Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (414. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü4 Mobil
5 sn
235.520
Cevap
1.165
Favori
11.786.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: İl teber

3.40 kırabilse 3.36'ya kadar yolu var.

Ama tepki fazla , zor gibi.

Yavaş yavaş, malı yedire yedire düşüyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antlion

Doların yükselmesini isteyen arkadaşları anlamıyorum. Ülke krize girsin , şirketler batsın mı istiyorsunuz. Biliyorum kar etmek istiyorsunuz fakat şu noktada ülkenin menfaatini de düşünmek zorundayız. Doların her 0.1 kuruş yükselmesi alım gücünüzün yaklaşık %0.5 azalması anlamına geliyor. Aslında aynı yola çıkıyor şöyle bir hesaplama yapalım :

Diyelim ki dolar yükseldi ve satıp 100 tl kar ettiniz fakat siz 100 tl kar ettiğinizi sanıyorsunuz : Çünkü dolar yükselerek o alacağınız ürünlerede zaten çoktan 70-80 tl lik zam gelmiş oluyor ve sizin karınız bu işte sadece 20 tl oluyor.

Bu dolar işi sadece elinde çok dolar bulunanların işine yarar çünkü elinde ne kadar dolar varsa o kadar kar eder insan ama dediğim gibi yinede fiyatlarada zam geldiğini düşündüğünüzde karınız düşüyor.

Ülkenin batmasını isteyen 2 kesim var FETÖ cüler ve yedikleri dayakları hazmedemeyen Çapulcular.
    Ülkeyle beraber kendileride batacakta haberleri yok.
    Allahtan hepsi çulsuz bu yüzden zarar veremiyorlar ülkeye

• Bütün bilinçsiz hakaret eden illüzyon gören zihniyete örnek olsun.Sevmiyorum muhalefetim diye ülke batsın diye dolar alan bu zihniyet belki biraz bu başkandan feyz alır.
    Adamın haberi yok aynı gemide olduğundan.O gemi batarsa sende batarsın uyanık..

http://www.milliyet.com.tr/chp-li-baskandan-dolara-tokat-siyaset-2357705/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammet atış -- 7 Aralık 2016; 15:30:47 >
  • Doları bu seviyelere getirenlere değil de dolar alan vatandaşlara vatan haini demeye, beddua etmeye devam ettiğiniz müddetçe bu dolar 5 de olur 10 da.

E be moron, o kadar vatan sevdalısı isen doları bu seviyelere getirenlere çemkirsene.

Sanırsınız ki 15 yıldır kimse dolar almıyordu da şimdi herkes dolar aldı da ondan yükseliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

arkadaşlar lütfen şunu düşünün artık.

Ab bizi seviyor mu? Hayır.

ABD bizi seviyor mu? Hayır.

Peki bizimle neden ters düştüler? Çünkü başkanlık sistemi geliyor. Darbe yapmaya kalktılar olmadı.

Başkanlık gelince bu çok lafını ettiğiniz dolar osmanlı günlerine geri dönecek. Abd bize borç verecek. Çünkü bir dolar 0.9tl ve daha aşağısı edecek.

Eyer devletinizi seviyorsanız büyük resmi görün. Dolarları bozdurun ve hükümete can verin allah onları başımızdan eksik etmesin.

Yürü be koçum
  • H.B.V kullanıcısına yanıt
    hiç işlem yapmadığın halde bu miktarı mı yatırdılar yoksa 3.59 yerine 3.56'dan 25000$ civarı bozdurduuğun için mi yatırdılar?
  • sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Osmanlı günleri derken? Hangi padişah'ın yönetimindeki Osmanlı'yı kastediyorsun? Zira aralarında epey başarısız adamlar da var. Zaten devletin sonunu da o adamlar getiriyor.

Osmanlı a'dan z'ye mükemmel bir devlet değil. İyi dönemlerini yad ederken kötü dönemlerinden de ders çıkarıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tayyip baba döktürmüş yine
    ALINTIDIR

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Müjdeyi veriyorum insanımız bu süreçten karlı çıkacak
    Beştepe'deki 31. Muhtarlar Buluşması'ında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dolardaki yükselişe değinerek, "Döviz spekülasyonu ile ekonomimiz çökertilmeye çalışılıyor. Yeni tedbirlerle gereken önlemler alınıyor. Piyasada durgunluk olduğunu görüyoruz. Durgunluğun provakatif faktörlerden kaynaklandığını biliyoruz." dedi.

Döviz bozdurma çağrısına halkın destek verdiğine dikkat çeken Erdoğan, "Ben milletimizin her bir ferdine şükranlarımı sunuyorum. Ben gördüklerimi bizzat arayıp uyarıyorum. 10 kazanacağına 9 kazan, 8 kazan ama bu ülke güçlenecek. Bakın müjdeyi veriyorum insanımız bu süreçten zararlı değil, karlı çıkacaktır. Endişe etmeyin." diye konuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kultablasi

Doları bu seviyelere getirenlere değil de dolar alan vatandaşlara vatan haini demeye, beddua etmeye devam ettiğiniz müddetçe bu dolar 5 de olur 10 da.

E be moron, o kadar vatan sevdalısı isen doları bu seviyelere getirenlere çemkirsene.

Sanırsınız ki 15 yıldır kimse dolar almıyordu da şimdi herkes dolar aldı da ondan yükseliyor.

