Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (3854. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hanedantr , 43said Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 22 Misafir (2 Mobil) - 22 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.533
Cevap
1.165
Favori
11.787.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 38523853385438553856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankalardaki altın makas farkı sabah saat kaçta normal haline gelir? Bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birisi damada haber versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Paranın başka gideceği yer yok.
    Au 382
    400 falan da dinlemeyecek bu...
    biraz orda takılıp yürür
    ytd.
  • Havayolu sirketlerinin hisselerini gordukce kaba etlerimle guluyorum Bu ortamda hava tasimaciligi acisindan ne gibi bir olumlu gelisme var da, bunlar hergun %10 yukari gidiyorlar ?

Dolar 6.81`leri gormus, enflasyon tekrar maliyet kanalindan cosacak... Gida vs... fiyatlar ucusa gececek... Faiz ? O haram, zaten globalde de dusuk faiz politikasi var.

Bu artik balonu da gecti, para tutmak cezalandiriliyor peki yatirim yapinca mukafatlandiriliyor muyuz ? Yooo... Cunku is ortami da bitik durumda.

Oyle 1 ay sonra falan dunya normale donmeyecek, bunu ufurenler yalan soyluyorlar.

Dolayisiyla yaz geliyor, shortlari giyme zamanidir.

• Fişi çektiler, kayış koptu...
    $= 6,8170

• bakın burası çokomelliden öte bir durum var aptallığa malum olmayın borsayı fonlayıp duruyorlar herşey sahte ülkede havayolları çalışmıyor üretim yok vergi yok hiçbir sey yok herşey heryer kapalı borsaya girip tuzağa düşmeyin ekonomi adına hiçbir sey yok elinize gecen parayı hala tlde duranlar neyi bekliyorsunuz otobüs mü?
    altın almış başını gidiyor dola rd aynı doları frenleyecek bir durum görünmüyor bana fed para basmış swap böyle olmuş imfymiş bana anlatmayın
    düşecek olan bir sey yok altın dolar alın arkanıza yaslanın ötesi boşverin burada bazı yorumları görüyorum altın mı alsam dolar mı alsam hala tldeyim gibi tuhaf tuhaf yazılar görüyorum cevap verecek bir sey göremiyorum sadece borsa ahmaklığına girmeyin tl hariç ne alırsanız alın illa kazanacaksınız
    YTD

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Havayolu sirketlerinin hisselerini gordukce kaba etlerimle guluyorum Bu ortamda hava tasimaciligi acisindan ne gibi bir olumlu gelisme var da, bunlar hergun %10 yukari gidiyorlar ?

Dolar 6.81`leri gormus, enflasyon tekrar maliyet kanalindan cosacak... Gida vs... fiyatlar ucusa gececek... Faiz ? O haram, zaten globalde de dusuk faiz politikasi var.

Bu artik balonu da gecti, para tutmak cezalandiriliyor peki yatirim yapinca mukafatlandiriliyor muyuz ? Yooo... Cunku is ortami da bitik durumda.

Oyle 1 ay sonra falan dunya normale donmeyecek, bunu ufurenler yalan soyluyorlar.

Dolayisiyla yaz geliyor, shortlari giyme zamanidir.
    havayolu şirketleri nedir ya nedir yani acayip oyunlar dönüyor fonlayıp duruyorlar çıkınca kendileri kazanıp küçük balıkları yiyorlar
    yatırım demişsin o nedir ya ne kazanacak ki vergilerle kemirilip elde de mal kalınca satamadıktan sonra ne anladım bu işten

• smasher3670 S kullanıcısına yanıt
    9 kuruş daha giderse 4.90 hedefini 2 yaklaşık ile tutturuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

9 kuruş daha giderse 4.90 hedefini 2 yaklaşık ile tutturuyor
    o iş nassı olcak hocam..?

• first_officer F kullanıcısına yanıt
    Oluyor işte.
    4.90+2=6.90
    2 yaklaşık..

