen yeni nesil türklerde yoksun.

• İBB'nin yeni Halk Ekmek büfelerini engelleyen AKP ve MHP grupları, mobil büfeler ile ekmek satışına el atamayınca, mobil olarak araçlarda ekmek satışını Tarım ve Orman Bakanlığı yasaklayan genelge yayınlanmış. Halkın ucuz ekmek almasını da engellediler...,!!!! 🤔

https://twitter.com/ibbhaberleri/status/1352319724139507713?s=19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi first_officer -- 22 Ocak 2021; 7:42:18 >
  • 
Sayfa: önceki 51805181518251835184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.