Lafı kıvırma biz dolar alanlara değil doların yükselmesine sevinen hainlere HAİN diyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alsancak

quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: esmer23s

Merhaba, az önce aliexpresste kullanmak üzere kredi kartımda beklettiğim 75$'ın TL'ye çevrilmesi talimatı verdim. Sizlerde TL'ye çevirdiğiniz dolarları yazarmısınız? Belki bu duyarlılığımız doların ateşinin düşmesine yaramayacaktır ama duruşu hatan hainliğiyle eşdeğer bazı üyelerin ateşinin çıkmasına sebep olacaktır.

bu hareketine karşılık 7500$ daha aldım..

İnşallah elinde patlar.

inşallah maşallahla olmuyor bu işler, patlamaz rahat ol.

• An ıtıbarıyla 3.4090

Agaclar devrılerken bagırılır ya dusuyoooorrrr dıye dolar ıcınde alım fırsatı gelıyoooor dıye bagırmak lazım
    http://dovizborsa.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 7 Aralık 2016; 15:39:24 >
  • ve an itibariyle dolar 3.40 ı gördü
  • doları nereden anlık takip ediyoruz?
  • Göttingenli Ethem kullanıcısına yanıt
    http://tr.investing.com/currencies/usd-try
  • Antlion A kullanıcısına yanıt
    1.si Dolar 1 yükseliyorsa TL 3 değer kaybediyor önce bunda anlaşalım. Yoksa dolar yükselirken aynı anda Suriye parası karşısında değer kaybetmemizin başka açıklaması olamaz. Bunun sebebi de mağlum, -dış politakımızın saçmalığı - Suriyelilere milyar dolarlar dökmemiz - tarım hayvancılığın bitme noktasına getirilmesi (dolarla alınan anguslar) ve kısa vadede ohalin uzaması başkanlı muhabbeti vs. ''bu milletin bilmem neyine koyacağız'' diyen yandaş şirketlerin silinen vergilerine hiç girmiyorum

Şimdi bu sebeplerin tek harfinden bile söz etmedin ama ''mollot dolor yoksolson ostoyor olko botson ostoyorsonoz'' öyle mi?
    Kusura bakma kardeş, sen ülkeyi bu noktaya getirirsen herkes günü kurtarma peşine düşer kimse aptal değil. Ayıca toplam ülke nüfusunun tuttuğu dolar bir kaç şirketin dolarıyla denkken yine ''bozdur'' diye milletin tepesine çökmek te çok acizce.. Bozdurulan dolarları toplamak için bu şirketler pusuda bekliyor bunu bilmiyorsanız yorum morum yazmayın buraya.Ayrıca dolarların iç piyasada yani millette kalması daha akıllıca, millete dolarları bozduyorlar sonra, yabancı yatırımcılar, şrketler, para babaları alıp başka ülkeye kaçıyor veya oralarda harcıyor pirince giderken bulgurdan oluyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 7 Aralık 2016; 15:47:15 >

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Bahsi geçen miktar zararın bir kısmı. Sanırım 3.55 den itibaren açtılar sistemi ve onu basamak alıp 3.55-3.59 arasını karşılıyorlar.
  • 3.40 oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caens

Osmanlı günleri derken? Hangi padişah'ın yönetimindeki Osmanlı'yı kastediyorsun? Zira aralarında epey başarısız adamlar da var. Zaten devletin sonunu da o adamlar getiriyor.

Osmanlı a'dan z'ye mükemmel bir devlet değil. İyi dönemlerini yad ederken kötü dönemlerinden de ders çıkarıyor musunuz?

En allah'ın halifelerine nasıl başarısız diyorsun?

Osmanlıda her şey güzeldi halk dinini özgürce yaşayabiliyordu. Dış güçler engelledi, el elle verip osmanlının kuyusunu kazdılar yoksa osmanlı çok güzel bir devletti herkeş abd bile osmanlıyı örnek alıyor.

• Durum ortada GOÜ genelinde bir düşüş var ne kadar düşerse o kadar iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simerazzı

1.si Dolar 1 yükseliyorsa TL 3 değer kaybediyor önce bunda anlaşalım. Yoksa dolar yükselirken aynı anda Suriye parası karşısında değer kaybetmemizin başka açıklaması olamaz. Bunun sebebi de mağlum, -dış politakımızın saçmalığı - Suriyelilere milyar dolarlar dökmemiz - tarım hayvancılığın bitme noktasına getirilmesi (dolarla alınan anguslar) ve kısa vadede ohalin uzaması başkanlı muhabbeti vs. ''bu milletin bilmem neyine koyacağız'' diyen yandaş şirketlerin silinen vergilerine hiç girmiyorum

Şimdi bu sebeplerin tek harfinden bile söz etmedin ama ''mollot dolor yoksolson ostoyor olko botson ostoyorsonoz'' öyle mi?
    Kusura bakma kardeş, sen ülkeyi bu noktaya getirirsen herkes günü kurtarma peşine düşer kimse aptal değil. Ayıca toplam ülke nüfusunun tuttuğu dolar bir kaç şirketin dolarıyla denkken yine ''bozdur'' diye milletin tepesine çökmek te çok acizce.. Bozdurulan dolarları toplamak için bu şirketler pusuda bekliyor bunu bilmiyorsanız yorum morum yazmayın buraya.Ayrıca dolarların iç piyasada yani millette kalması daha akıllıca, millete dolarları bozduyorlar sonra, yabancı yatırımcılar, şrketler, para babaları alıp başka ülkeye kaçıyor veya oralarda harcıyor pirince giderken bulgurdan oluyoruz.

Bizim paramız Suriye parası karşısında ne zaman değer kaybetti ? Kaynak belirtirsen sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 412413414415416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.