Dediler zamanında inanmadık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 14 Nisan 2020; 18:38:52 >
  • quote:

Oluyor işte.
    4.90+2=6.90
    2 yaklaşık..

Bu nassı bir sapmadır (yanılgıdır)
    Kuruşlar oynayabilirde, 2₺ nedir yahu..?🤔

• quote:

Oluyor işte.
    4.90+2=6.90
    2 yaklaşık..

Bakalım 3.50 olacak mı hocam
    Ondada çarpı 2 deriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir risk var.Akape ne derse bir süre sonra tam tersini yapıyor.
    af yok demişlerdi af çıkardılar.
    şimdi imf e gitmeyeceğiz diyor.ama alternatif söylemiyor.
    bir ihtimal imf e gidebilir o zaman dolar da 6 tl olur.
    olur mu olur bu ülkede herşey olur.12 de olur.
    ytd.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Şöyle bir risk var.Akape ne derse bir süre sonra tam tersini yapıyor.
    af yok demişlerdi af çıkardılar.
    şimdi imf e gitmeyeceğiz diyor.ama alternatif söylemiyor.
    bir ihtimal imf e gidebilir o zaman dolar da 6 tl olur.
    olur mu olur bu ülkede herşey olur.12 de olur.
    ytd.
    imfye giderse doları baskılayamaz serbest kalır imf buna izin vermez ayrıca ekonomide denetim yetkisi sadece imfye ait olacak hükümet buna izin vermez
    ee sonra ne olacak katar da bir yere kadar sonra ne satılacak herşey satılmış ee sonra varlık fonunda para kalmamış sonra ihtiyaç akçesi o da gitti sonra iş bankası hisselerine dalacaklar sonra ne olabilir vatandaşın paraları kaldı tekalifi umumiye lafları dolanıp duruyor olabilir mi herşey olabilir başka ne olabilir para basmak var o da aynı yere gelip duru sonra faiz yükseltir ee nereden ödenecek yine para yok dolanıp dururlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 14 Nisan 2020; 19:40:28 >

• altın niye 380 oldu ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suicide sheep

altın niye 380 oldu ya.
    herkes rezerv birime döndü en kötü durumları yaşadığımız için herşey durmuş bütün dükkanlar kapalı avmler kapalı vergi yok üretim yok güvenli liman olarak herkes altın ve dolar alıyor paranız varsa bunu yaparsınız yoksa niye yükseliyor muhabbeti çok saçma geliyor
    paranız olsaydı bunu zaten demezdiniz herkes liman arıyor bu çıkmış bu yükselmiş bu da düşmüş bayıyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 14 Nisan 2020; 19:45:2 >
  • An itibariyle 6.82

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • muhsinmuttaki M kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece aselsandan 1 haftada %10 aldım.
    Borsayı bilmeyen insanlar maalesef anlamazlar. Onlar borsada kar zararın sadece endeks olduğunu sanıyor. Halbuki endeks yatay giderken yada düşerken doğru hisselerde olmak her zaman kazandırır. Yada yükselirken düşen hisse alırsanız malum.

Üstelik beklemediğimiz bi olay var ki dolar altın tavan yapmışken borsada tavan yaptı. Şayet coronadan bi olumlu haber gelse ons dolar ne olur. Yada dış güçler ülkeye para sokarsa. Herkes ağzı açık yabancıların yukarıdan doları satıp hisse almasına şahit olacaktır ki borsada şu an yabancılar çok zayıflar.

Doları bi şekilde bastırmak zorundalar üstelik abd de böyle istiyor aksi halde ticaret duracak insanlar altın ve dolar kemirecek. Böyle bişe olmayacağına göre.

En fazla iki sirkeler sonra ver elini 120

• Bastır dolar bastır olum altının efelendiği yeter artık yürü be dolar ayrılda gel
  • dephyr kullanıcısına yanıt
    hastalık biterse üretim başlayıp yatırım için millet değerli metalleri bozarsa düşcek o zaman doğrumudur
  • 
Sayfa: önceki 38523853385438553856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.