Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (410. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
235.496
Cevap
1.165
Favori
11.785.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
19. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

Sn. Cumhurbaşkanımızın dövizden Türk Lirası’na dönüş çağrısı çerçevesinde MSB'ye bağlı Savunma Sanayi Müsteşarlığı’nın kullanımında olan, Savunma Sanayii Destekleme Fonuna ait 262,7 milyon ABD Doları ile 31,3 Milyon Avro bugün itibarıyla Türk Lirası’na çevrilmiştir.

1 ayda 60kuruş yükseldi 10 kuruş düştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doları olan arkadaşlar sakın panik yapıp bozmasın . Devlet kurumları ve tüm yalakalar tlye dönüyor ama yapabildikleri sadece bu. Siz dolarları bozarsanız, ya yabancı yatırımcı ya para babaları alacak sanıyormusunuz ki piyasada duracak.
  • Tamam anladim seni sen dinle kandirilma olayini soyluyorsun.Dine bagli yasamazsan dinle kandirilmazsin zaten.Gunumuzde imam hatipler falan matematik fen dersi veriyor mu ? Veriyorsada hangi seviyede veriyor ne faydasi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • phantom_coal kullanıcısına yanıt
    1 ayda doları bahane edip vergileri 2ye katlayan hükümet mağdur; zaten 3 kuruş olan tl'm değer kaybetmesin çok zarar etmemeyeyim diye döviz alan ben vatan hainiyim öyle mi? Kafan güzelmiş
  • Bugün 3.41 görürse direk dolara giricem yarım saatte bir bakıyorum. 3.42-3.43 arası geziyor. 3.41'e şartladım kendimi

Bu hafta bişey olmaz ama haftaya yükseliş bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 7 Aralık 2016; 13:32:30 >
  • geberit kullanıcısına yanıt
    Yıllardır küresel olarak hazır değil diye diye geçistirdi geçen sene bu zamanlar 0.25 artırdı haftaya 0.50 çekerse o zaman dolar gerçekten çok değerlenir. Dediğiniz gibi en son bu veriye ulaştım rezervlerle ilgili azalış var fakat Ocakta daha da kötüsü varmış.

25.11.2016 Altın R. 16.228 Brüt Döviz R. 99.035 Toplam R. 115.263

29.01.2016 Brüt Döviz R. 92.856
  • An itibarı ile Dolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Bugün 3.41 görürse direk dolara giricem yarım saatte bir bakıyorum. 3.42-3.43 arası geziyor. 3.41'e şartladım kendimi

Bu hafta bişey olmaz ama haftaya yükseliş bekliyorum

3.4199 hocam arada goruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

An itibarı ile Dolar

Google anlık olarak göstermiyor hocam 3.4200 şu anda

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.haremaltin.android.haremaltin

Anlık fiyat takibi için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvah Rte konusuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Millet dolarını bozdurup bu ateşi söndürecek dedik yav hehe dediniz, konularımı silip cezalar verdiniz Noollddiiii?

Kardeş askeri durdurmuş tankın önüne yatmış bütün bir ülkeyi kurtarmış bir halk var karşılarında ama haberleri hala yok sanırım.

3. havalimanı, maslak 1453, yavuz sultan selim köprüsü, yeni yapılan 15 temmuz şehitleri köprüsü, osmangazi köprüsü, marmaray, kanal istanbul vay babam bay yaz yaz bitmiyor hükümetin halkına hediyeleri.

Ab dağıldı, rusya bitti, abd parçalanıyor, israil özür diledi diz çöktü, suriye bizim topraklarımız sayılır artık, ırak bizim sayılır.

Askerlerimiz bütün bir dünyaya diz çöktürüyor, 2023'te lozan anlaşmaları kalkınca dünyayı yönetmeye başlayacağız, lozanda gizli maddeler var toprakların hepsi bizim bütün ortadoğu bizim 2023'te gizli maddeler açıklanınca afrikaya ve batıda viyanaya kadar bizim topraklarımız olduğu ortaya çıkacak.

Büyük bir dev doğacak bütün dünyaya hükmeden, başında göklerden gelen bir emir olacak, son bulacak bu ümmetin acıları.

Dedemizin mezar taşını bile okuyamıyorken dünyayı yönetmeye başlayacağız tekrardan.

Hocam sen hangi uzay zaman çizgisindesin bizimkinde olmadığın ap açık ortada yazdıkların son derece bilinçsizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NowOrN3wer -- 7 Aralık 2016; 13:43:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Alex Ferguson

quote:

Orijinalden alıntı: BlackBeasT

An itibarı ile Dolar

Google anlık olarak göstermiyor hocam 3.4200 şu anda

Teşekkürler... günü 3.40 ile kapatsa iyi o halde... Alışveriş sitelerine heç bakasım yok

• 3.43 e doğru hareketlendi yav gene merkez bankası ugrasacak

• Ekonomiden anlamam ama dolar yükselişine karşı alınan önlemler her yeri delik deşik olmuş torbaya yama yapmaktan öte gidecek şeyler gibi gözükmüyor. Delik deşik bir torba içindeki şeyler yavaş ve sakin bir düşüş yaşayacakken, artık dikiş tutacak yeri kalmayan yamalı bohçanın aniden ve gürültü bir düşüşüne gidiyoruz gibi.

• 3.59'dan beri Dolar topluyor adamlar.

Peki burada kim kazanacak? Milyarlarca Dolar nereye gitti?

Tabii ki yatırımcıya gitti.

Yatırımcı nereyi güvenli hisseder? Büyümeyi düşünen ABD'yi.

ABD neye sahip peki, daha doğrusu neyin peşinde? Altın ve petrolün.Onlar neyle fiyatlanıyor? Dolar ile tabii ki.

Demek istediğim ABD gittikçe zenginleşen yatırımcılara sahip şu an.Petrole talep artmaya başladığı an trene biner USD.

Çin'i güvenli liman olarak görenler fena çarpacak, Çin'in nüfus problemi var.Üstüne Trump vergi koyarsa Çin ancak Çin malı USD basarak düzeltir ekonomiyi.

Kaybeden ise Dolarları yukarıdan satmaya zorlananlar olacak.

Sadece tahmindir bu.-ytd

• cumhurbaşkanı konuşuyor ilk normal girdi şimdi sertleşti konuşması anında dolar aldım
  • halk doviz bozdurup altın alıyorsa altın ndn yükselmiyor anlamadım
  • Siper alın dolar yükselebilir.
    Fitch, Türk bankaları için görünümü 'negatif'e indirdi
    Fitch, Türk bankacılık sektörü için 2017 görünümünü 'durağan'dan 'negatif'e indirdi.

http://www.patronlardunyasi.com/haber/Fitch-Turk-bankalari-icin-gorunumu-negatif-e-indirdi/186893
  • 
Sayfa: önceki 408409410411412
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.